Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gadaj, że ten Prim na naszym bazarku był, bo zaraz zawału dostanę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry coś mi się post zduplikował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie gadaj, że ten Prim na naszym bazarku był, bo zaraz zawału dostanę :)

 

ano był - KLIK

 

Przeżywałem to samo jak przegapiłem ślicznego Kirowskiego w krabie. Wystawiony na bazarku za 39 zeta chyba tylko z 5 min. na kupca czekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty też masz niezły wynik. W sumie Primek na bazarku 27 min. był. Znaczy się trzeba, co chwilę bazarek przegladać, bo to już drugi primek, co mi uciekł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty też masz niezły wynik. W sumie Primek na bazarku 27 min. był. Znaczy się trzeba, co chwilę bazarek przegladać, bo to już drugi primek, co mi uciekł :blink:

 

Jakby policzyć wszystkie moje dzienne wejścia na bazarek to pewnie w porywach z kilkanaście się zbierze :) Ale czasami i to nie wystarczy :) Na Kraba spóźniłem się z godzinkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mnie zainteresowało słowo "Prim" w tytule tamtego postu,

ale nie wyświetliło mi się zdjęcie, więc odpuściłem.

Chyba, że jagr usunął zdjęcie po zarezerwowaniu/zakupie przez Tomirka, bo czytałem to tak po godzince.

W każdym razie świetny - gratuluję!


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość zdjęcia jest żadna, ale i tak muszę się pochwalić.

 

post-2796-0-14709500-1331136049.jpg

 

I nie, nie chodzi o Nową Fantastykę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w końcu chwyciłem za aparat i sfotografowałem niedawne zakupy.

Przy okazji na zdjęciach troszkę widać podstawki z poleconego przez Tomirka sklepu.

Jestem z nich bardzo zadowolony i jeszcze raz podziękowania dla Tomirka.

Nie są może tak wysokiej jakości jak te toruńskie, ale są siedmiokrotnie tańsze. ;)

 

Rakieta dla niewidomych - pierwszy raz na żywo ją widzę. Myślałem, że są mniejsze.

Nieoryginalna wskazówka minutowa, ale poza tym bardzo ładna.

post-22189-0-41028100-1331137633.jpg

 

Sława - ta szarobura tarcza jest taka paskudna, że nie wiem, co z nią zrobić. ;)

Chociaż też w doskonałym stanie wizualnym.

post-22189-0-44179800-1331137641.jpg

 

Kolejna Rakieta "duży telewizor".

post-22189-0-44794700-1331137644.jpg

Dołączyła do wersji burej:

post-22189-0-97566400-1331137645.jpgpost-22189-0-06790600-1331138130.jpg

 

I najciekawsza dla mnie niedawna zdobycz - Sportiwnyje.

Taki zegarek miał mój dziadek, ale tylko pamiętam jak przez mgłę,

że ten zegarek leżał w jakiejś szufladzie i bardzo mi się ten "ludzik" na tarczy podobał. :)

Tym bardziej się cieszę, że udało mi się go upolować w świetnym stanie.

W zasadzie tylko koronka jest zniszczona.

Nie potrafiłem dobrego zdjęcia zrobić - tarcza wygląda tu jak "warszawska",

ale w rzeczywistości indeksy mają kolor złoty, a nie miedziany.

post-22189-0-96841700-1331137647.jpg


Stojący zegar dwa razy na dobę pokazuje idealną godzinę. Chodzący prawie nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość szymeklipinski
Sława - ta szarobura tarcza jest taka paskudna, że nie wiem, co z nią zrobić. :)

Chociaż też w doskonałym stanie wizualnym.

Mam identyczną Sławę w identycznym stanie ale, z innym paskiem ;)

Niezłe nabytki Telekom Pogratulować ! ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzisiejszy nabytek.

Pobieda w stanie NOS z papierami i pudełkiem.

Teraz tylko się zastanawiam w jaki paseczek ją przyodziać ;)

 

post-11844-0-24444000-1331137701.jpg post-11844-0-10350600-1331137722.jpg post-11844-0-15142100-1331137724.jpg post-11844-0-64983500-1331137726.jpg


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Super ta Pobeda, taka "bizantyjska" ;) Pasek brązowy będzie świetny, najlepiej lakierowany - zgodnie z jej imagem eleganckiego garniturowca.

A poniżej moje trzy nabytki z tego tygodnia, dopiero w tej chwili uwiecznione. Rakieta, która długo mi chodziła po głowie i o to jest w stanie 5+, heh, tylko paszportu brak :) Zdecydowanie jeden z elegantszych i piękniejszych egzemplarzy jakie mam (wątpliwości mam tylko co do wskazówek):

post-27222-0-14589100-1331138222.jpg

post-27222-0-07515200-1331138309.jpg

Następna Rakieta i też taka na którą polowałem - UFO. Szkoda, że stan średni, ale i tak lepszy niż na fotach, które jak wiadomo wyłąpują każdą ryskę:

post-27222-0-17645500-1331138402.jpg

post-27222-0-38303600-1331138496.jpg

Wostok zakupiony na stadionie X-lecia (albo raczej tym, co z niego pozostało). Nic specjalnego, tarcza na brzegach i przy kalendarzu wytarta, ale za to koperta, wskazówki, koronka i szkiełko dobre:

post-27222-0-31595700-1331138666.jpg

post-27222-0-29364000-1331138835.jpg

Sory za jakość zdjęć, jakoś nie szło mi to dzisiaj, za gorąco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Wostok zakupiony na stadionie X-lecia (albo raczej tym, co z niego pozostało). Nic specjalnego, tarcza na brzegach i przy kalendarzu wytarta, ale za to koperta, wskazówki, koronka i szkiełko dobre:

