Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Recommended Posts

,

Takie Łucze na bazarku kupiłem. Mechanizmy 1801.1 i kwarc 2356

attachicon.gifIMG_8699.JPG

dobre trafienie oba ładne.

Ra.... Wostok ;-)

attachicon.gif1.jpg

Tarcza wygląda na świetnie dopasowaną, gdyby ktoś nie wiedział to by się nie poznał; kieszonka łucz fajna ;)

gratulacje :)

A z takim łuczykiem od Zdziśka moja małżonka do pracy biega.

Ja zaś wygrzebalem sobie rakietę i dopiero w domu zauważyłem istotny brak na tarczy :S

post-68064-0-52602200-1411751233_thumb.jpg

post-68064-0-11344100-1411751334_thumb.jpg

post-68064-0-05564100-1411751381_thumb.jpg

Taka trójka nabyta dziś przypadkiem :) nawet nie wiedziałem że były tak duże Zarie,marka kojarzyła mi się z dameczkami a i rakieta niezła w bardzo ładnym stanie do przesmarowania wszystkie zaria%20big%20cajka.JPG

Zdobyty kolejny ważny punkt na mojej kolekcjonerskiej drodze do nieskończoności... ^_^

Tym razem Kirowski "fale" :) czyli model z charakterystycznym i rzadkim wzorem w środkowej części tarczy (zwany także "rybią łuską" lub z rodziny "firankowatych") Smaczku temu modelowi dodaje lekko złoto-zielonkawa kolorystyka fal wew. i ogólnie konstrukcja kolorystyczna tarczy.

Piękny, moskiewski antyczny krab ze świetną tarczą i wskazówkami (i nawet stożkową koronką).

post-60300-0-26710200-1411841702.jpg

post-60300-0-60416900-1411841704.jpg

post-60300-0-01882900-1411841707.jpg

Miałem z jego zdobyciem sporo problemów ponieważ nie dość, że ogólnie na przestrzeni ostatniego roku wymiotło je z rynku to jeszcze na dodatek ta tarcza jest jedną z najczęściej podrabianych w świecie Kirowskich.  W związku z tym porządny, prawdziwy egzemplarz jest mocno trudny do zdobycia - większość egzemplarzy okazywała się z reguły współczesna czyli poza moim zainteresowaniem.

Miło się ogląda Twoje zdobycze, Gratuluję i czekam na kolejny rarytasik. 

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Zdobyty kolejny ważny punkt na mojej kolekcjonerskiej drodze do nieskończoności... ^_^

Tym razem Kirowski "fale" :) czyli model z charakterystycznym i rzadkim wzorem w środkowej części tarczy (zwany także "rybią łuską" lub z rodziny "firankowatych") Smaczku temu modelowi dodaje lekko złoto-zielonkawa kolorystyka fal wew. i ogólnie konstrukcja kolorystyczna tarczy.

Piękny, moskiewski antyczny krab ze świetną tarczą i wskazówkami (i nawet stożkową koronką).

attachicon.gif188k7393 - Kopia.JPG

attachicon.gif188k7395 - Kopia.JPG

attachicon.gif188k7397.JPG

Miałem z jego zdobyciem sporo problemów ponieważ nie dość, że ogólnie na przestrzeni ostatniego roku wymiotło je z rynku to jeszcze na dodatek ta tarcza jest jedną z najczęściej podrabianych w świecie Kirowskich.  W związku z tym porządny, prawdziwy egzemplarz jest mocno trudny do zdobycia - większość egzemplarzy okazywała się z reguły współczesna czyli poza moim zainteresowaniem.

Piękna....tarcza faktycznie jak "nowka szuka nieśmigana"

Спасибо товарищам

Przy okazji jeszcze dygresja.

Polując na ten zegarek, chcąc nie chcąc, trochę czasu musiałem poświęcić na zapoznanie się z ofertami... podrabianych tarcz z Charkowa i okolic :D żeby zobaczyć czym się różnią od oryginałów i co je charakteryzuje.

Niestety, "Panowie" z Charkowa "nalegali" na zachowanie dyskrecji.. ;)

Podobno jestem pod obserwacją..

Podobno nie tylko ich.. :ph34r:

post-60300-0-22480300-1411896263_thumb.jpg

Toto... Podoba mi się to określenie. Szczególnie ta nieskończoność. Im więcej celów zdobytych tym więcej widzę następnych ;) 

Taki Poljocik się dzis trafił  :)  tarcza troszkę kiepska ale jako że w cyrylicy to nie mogłem nie kupić  :)

img-4627.jpg

Pozdrawiam

Roman

Taki Poljocik się dzis trafił   :)  tarcza troszkę kiepska ale jako że w cyrylicy to nie mogłem nie kupić  :)

No i chyba te 30 kamieni też przemawiało za zakupem.  :)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

No i chyba te 30 kamieni też przemawiało za zakupem.  :)

30 kamieni w pierwszej kolejności, nie wspomniałem bo wydaje mi się to oczywiste :lol: 

Dla ścisłości dodam zatem że w uszach ma 20 mm co jest mało spotykane wśród radzieckich.

Seiko bardzo fajne i faktycznie prawie klon :)  

Pozdrawiam

Roman