Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Jak trafiłaś takiego Mira jak ma Yorki to będzie drugi z mega rzadkich, egzemplarz.

Pochwal się koniecznie ale już gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dzisiaj Zlatoust ze sztachniętym balansem. Pieniądz był nieduży, a tarcza i mechanizm w bardzo ładnym stanie, to się zdecydowałem. Niestety, teraz trzeba cierpliwie czekać na dawcę :(

post-88672-0-66454000-1556555038_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna tarcza!

 

U mnie kolejna czerwona 12. Trzecia już :) Wskazówka minutowa była złamana, więc wstawiłem zamiennik. Jak ktoś poratuje oryginalem to będę wdzięczny!

 

d11d5361d3082d6328cd76dbfd3882f7.jpg

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekna tarcza!

 

U mnie kolejna czerwona 12. Trzecia już :) Wskazówka minutowa była złamana, więc wstawiłem zamiennik. Jak ktoś poratuje oryginalem to będę wdzięczny!

 

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Jak taka 12 lezy na ręce?  Będziesz sprzedawał którąś czy wszystkie zostaną w kolekcji?

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz drobny nadgarstek tak jak ja, to leży dobrze :)

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co chcesz, całkiem przyzwoicie. Tylko pasek kolorystycznie mi nie gra, ale to szczegół.


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dzisiaj Zlatoust ze sztachniętym balansem. Pieniądz był nieduży, a tarcza i mechanizm w bardzo ładnym stanie, to się zdecydowałem. Niestety, teraz trzeba cierpliwie czekać na dawcę :(

Ładny stan.

Zanieś do majstra niech dorobi oś. Łatwiej cały sprawny zegarek kupić niż dawce że sprawnym balansem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny stan.

Zanieś do majstra niech dorobi oś. Łatwiej cały sprawny zegarek kupić niż dawce że sprawnym balansem.

Dzięki Romku :)

Na razie poczeka na swoją kolej ale zegarek wart przywrócenia do sprawności. Na pewno trafi do majstra, pewnie do Janusza Bilickiego w Poznaniu. Już parę osiek mi wstawiał, no i ma zakład blisko mojej pracy, zawsze można podskoczyć


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna amfibia, wskazówki będziesz doprowadzał do porzadku?

Jeszcze nie wiem. Lubię zegarki w oryginalnych stanach choć tu ładne wskazówki dodałyby urody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Petarda dla wszystkich zbierających amfibie

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super. Ostatnio polowałem na tę tarczę, pech chciał, że ktos ją włożył do ministerki i cena była wyższa niż normalnie :) Gratuluję.

Ja czekam teraz na dwie amfibiowe rzadkości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem Wostoka Precyzyjnego. Myślę sobie - mam już taki ale WP nigdy nie za wiele, gorszego sprzedam. Gorszego nie ma, a poza tym to przecież całkiem inne zegarki! :D. Tak więc obydwa zostają wg starej zasady: Co może być lepszego od Wostoka Precyzyjnego? Dwa Wostoki! :D

 

post-49869-0-34067900-1556693905_thumb.jpg post-49869-0-26082100-1556693910_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają zupełnie inne paski, myślę że z tego powodu warto zostawić oba w kolekcji :D:D

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają zupełnie inne paski, myślę że z tego powodu warto zostawić oba w kolekcji :D:D

I literki Piotruś, literki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu Wostoków. :)

Ja w ostatnim czasie zakupiłem taką trójkę. Bardzo lubię te zegarki. W latach produkcji musiała to być bardzo efektowna i duża linia.

Z tej serii mam już 6 szt tych zegarków. :)

Podziękowania dla rk7000 za pomoc w ocenie olimpijskiego.

post-97671-0-84836000-1556699705_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu Wostoków. :)

Ja w ostatnim czasie zakupiłem taką trójkę. Bardzo lubię te zegarki. W latach produkcji musiała to być bardzo efektowna i duża linia.

Z tej serii mam już 6 szt tych zegarków. :)

Podziękowania dla rk7000 za pomoc w ocenie olimpijskiego.

attachicon.gif1_92.jpg

Świetne są te Wostoki ta seria należy również do moich ulubionych. Mam 8 ale takiego olimpijczyka jeszcze nie mam. Odpuściłem wczoraj takiego na czeskim aukro bo cena prześcignęła stan. Będę polował nadal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoki dzisiaj na pierwszym planie - gratuluję Panowie, wspaniałe nabytki :)

Będę udawał że takich nie lubię to może niskie uczucie zazdraszczania mnie nie zeżre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem Wostoka Precyzyjnego. Myślę sobie - mam już taki ale WP nigdy nie za wiele, gorszego sprzedam. Gorszego nie ma, a poza tym to przecież całkiem inne zegarki! :D. Tak więc obydwa zostają wg starej zasady: Co może być lepszego od Wostoka Precyzyjnego? Dwa Wostoki! :D

 

Piękne! 


Link do mojej kolekcji: https://www.instagram.com/god.kirov/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem trafi się też coś ze szlachetniejszych materiałów :) Kolejne złotko w kolekcji :) Kirowskije ЧН-677К :)

 

post-49869-0-60411300-1556866286_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można tylko gratulować takiego stanu zegarka.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.