Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalę się Dzisiejszym orientalnym łuczykiem. Naprawdę duży zwierz ;)

post-81282-0-42769800-1463669697_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Najnowszy może nie jest, ale wrócił do domu po długiej nieobecności.  :)

479e9a781564.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... skąd Wy bierzecie te 55-ki. Na allegro wiedziałem kilka za 500 zł. Wy też tyle za nie płacicie? Gdzie oprócz allegro można taki trafić, w ziemskiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Kur... skąd Wy bierzecie te 55-ki. Na allegro wiedziałem kilka za 500 zł. Wy też tyle za nie płacicie? Gdzie oprócz allegro można taki trafić, w ziemskiej cenie?

Nie wydaje mi się żebyś teraz dostał w dobrym stanie poniżej 200 zł... Musisz szukać szukać i jeszcze raz szukać. Cierpliwość się opłaci.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur - amfibia ministry  - super. Jedna z niewielu które chciałbym mieć a się nie trafia.

 

@RTK-WGM - świetny CzK- 28 Jak bym nie miał to bym mocno zazdroscił. Ja jednak bym zmienił szkło.

 

@peregrinus - świetny Saljut i bardzo fajnie zachowany. No i z drugiego roku produkcji. Świetnie - gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się tej ministerskiej i przyglądam i przyglądam i chyba muszę poszukać bo fajna jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się tej ministerskiej i przyglądam i przyglądam i chyba muszę poszukać bo fajna jest :)

Enkil (i wszyscy inni też) gdybyś wziął do ręki i założył na nadgarstek to byś się nie zastanawiał ani moment. Wielki, płaski kawał stali na pasek 22 mm. I na dodatek automat. Fantastyczna maszyna!

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek  :angry:

To może swoją odsprzedaż  :angry:

:D

 

Przemek - szukaj dwóch, ja też będę szukał.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek  :angry:

To może swoją odsprzedaż  :angry:

:D

 

Przemek - szukaj dwóch, ja też będę szukał.

Oj nie Roman. Bezwzględnie zostaje! Choć jej zdobycie nie jest jakimś wyczynem pod warunkiem że zaglądniemy na aukro.ua. Zawsze jest kilka, co najwyżej można pomarudzić na cenę, ale akurat ten model nigdy tani nie był i raczej nie będzie.

Ja to się głowię i szukam gdzie znaleźć teoretycznie "gorszą" wersję  manualną 17 kamieniową? :( Jakiś czas temu któryś z kolegów kupił obie razem.... Nie widziałem jej na aukcjach jeszcze... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saljut świetny. Ładny stan i zacny rocznik.

Rocznik zacny tylko jaki był naprawdę? bo to własnie mostek z datą jest przeszczepiony z innego - ważne że jest i chodzi a w całości rewelacyjny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur... skąd Wy bierzecie te 55-ki. Na allegro wiedziałem kilka za 500 zł. Wy też tyle za nie płacicie? Gdzie oprócz allegro można taki trafić, w ziemskiej cenie?

Na olx byl do wychaczenia za 250 'do negocjacji', ponegocjowalem i 170zl sie zrobilo, niestety musialem zrezygnowac bo mialem cos ladniejszego na oku. Wychaczyl ktos z forum bo linka w okazjach dalem, identyczna czarna jak powyzej. Szukacje a znajdziecie :)

----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety równie dobrze ta reszta mechanizmu to może być molnija z napisem salut na kole sprężyny...prawdy niestety trudno dociec ale fakt że koperta ,tarcza i ogólnie mechanizm ładnie się zachowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik zacny tylko jaki był naprawdę? bo to własnie mostek z datą jest przeszczepiony z innego - ważne że jest i chodzi a w całości rewelacyjny 

 

Niestety równie dobrze ta reszta mechanizmu to może być molnija z napisem salut na kole sprężyny...prawdy niestety trudno dociec ale fakt że koperta ,tarcza i ogólnie mechanizm ładnie się zachowały

A wiecie że na telefonie nie widać  :D

Szkoda że składak ale akurat stare pasy to wszędzie gdzie widziałęm oryginały  to pasują idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać na telefonie i szkoda że widać ;-) bo takie roczniki zawsze cieszą....i prawda że wąskie prawie zawsze pasują.

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik zacny tylko jaki był naprawdę? bo to własnie mostek z datą jest przeszczepiony z innego - ważne że jest i chodzi a w całości rewelacyjny

Tak, pasy niby się schodzą, ale wiadać, że coś jest nie tak, inny refleks dają ;) Dlatego od razu pisałem, że coś było grzebane (nie przez sprzedawcę, ale raczej drzewiej)

 

Oj nie Roman. Bezwzględnie zostaje! Choć jej zdobycie nie jest jakimś wyczynem pod warunkiem że zaglądniemy na aukro.ua. Zawsze jest kilka, co najwyżej można pomarudzić na cenę, ale akurat ten model nigdy tani nie był i raczej nie będzie.

Ja to się głowię i szukam gdzie znaleźć teoretycznie "gorszą" wersję manualną 17 kamieniową? :( Jakiś czas temu któryś z kolegów kupił obie razem.... Nie widziałem jej na aukcjach jeszcze... :angry:

No grzech było nie kupić ;) Teraz szukam nowszych, bez łopatek ;)

 

5156972_amfy3.jpg

 

5156971_amfy2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil (i wszyscy inni też) gdybyś wziął do ręki i założył na nadgarstek to byś się nie zastanawiał ani moment. Wielki, płaski kawał stali na pasek 22 mm. I na dodatek automat. Fantastyczna maszyna!

 

Właśnie mi uświadomiłeś, że jutro mam zajęty wieczór i będę polerował kopertę. Tak mi się wydawało, że to stalowa, jak w 55g, ale nie chciałem ryzykować z gumową nakładką do polerki :D Jutro postaram się ją dopieścić. Baaaardzo lubię to zajęcie :P


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok antymagnetyczny z ciemną tarczą i ciemnym ringiem - nowy model, który chcę do kolekcji koniecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakup "okazja" ze środy, przy zdejmowaniu brudnej bransolety odpadł kawałek uszka , drugie jest przygięte

IMAG0783_zpsdm6eihbc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja swoją wymarzoną Strielę  :wub:  Dziś dotarła.

 

post-60883-0-69725100-1463759124_thumb.jpg

 

Romek...świetny stan tego maluszka :D Gratulacje za "złoty strzał" ;)

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maluszki

Lira.

I Swiet - w takim stanie że jak zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć

[img= :P .jpg[/url]

 

Gratuluję, i nie wiem czy cię jeszcze lubię ;)

 

Mam i ja swoją wymarzoną Strielę  :wub:  Dziś dotarła.

Bardzo bym chciał taką mieć, tylko nie mogę się zdecydować na sprzedaż połowy kolekcji by było mnie stać, zazdraszczam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.