Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Wojciech1500

Piękna trójeczka :)

"Helikopter w Wostoku"  :lol:

art_69

Ło Panie ile kilometrów :o Ale, że w jaką stronę tyle? 

Wympieł z taką patyną to i tak niezły zegarek

 

W końcu mi wpadła ta cud(acz)na Rakieta 24h  :rolleyes: Fajnie by było mieć jeszcze World Time'a...

 

 

Wsiadłem, przejechałem ale nie w tym kierunku  :D  i zanim się zorientowałem udało mi przez internet sfinalizować.

Nie uznaje starych zegarków bez patyny. :) zawsze doszukuję się w nich podróbek. ^_^:( 

Ten model rakiety co pokazujesz muszę włożyć na rękę i jak przypasuje to zostawię ale nie łatwo  teraz trafić. Twój prawie doskonały. Z World Time'a chyba zrezygnuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wreszcie jest para z prostymi nóżkami koperty :)

 

14651137_20190512_114850_15576548904541.

 

14651138_20190512_114913_15576548909591.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ladne.

 

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka


Pozdrawiam,

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne!

 

Podobne, ale nie takie same. Myślałem do tej pory, że niczym (za wyjątkiem tarczy, napisu) się nie różniły.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne!

 

Podobne, ale nie takie same. Myślałem do tej pory, że niczym (za wyjątkiem tarczy, napisu) się nie różniły.

I teraz pytanie. Czy koperty zawsze były różne? Czy zmieniały się w trakcie produkcji i obie są prawidłowe? Mam Kirowskiego w stanie jak NOS kupionego jeszcze z oryginalnym szarym badziewnym paskiem z jakim były sprzedawane wtedy te zegarki, ale kopertę ma z mniejszym deklem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Moim zdaniem sytuacja podobna jak z deluxami i ich kopertami. Sam widziałem różne zestawienia tego typu.

 

W przypadku Twojego może być jeszcze jedna wersja - zaraz po zakupie złamalo się ucho i w ramach naprawy wymieniono kopertę.

 

Ciężko wydać jednoznaczny wyrok w tej sprawie i ja z pewnością się tego nie podejmę. Jednoznacznych dowodów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno paść jeszcze pytanie, która koperta lepsza? Z większym deklem jest lepsza, moim zdaniem. Patrząc od tyłu. ;):D

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno i lało ale o 6 rano już przelot bazarku

Żadne okazy ale zawsze coś co cieszy...

post-108042-0-50725800-1557691613_thumb.jpg

post-108042-0-00058200-1557691626_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz pytanie. Czy koperty zawsze były różne? Czy zmieniały się w trakcie produkcji i obie są prawidłowe? Mam Kirowskiego w stanie jak NOS kupionego jeszcze z oryginalnym szarym badziewnym paskiem z jakim były sprzedawane wtedy te zegarki, ale kopertę ma z mniejszym deklem...

Hejo. Widziałem jeden typ złoconych kopert do Kirowskich z prostymi uszami - z dużym deklem i lekką różnicą w wymiarach nóżek. Raczej nie ma dużych szans na odstępstwo. Najmłodsze de luxe z pośród tych, które widziałem z przypisaną dokumentacją to te, wyprodukowane na zamówienie dla krajowego przemysłu węglowego i mają na mostku już pięciokątny logotyp. Dekle i koperty były takie jak we wszystkich Kirowskich.

 

Myślę, że u Ciebie to może być wyjątek, ale jestem ortodoksem i potrzebna jest jakaś solidna poszlaka. Warto żebyś sprawdził mechanizm. Jeśli jest romb, to zegarek jest raczej poskładany. 

 

Edytowane przez Krokodyl Tik-Tak

Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę z tym żyć bo dojść konkretów raczej nie sposób. A tak mam taki piękny egzemplarz i coś nie chce mi się wierzyć w przekładkę przy takim stanie. Drugie zdjęcie z aukcji z oryginalnym szarym sowieckim paskiem.

post-49869-0-44407800-1557703838_thumb.jpg post-49869-0-98229000-1557703851_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę oglądać takich zdjęć bo mnie podkręcają strasznie na chęć posiadania takiego a napalenie się to zły doradca ;)

 

PS. Piękny - ta wersja z tymi chorągiewkami jest prześliczna...


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, ta wersja jest znacznie ładniejsza niż częściej widywana czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny  :wub:  w PL trafiłeś ? Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę, że mnie na takiego nie stać. ;):D

 

Ale dlaczego nie wszystko spatynowane?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny, ta wersja jest znacznie ładniejsza niż częściej widywana czarna.

No wg mnie czarna znacznie ładniejsza choć ta też super.

 

Świetny  :wub:  w PL trafiłeś ? Gratuluję :)

Tym razem tak. Aukcja allegro.

 

A ja się cieszę, że mnie na takiego nie stać. ;):D

 

Ale dlaczego nie wszystko spatynowane?

Może na zdjęciu tak wygląda ale patyna jest równa na całości, taka prawie kremowa. Może dlatego że subtarcze są niżej tak wyszło na fotce.

Stać, nie stać... Też tak kiedyś myślałem, potem skusiłem się na pierwszego. Jak się już ma w rękach to jest oczywiste że warto sprzedać kilka lub kilkanaście zegarków by mieć choć jeden taki. A na ten moment sytuacja z 3017 wygląda tak :D

post-49869-0-33637600-1557757084_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu 3017. :wub:

Od razu gdy aukcja się skończyła to wiedziałem, że to Ty kupiłeś ten zegarek.

Sam brałem udział w tej aukcji :) ale bez jakieś większej napinki czy też nastawienia za wszelką cenę muszę mieć ten zegarek.

Po prostu gdyby cena była okazjonalna to kupił bym ten zegarek.

Zresztą gdyby jeden z nas nie zalicytował to była by to okazja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu 3017. :wub:

Od razu gdy aukcja się skończyła to wiedziałem, że to Ty kupiłeś ten zegarek.

Sam brałem udział w tej aukcji :) ale bez jakieś większej napinki czy też nastawienia za wszelką cenę muszę mieć ten zegarek.

Po prostu gdyby cena była okazjonalna to kupił bym ten zegarek.

Zresztą gdyby jeden z nas nie zalicytował to była by to okazja.

Też się nie spinałem, kupiłem za swój maks. Cenę końcową uważam za bardzo dobrą. Trudno kupić 3017 poniżej tej kwoty. Na dodatek wszystko super działa i chyba faktycznie jest po serwisie. No i ta wersja (jasna z łopatami) jest mimo wszystko jedną z rzadszych, czarną jest zdecydowanie łatwiej zdobyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.