 

Yasiooo, a w którym miejscu?? Bo zawsze jak tam idę to tylko perfecty leżą ;)

Było coś jeszcze ciekawego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Fakt, nie jest łatwo coś znaleźć ale zdarza się. Ja zawsze wysiadam na przystanku 138 przy al. Zielenieckiej, i kieruję się w stronę Ronda Waszyngtona, mijając po drodze kramy z ciuchami i inymi duperelami. Dochodzę do piaszczystego placyku, na którym koczują weseli murzynkowie, (niezwykle komunikatywni zresztą) i wchodzę w drugą strefę z pilotami do TV, wędkami, taśmami przylepnymi, odznakami wojskowymi i innymi skarbami. Trzeba się wgryźć w te ciasne alejki i tam powinno być jakieś stoisko zegarkami. Jest to równoległa alejka do uliczki z autokarami. Jak się ma szczęście to nawet ze dwóch, czy trzech handlarzy oferujących radzieckie można dorwać. Ostatnio widziałem gościa, który podawał sie za zegarmistrza i oferował dwie omegi, kieszonkowego Hy. Mosera i jakiegoś fajnego Roamera za 250 zeta. Co do ruskich sikorów, to większość była dokręcona do oporu i strupiała, ale poszukać zawsze warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Paul Buhre w mojej kolekcji (ten po prawej)

post-4379-0-28449900-1331139224.jpg

 

Jak twierdzi J. Levenberg czarna Rodina podobna to tej w środku była wzięta przez Gagarina na pokład statku kosmicznego w trakcie misji Wotok-1 (kwiecień 1961)

post-4379-0-57246800-1331139226.jpg

 

Rodzina Rodin:

post-4379-0-70079500-1331139228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to w końcu chwyciłem za aparat i sfotografowałem niedawne zakupy.

Przy okazji na zdjęciach troszkę widać podstawki z poleconego przez Tomirka sklepu.

Jestem z nich bardzo zadowolony i jeszcze raz podziękowania dla Tomirka.

 

Sam długo szukałem niedrogich podstawek więc jak znalazłem to dlaczego się nie podzielić adresem sklepu ;) Najważniejsze, że podstawki nie pękają (nie wiem jak będzie jak zdejmę i założę kilka razy zegarek na tej samej podstawce. Ale póki co jest ok i na około 50 aktualnie używanych pękła mi tylko jedna, którą zbyt ciasno zapiąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rodzina Rodin:

post-7231-0-12206700-1331139278.jpg

 

Wybacz lamerskie pytanie. Jaki rozmiar mają koperty tych Rodin? Czy to jest ta sama koperta co w Kirowskich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widzialem fajna rodine i raczej jej nikt nie kupil... Z oryginalnie namalowana mapa rosji na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz lamerskie pytanie. Jaki rozmiar mają koperty tych Rodin? Czy to jest ta sama koperta co w Kirowskich?

Koperty z wierzchu wygladają bardzo podobnie. Ale dolny dekiel jest bardziej wypukły (aby pomieścić wachnik) i wraz z obręczą nie pasują do zwykłych Kirowskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Dwie Ruhle, stoper i kieszonka. Stoper wysępiony od znajomego, świetnie chodzi, a wskazówki dokładnie wracają na indeksy. Niezawodna - aż dziw, że to Ruhla:

post-27222-0-67667800-1331139378.jpg

post-27222-0-50699000-1331139402.jpg

post-27222-0-63605600-1331139423.jpg

razem:

post-27222-0-34752300-1331139448.jpg

post-27222-0-15130900-1331139468.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koperty z wierzchu wygladają bardzo podobnie. Ale dolny dekiel jest bardziej wypukły (aby pomieścić wachnik) i wraz z obręczą nie pasują do zwykłych Kirowskich.

 

Mógłbyś pokazać fotki jak to wygląda od spodu? Prosiłbym zarówno z deklem jak i zdjęcie samego werku - narazie nie dochrapałem się rodiny i bedę miał odnośnik przy zakupach jak to powinno wygladać. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze nabytki:

 

- pierwszy w kolekcji męski, mechaniczny, cieniutki Łucz ze ślicznym złociutkim mechanizmem (do tej pory miałem tylko kwarce i damki tej firmy).

- trzeci w kolekcji Cornavin (ale pierwszy w "kostkowej" kopercie)

- trzeci w kolekcji Start (mam już prawie identycznego lecz z minimalnie innymi indeksami i inną tarczą sekundnika)

- no i DDRowiec w stanie szufladowym. Jakoś mnie ujęła ta jajowata tarcza z dodatkowym ringiem

 

fh4263_Lucz.jpg

 

dk8142_Cornavin.jpg

 

stary Starcik

sk4109_Start1.jpg

 

nowy braciszek

me386_Start2.jpg

 

hq3602_ruhla.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Start mi się bardzo podoba.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomirek

skąd Ty takie cuda wyczarowujesz?;)

piękny ten czarny Łucz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.