Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

Super ta Pobieda. Nie dość, że hermetyczna to jeszcze o ile się nie mylę z pierwszej moskiewskiej a one rzadsze są🤯

One są przede wszystkim cenne, bo mają historię pierwszego zegarka w kosmosie. Ta była w bardzo przyjemnej cenie, niezłym stanie i dłuższą chwilę leżała na allegro. Nikt jej nie zauważył, to wrzuciłem na forum, bo szkoda żeby się marnowała. Ktoś ma z niej trochę radochy i fajnie.

Dokładnie.... Jak ja wrzuciłeś to od razu chciałem kliknąć ale coś mnie powstrzymalo😁 za jakąś godzinkę mówię a już jej nie będzie a jak będzie to biorę no i byla całe 97pln z wysyłką i cieszy 

Wostok pierwsza klasa! I precyzyjna ;)

A do mnie listonosz przyniósł ZIMa... ZIMa? Z czego tu się cieszyć? Ano zobaczcie, koperta trochę styrana, ale tarcza piękna i czysta :)

DSC_0137.jpg

DSC_0135.jpg

Gdyby tego zima prezentował kolega Gregorian, który był tu niegdyś częstym bywalcem, nie napisał by, że "koperta lekko styrana, za to tarcza piękna i czysta", lecz że wszedł w posiadanie, nie bez pomocy magii, zegarka o prawdziwie unikalnej powierzchowności, którego korpus posiada blizny godne najwspanialszego wojownika walczącego z czasem, i który z tymże czasem zwycięża, zaś tarcza to prawdziwie nieskalane oblicze bogini wykute z kości słoniowej, w której ślady dłuta Michał Anioł ułożył w skromne, lecz cudowne linie, tworzące wzór geometryczny zaprojektowany przez samego Pitagorasa. 

:D

41 minut temu, Enkil napisał:

Gdyby tego zima prezentował kolega Gregorian, który był tu niegdyś częstym bywalcem, nie napisał by, że "koperta lekko styrana, za to tarcza piękna i czysta", lecz że wszedł w posiadanie, nie bez pomocy magii, zegarka o prawdziwie unikalnej powierzchowności, którego korpus posiada blizny godne najwspanialszego wojownika walczącego z czasem, i który z tymże czasem zwycięża, zaś tarcza to prawdziwie nieskalane oblicze bogini wykute z kości słoniowej, w której ślady dłuta Michał Anioł ułożył w skromne, lecz cudowne linie, tworzące wzór geometryczny zaprojektowany przez samego Pitagorasa. 

:D

A na sms-y odpowiadasz jednym słowem 😉☺️

Ten ZIoM ma moc!

Edited by Remi124

39 minut temu, Remi124 napisał:

A na sms-y odpowiadasz jednym słowem 😉☺️

Ten ZIoM ma moc!

Bo zazwyczaj odpisuję w ciągu dnia, gdy jestem w pracy, więc nie mam weny - w pracy nie można za wiele pić... ;)

Cóżem ja tu rozpętał :D

Ale ale, wczora z wieczora poszedł bym ja do Paczkomata, co by więcej dobra odobr... odebrać.  I tak me oblicze wyglądać zaczęło.

so_good.jpg.a79c8ac32de5489de9023405804cd9ce.jpg

W paczuszkach był to:

DSC_0138.thumb.jpg.fb4b5726057ddd0104432c05970abf4b.jpg

To był dobry dzień.

Edited by JanekTheFizyk

Ja też wczoraj wyruszyłem do paczkomatu po odbiór dóbr wszelakich,

I takie oto cuś przygarnąłem😄

WIN_20200731_16_38_48_Pro.thumb.jpg.fbd545ac1051df39b7170bb2829c79f3.jpg

Polećcie prosze jakiś szykowny pasek do niego

Remi