Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

W tym miesiącu miałem trochę dodatkowej kasy, więc mocno poszalałem. Wydałem chyba wiecej niż przez cały rok, ale warto było :) A oficera po prostu nie mogłem nie kupić - wiecej pewnie się nie trafi :) A najgorsze jest to, ze jak już wydałem tyle kasy to jeden z forumowych kolegów ciśnie mojego must-have'a, który właśnie pojawił się na Allegro. I znów wiele miesięcy szukania przede mną, bo pewnie z nim przegram, choć tanio skóry nie sprzedam :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Dobrze Cię rozumiem, jak jest kasa to trzeba brać i się nie zastanawiać. Można nie dojeść , nie kupić butów na zimę, ale taki zegar to obowiązek :)

 

edyta:

 

Cóż, w ostateczności nie zostaniesz przecież z gołą d...ą :)

Edytowane przez yasiooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to właśnie :)

 

edit. no i stało się. Przelicytował mnie, a taki piękny Kirov sie trafił :) . więcej niż te 200zł po prostu już nie mam :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc to chodziło o Kirova? Miałem się właśnie pytać o jaki must-have chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudny, wczesny, kieszonkowy Kirov, taki ładnie wykończony. Niestety spodziewałem sie, że pójdzie do góry, bo kolega przegrał Wostoka precision (śledziłem aukcję z zapartym stolcem :) ), a licytował wysoko, więc go stać :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie miałem w obserwowanych. Można linka prosić? Zobaczyłbym o co tyle płaczu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na "prawie rodzinnej" imprezce takie oto dwa sprzęciki mi się dostały :)

 

post-25723-0-85102900-1331636923.jpg

 

post-25723-0-80034700-1331636925.jpg

 

post-25723-0-41740200-1331636927.jpg


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pabiedka taka sobie, natomiast Juniorek fajowski :)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, za darmo też bym chętnie przygarnął. Ostatnio przygarnąłem podobną nawet za 8 zeta, bo w ładnym stanie żal było nie brać :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze, że oba na chodzie. Juniorowi musiałem wskazówki załozyć, ale będe musiał jeszcze go poprawić, bo minutowa przy wstrząsach trochę lata...


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lata, to moze niestety być wyrobiona. To częste, zwłąszcza w ruskich i chińskich, bo wskazówki często są miękkie :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to i tak będzie leżał w pudełku, więc to nie problem :) Ale może przy okazji podskoczę z nim do zegarmistrza, niech on zobaczy...A tak przy okazji...Pierwszy raz takiego Juniora widzę - po Polski czy Radziecki sikor?


Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaria z Penzy. Występowały z różnymi nazwami na tarczy.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas i quest gratuluję pięknych zdobyczy :)

ciężko wymienić, które najfajniejsze, bo wszystkie są bardzo smakowite :)

 

u mnie za to, może nie aż tak wyszukane i rzadkie modele, niemniej jednak cieszą bardzo, ze względu na stan (co najmniej dobry - wymagana wymiana szkiełek i w rakiecie z żaglówką czyszczenie/wymiana wskazówek)i ze względu na cenę, każda sztuka kosztowała mnie 20 złotych :)

 

poniżej jeszcze ciepłe, dzisiejsze łowy:

 

wspomniana wcześniej RAKETA z żaglówką (bardzo fajnie się prezentuje na żywo) a chyba mimo wszystko nie jest to zbyt popularny model. na allegro widziałem chyba ze dwa razy :)

 

post-27864-0-37207700-1331636998.jpg

 

kolejny, trzeci już w kolekcji czechosłowacki PRIM :) do których to mam słabość, a ostatnio jakiś wysyp u mnie na bazarku więc korzystam :)

 

post-27864-0-80982400-1331636999.jpg

 

i ostatni, a właściwie ostatnia RAKETA chyba w najładniejszym stanie i jako jedna z nielicznych, którą rozważam do użytku codziennego (ze względu na jej i moje gabaryty :)

naprawdę prezentuje się przednio

 

post-27864-0-99507700-1331637000.jpg

 

 

Jak narazie zegarki bardzo ładnie i równo odmierzają czas.

w środę natomiast zostaną oddelegowane do sanatorium, celem przywrócenia im dawnego blasku :)

Edytowane przez mapeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primy to wspaniałe maszyny :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

Gratuluję Rakietek, zwłaszcza tej pierwszej, bo faktycznie rzadko się pojawiają, a po takiej cenie, to już wogóle... Ja za swoją dałem sporo więcej niż Ty, trafiło Ci się. Natomiast ta druga jest po prostu śliczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki yasiooo :) z żaglówką było ostre targowanie :) koleś początkowo chciał 50 złotych. powiedziałem, że więcej jak 20 złotych nie dam i odwróciłem się na pięcie. gościu za moimi plecami krzyczał coraz niższą kwotę aż w końcu zszedł do 20 złotych, z czego 10 od razu jeszcze przy mnie wydał na wiśniówkę :)

tak czy siak, zakupy na bazarku dają mi ogromnie więcej frajdy niż kupowanie na allegro :)

a co do drugiej rakiety to faktycznie jest w stanie świetnym :) ale i tutaj udało mi się zejść jeszcze trochę z ceny, bo koleś chciał ciut więcej :)

tak czy siak, z niewielkimi nakładami finansowymi powinna niebawem zagościć na moim nadgarstku :) albo dołączy do pozostałych braci w gablotce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za żółty drobiazg? Do czego to służy - tylko zegarek, czy coś więcej? Też mam maszynkę na tym samym "kalibrze", ale tu przeznaczenie jest jasne :)

 

post-2232-0-54323100-1331637046.jpg


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za żółty drobiazg? Do czego to służy - tylko zegarek, czy coś więcej? Też mam maszynkę na tym samym "kalibrze", ale tu przeznaczenie jest jasne :)

 

post-30477-0-29117300-1331637056.jpg

 

 

Jak to u Ruskich... Jedna i ta sama rzecz występująca w wielu różnych produktach. :) Ten żółty drobiazg służy tylko jako ,,zegarek-wisiorek'' dla Radzieckich Panien (chyba że KGB maczało wtym paluszki). :) Też się zdziwiłem jak na niego trafiłem. :) Wiedziałem o istnieniu takich długopisów jak Twój i czasami je widywałem, ale takiego damskego wisiorka - to nigdy.

Ciekaw jestem, czy ktoś z Forumowiczów ma jakieś inne dziwadła oparte na tym samym ,,kalibrze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetny!

bardzo podoba mi się ten model, niestety ceny jakie osiąga trochę odstraszają :D

tak czy siak i tak kiedyś takiego będę miał :)

gratuluję świetnego zegarka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się także od dawna zasadzam i zawsze trafia się coś innego, bardziej pożądanego :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.