Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

...poza tym dzwoniłem żeby na sesję foto się ustawić :)

Sorry, chorowałem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem się poprawić, to zaczynam...

(Fotki na gorąco)

 

Długo szukany

 

post-74389-0-50487600-1480250403_thumb.jpg

 

Temu cos dolegało, ale już po kuracji. Również od dawna na mej liście.

 

post-74389-0-62281100-1480250409_thumb.jpg


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ałmaz ładny ale coś mi nie leżą,ale za to poljot  zaje..... inaczej tego nbie mogę ująć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj znalazłem podwodną rakietkę   :D  Stan jak nowy

 

ihost_1480258815__img_20161127_155635766 


O taki.....

 

Aj aj aj. Gratuluję tego wostoka ... Super

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

 

Do nowego mu daleko ale podoba mi się.
 

 

Takie tarcze można trafić nówki albo używki w bardzo dobrym stanie. Najważniejszy jest stan pierścienia w kopercie.

Jak tam u Ciebie wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu udało mi się kupić takiego plastikowego kwarcowego Łucza:

 

post-25327-0-79482000-1480270347.jpg

 

Zegarek bardzo charakterystyczny, wręcz ekstrawagancki - plastikowa niesymetryczna koperta, wielobarwna tarcza ze skośnymi pasami i wsuwany pasek. No właśnie pasek... w moim egzemplarzu nie było paska, co umniejszało kolekcjonerskiej wartości tego Łucza. Myślałem nawet o dorobieniu paska, ale byłoby to trochę niefachowe (dosłownie i w przenośni rzeźba). Ale w ubiegłym tygodniu na Allegro pojawił się taki sam Łucz - co prawda niesprawny, ale kompletny, z oryginalny paskiem. Nie zastanawiając się zakupiłem go. Po otrzymaniu przesyłki wielce się zdziwiłem, bo okazało się, ze te Łucze występowały w różnych rozmiarach! :)

 

post-25327-0-27199500-1480270625_thumb.jpg

 

W większym jest werk 2356, a w mniejszym 1656. Z mniejszym będzie trochę roboty, bo bateria się wylała (oryginalna produkcji CCCP - być może nawet fabryczna). W każdym razie problem paska do większego Łucza pozostaje nadal nierozwiązany - chyba rzeczywiście będę musiał rzeźbić ;)

 

(przepraszam za zdjęcia do sztucznego światła, ale pogoda teraz taka, że nie ma jak zrobić do naturalnego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Do nowego mu daleko ale podoba mi się.

Bardzo fajny zegarek. Mój pierwszy Восток jakiego kupiłem. Gratuluję. :)

Edytowane przez Rafał75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu udało mi się kupić takiego plastikowego kwarcowego Łucza:

 

attachicon.gifŁucz plastik większy.JPG

 

Zegarek bardzo charakterystyczny, wręcz ekstrawagancki - plastikowa niesymetryczna koperta, wielobarwna tarcza ze skośnymi pasami i wsuwany pasek. No właśnie pasek... w moim egzemplarzu nie było paska, co umniejszało kolekcjonerskiej wartości tego Łucza. Myślałem nawet o dorobieniu paska, ale byłoby to trochę niefachowe (dosłownie i w przenośni rzeźba). Ale w ubiegłym tygodniu na Allegro pojawił się taki sam Łucz - co prawda niesprawny, ale kompletny, z oryginalny paskiem. Nie zastanawiając się zakupiłem go. Po otrzymaniu przesyłki wielce się zdziwiłem, bo okazało się, ze te Łucze występowały w różnych rozmiarach! :)

 

attachicon.gifdwa Łucze plastik.JPG

 

W większym jest werk 2356, a w mniejszym 1656. Z mniejszym będzie trochę roboty, bo bateria się wylała (oryginalna produkcji CCCP - być może nawet fabryczna). W każdym razie problem paska do większego Łucza pozostaje nadal nierozwiązany - chyba rzeczywiście będę musiał rzeźbić ;)

 

(przepraszam za zdjęcia do sztucznego światła, ale pogoda teraz taka, że nie ma jak zrobić do naturalnego)

Wiem, że kolekcjonerskie i takie tam. I, że nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Nie mniej jednak, dla mnie prywatnie na zawsze pozostanie zagadką, jakimi ścieżkami podążały wizjonerskie umysły projektantów tego designu  :ph34r:  ;) Co nie przeszkadza mi oczywiście pogratulować zakupów. Gratuluję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kolekcjonerskie i takie tam. I, że nie to ładne co ładne, ale to co się komu podoba. Nie mniej jednak, dla mnie prywatnie na zawsze pozostanie zagadką, jakimi ścieżkami podążały wizjonerskie umysły projektantów tego designu  :ph34r:  ;) Co nie przeszkadza mi oczywiście pogratulować zakupów. Gratuluję i pozdrawiam :)

 

I jakie umysły wtedy to kupowały??  :D  :D  :D  :D  Teraz to chociaż do kolekcji, to rozumiem :P


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu bardzo ładne, ale coś skromny jesteś ;)

A ja pobiedę dostałem :)

 

Poprawię się!  :D

 

Ta Pobiedka jest świetna. Super ma tę tarczę. Miałem taką, ale w bardzo kiepskim stanie.

Zrób lepszą fotkę.


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś trzy od magika odebrane

- już druga Pobieda i znów mi się bardzo podoba, chyba to moje ulubione ruskie

- Poljocik

- damska Slava

 

 

post-84532-0-31376100-1480352359_thumb.jpg

post-84532-0-95229100-1480352371_thumb.jpg

post-84532-0-57574300-1480352379_thumb.jpg

post-84532-0-10811300-1480352392_thumb.jpg

post-84532-0-47571400-1480352404_thumb.jpg

post-84532-0-48287200-1480352457_thumb.jpg

Edytowane przez Montepulciano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się trafił taki Wostok

 

 

 

Wysłane z fona

 

O kurcze  :wub:  Strzał w dziesiątkę 


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie

z trio @kchrapek najładniejsze są czarne, wiem bo miałem :) Po za tym super że NOS-y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WP zawsze jest super. Gratuluje :)

 

A u mnie taki hat-trick w stanie NOS. :D

 

attachicon.gifDSC06563.JPG

Czy któryś z czarnych zgarniety ostatnio na allegro za 89 zł? Ktoś mi sprzatnal takiego przed nosem i szukam tu winnego na forum. :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z czarnych zgarniety ostatnio na allegro za 89 zł? Ktoś mi sprzatnal takiego przed nosem i szukam tu winnego na forum. :)

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Wszystkie trzy od jednego sprzedawcy i w jednej cenie, wygrzebane w szufladzie po długim leżakowaniu. Czarne to u mnie już dubel więc dwa pójdą do ludzi, błękitny zdecydowanie zostaje :wub:

Co do pytania o winnego? :ph34r:  Mea culpa! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.