Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

i wyjątkowo rzadkie serce Pobiedy z 1. kwartału 1948 roku z pięknym szlifem wczesnomoskiewskim.

post-64774-0-48026000-1400783184_thumb.jpg

Miedziana Moskwa...

i wyjątkowo rzadkie serce Pobiedy z 1. kwartału 1948 roku z pięknym szlifem wczesnomoskiewskim.

Wow, gratuluję. Pięknie to wygląda. :)

Nie tylko tarcza super ale i wskazówki, koperta. Dorzucając stan mechanizmu trzeba przyznać, że piękna sztuka. Pozostało tylko gratulować.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Tak na szybko zdobycze z ostatnich dwóch tygodni :) . Ale muszę się jeszcze nauczyć fotografować zegarki   :(

post-44579-0-02680900-1400831489_thumb.jpg

Edited by AWG

rakieta z kalendarzem najpiekniejsza. jakos nie moge upolowac godnej :( gratulacje

Edited by rafiola

Główne brandy to raz, a super stan to dwa :) , Gratulacje.

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Gregch - jeżeli stan Ci nie pasuje to slij go do mnie. Ja tam jestem mniej wybredny :) Piękny Precyzyjny :)

Pozdrawiam

Roman

Dziękuję za opinie o "zbiorku". Dodam jeszcze, że wszystkie są na b.dobrym chodzie a Mołnia jest z mikroregulacją   :)

Gregch - jeżeli stan Ci nie pasuje to slij go do mnie. Ja tam jestem mniej wybredny :) Piękny Precyzyjny :)

Romku, ja też wybredny nie jestem. Choć patrząc na stany zegarków pokazywanych przez niektórych forumowiczów to czuje sie jakbym zbierał wycierusy  :blink: 

Do tego precyzyjnego zegarmistrz założył najładniejszą tarczę z 3 które mu zaniosłem - więc ładniejszy już nie będzie. Ale skoro stany moich zegarków są takie sobie to teraz będę się starał zeby były chociaż rzadsze  :D

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Taki Wostok ostatnio wpadł mi w ręce  :D

tyq1.jpg

Edited by Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł niesioną prądem Wszechświata.

A do mnie dotarł taki oto Łucz z dedykacją.

hubejevu.jpg3u7usapa.jpgutubemy4.jpg

Edited by Kwiatek82

Ostatnio jestem mega zarobiony i straciłem zainteresowanie zegarkami. Być może nawet sprzedam swoją kolekcję :P

Ale jeszcze jakiś czas temu kupiłem Rakietę na allegro ze srebrną tarczą i wymieniłem na niebieską z domowych zapasów :D

Nie najlepsza, ale zawsze to niebieski automat, których za wiele nie ma :)

DSCF1134_zpsef3890f7.jpg

Ostatnio jestem mega zarobiony i straciłem zainteresowanie zegarkami. Być może nawet sprzedam swoją kolekcję :P

Smutno. Szkoda jak starzy Towarzysze odchodzą.. :(

Jakoś zaleciało  na smutną nutę B)  z tej choroby nie tak łatwo się wyleczyć ;)

Być może nawet sprzedam swoją kolekcję :P

Tia a krowy zaczną latać.... - przecież ten nałóg jest nieuleczalny ! Nawet zaszyć się nie można - musimy Cię wesprzeć psychicznie - ślij nam po kilka swoich sikorów, jak zobaczysz jakie piękne sztuki mamy od razu dostaniesz powera do odzyskania kolekcji ;p

To w takim pokażę kolejną zdobytą czwóreczkę  (może zniechęci do pozbywania się kolekcji.......)  :)

post-44579-0-86867800-1400924179_thumb.jpg

Edited by AWG

Przyznam, że mam kryzys :(

Myślę, że dotyka on sporą część kolekcjonerów. Nie chce zaśmiecać tematu. Zapewniam jednak, że zaglądam regularnie. Może nie będę pokazywał nowych okazów, ale z chęcią pooglądam Wasze ;)

A czym objawia się kryzys, zmniejszoną liczbą zakupów, czy ogólnym przejedzeniem? Chcę wiedzieć, bym za wczasu zdiagnozował to u siebie ?

Jestem świeżym kolekcjonerem zegarków i chciałbym pokazać moją skromną kolekcję.

IMG_0814.jpg

IMG_0815.jpg

IMG_0816.jpg

IMG_0817.jpg

IMG_0821.jpg

IMG_0822.jpg

IMG_0824.jpg