Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się także od dawna zasadzam i zawsze trafia się coś innego, bardziej pożądanego :D

 

 

mi takiego w stanie NOS kupiła małżonka na imieniny :) zapłaciła jak za zboże - sam bym za tyle go nie kupił :D teraz jest to zegarek który noszę codziennie. Automat w stali poezja czysta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yasiooo

A ja parę miechów temu kupiłem takiego, jako trupa - na części. Okazało się, ku mojemu zdumieniu, że nie tylko działa, ale i jest w bardzo dobrym stanie. Po małym SPA (darmowym, bo na własną rękę) i wymianie szkiełka wygląda super. Kupiłem go za całe 20 zł. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś kupiłem za 10zł ZIMka. Ładny, stary model, nawet go tu pokazywałem. wprawdzie koperta obdarta i tarcza zielonkawa, ale to rzadki ZIM w staroruskiej kopercie z białego metalu (aluminium?) w czerwonym złocie i ze stalową puszka od spodu. Spytałem czy działa i padła odpowiedź - jakby nie działał, nie kosztowałby 10zł. Ale sekundnik wyraxnie szedł, wiec nie dyskutując wiecej kupiłem. Mało tego, ze chodzi - chodzi jak nówka - równiutko, wychylenia duże. Fajniutki jest :D

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum rzadko bywam bo brakuje czasu. Wchodzę dzisiaj i widzę że w listopadzie ładnie co niektórym obrodziło. Rozdawali gdzieś te zegarki czy jak. Piękne sztuki, gratuluję. Czas pomyśleć o prezencie dla siebie na gwiazdkę :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdawac, nie rozdawali (chyba - przynajmniej nie w Sosonwcu :P ), ale jest listopad, wiec i lekka depresja ludzi chwyta. Jedni wtedy rezygnują z kolekcji i robią wyprzedaże, a inni (jak na przykład ja) kupują na potęgę, by poprawić sobie humor <_<


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też muszę coś kupić na poprawę humoru ale ciężko trafić dobrą ofertę


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy deluksiak automat w kolekcji:

protok167.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

oraz Kirow z 1938 po 8 miesiącach wrócił od majstra, jeszcze jakąś lepszą koronkę muszę poszukać i będzie gitara:

protok172.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

protok173.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany i lubiany :D

post-33524-0-26679300-1331638640.jpg

 

 

A jaki to model jest i co znaczy ze ceny zabijają ? to ile on jest wart? pytam bo własnie takowego posiadam, tyle ze ze srebrną tarczą i niebieską obwódką .. :D - własnie jestem w fazie ustawiania dokładnosci jego chodu ;)


  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ ten Kirov ma śliczny mechanizm ;) Niby to zawsze K-43, ale za każdym razem napatrzeć się nie mogę :D


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetne nabytki :D

chociaż przyznam szczerze, i chyba będę tutaj w mniejszości, ale mnie osobiście dużo bardziej podoba się ten Poljot :D

nie wiem czy wynika to z tego, że ta linia poljotów bardzo mi się podoba, czy też z tego, że kirow`y nie robią na mnie takiego wrażenia ale jednak ;)

tak czy siak oba piękne okazy do kolekcji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;post-33326-0-64187400-1331638656.jpg&


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta bossssska, szkoda, że nie wiem, co jest napisane na bezelu:P Kirow też podchodzi pod me gusta, mechanizm cudo, a tarcza to chyba oryginalna z kieszonki, czyż nie?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kirov i Rakieta World Time to to co mnie kręci!! Gratuluję chłopaki zacnych nabytków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta bossssska, szkoda, że nie wiem, co jest napisane na bezelu:P Kirow też podchodzi pod me gusta, mechanizm cudo, a tarcza to chyba oryginalna z kieszonki, czyż nie?:D

 

Całkiem możliwe, że to wnętrze kieszonki w kopercie na rękę. Bo mechanizm chyba też 2MCzZ, wiec być może całosć była kiedyś w kieszonce.


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj ze względu na mrozy (-4 z rana) nie spędziłem za dużo czasu na bazarku, jednak nie mogłem wyjść z pustymi rękami :) i tuż przed moim wyjściem w ręce me wpadł śliczny i chyba nie za często spotykany Łuczyk

 

post-27864-0-03020700-1331638870.jpg

 

zauroczył mnie ten zielony kolor i śliczny stan (poza małym pęknięciem szkiełka, stan jest conajmniej bdb)

ale najlepsze co ukrywał w środku, a co dopiero ujrzałem po powrocie do domu:

 

post-27864-0-39227700-1331638871.jpg

 

:)

 

dodam na zakończenie, że zegarek kosztował 30 złotych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, te Łuczyki są fajne :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-30614-0-39704500-1331638924.jpg

life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kompletny, chodzący mechanizm można dostać np w Bytomiu za 5zł. A i z załatwieniem części u zegarmistrza tez nie ma problemu :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zakup, właśnie dzisiaj przyszedł. Co ciekawe, kupiłem go (w niezłym przeciez stanie, z poważnych uszkodzeń ma tylko zdarty brzeg tarczy między 3 i 4) za 116zł (już z przesyłką) na allegro. Nastawiałem się na walke na śmierć i życie, a tu sam się kupił, nie musiałem nawet podbijać maksimum. Co mnie rzecz jasna cieszy jak cholera :)

 

post-2232-0-59929100-1331639434.jpg

 

post-2232-0-38526500-1331639436.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kratuluje kirovki :)

 

a mnie wpadł stadionowy automat czajki :)

post-26957-0-65992300-1331639632.jpgpost-26957-0-34184100-1331639736.jpgczaika06.jpgczaika05.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) Oddałbym naprawdę dużo za taką Czajkę ! Wielkie gratulcje :) !!

Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pmwas:

Taki Kirow, to rzeczywiście fajna rzecz. Tym bardziej cieszy, że trafił we właściwe ręce, które potrafią go docenić! Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.