Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

kchrapek - masz tempo tego kolekcjonowania...

jeszcze trochę i Gregoriana dogonisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek faktycznie nam sie rozpędził  :D może znalazł złoża ropy na podwórku? Ale co by nie mówic zmotywował mnie swoimi nabytkami do zakupów zegarkowych.  :o Napatrzyłem się  i właśnie kupiłem w ciemno przez telefon dwie reklamówki zegarków od zegarmistrza. :rolleyes:  Po pracy jadę zabrać i przekonam sie czy nabyłem kilka kilogramów perfectów i innych roleksopodobnych czy trafi się coś ciekawego  :ph34r: .  

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy zakupach hurtowych, choć obciążone pewnym ryzykiem, najczęściej wychodzi się do przodu. Sam nie tak dawno kupiłem karton budzików choć interesowało mnie tylko kilka. Ale dla tych kilku warto było. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kchrapek faktycznie nam sie rozpędził  :D może znalazł złoża ropy na podwórku? Ale co by nie mówic zmotywował mnie swoimi nabytkami do zakupów zegarkowych.  :o Napatrzyłem się  i właśnie kupiłem w ciemno przez telefon dwie reklamówki zegarków od zegarmistrza. :rolleyes:  Po pracy jadę zabrać i przekonam sie czy nabyłem kilka kilogramów perfectów i innych roleksopodobnych czy trafi się coś ciekawego  :ph34r: .  

 

Najwyżej będziesz stać z Jankiem na Jurowieckiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej będziesz stać z Jankiem na Jurowieckiej...

Hehehe  :D z Jankiem raczej nie. Ale Emil moze się wzbogacić o walizkę kwarców... :lol: 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pięknie zachowana tarcza!!! Gratulacje :)

W zasadzie cały jest zachowany w genialnym stanie. Biorąc pod uwagę jego rozmiar to większość rysek które zauważacie na żywo jest praktycznie niewidoczne. I do tego genialnie chodzi, gubi ledwo parę sekund na dobę.

A co do fabryki to I moskiewska.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

jeszcze mnie tu nie bylo wiec witam wszystkich....

jest to moj pierwszy rusek a raczej sowieta kupiony dzisiaj na bazarku w hamburgu...

dotarl dosyc daleko...

stan sredni ale chodzi bardzo dobrze...

niewiem niestety nic wiecej o nim tylko tyle ze jest na 18 kamieniach...

post-66955-0-63535900-1411063971_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po wakacyjnej przerwie, widzę ze koledzy nie próżnują, kupują, targują, pogratulować  :)

Biorę się więc do nadrabiania w zapełnianiu stanu posiadania  :rolleyes:

Jak wiadomo ciężko o coś sensownego upolować ale wymęczyłem takiego oto delikwenta, takiej tarczy to jeszcze nie mam :D 

Mechanizm jeszcze z mikro regulacją wajchy stopera.

 

post-60538-0-87717700-1411139654_thumb.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, bardzo fajny, mój zegarmistrz nosi właśnie taki czasami. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po wakacyjnej przerwie, widzę ze koledzy nie próżnują, kupują, targują, pogratulować  :)

Biorę się więc do nadrabiania w zapełnianiu stanu posiadania  :rolleyes:

Jak wiadomo ciężko o coś sensownego upolować ale wymęczyłem takiego oto delikwenta, takiej tarczy to jeszcze nie mam :D

Mechanizm jeszcze z mikro regulacją wajchy stopera.

Nie wiadomo czy gratulować czy współczuć,,Tarcza faktycznie unikat tak samo jak wskazówki,..Jak ktoś dołożył do tego mechanizm z dwuczęściowym młotkiem resetu to rzeczywiście zegarek jest wymęczony,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie mała garstka nowości:

1. Wostok Gajowego (od Kolegi Kwiatek82 – dzięki :) )

 

post-25327-0-01518700-1411165568_thumb.jpg

 

Miałem już kiedyś „Gajowego” – niby był taki sam, ale tarcza była jaśniejsza, a w obecnym jest ciemnozielona, podchodząca pod zieleń „wojskową”.

 

2. Rakieta Automat, co do której do końca nie miałem pewności czy to rzeczywiście będzie automat, bo zdjęcia z aukcji były zrobione jedynie od frontu:

 

post-25327-0-12877500-1411165576_thumb.jpg

 

Po otworzeniu zegarka znowu miałem chwilę niepewności, bo okazało się, że wahnik jest zablokowany… Częściowy demontaż pozwolił na stwierdzenie, że jakiś majster założył tulejkę łożyskującą do góry nogami :wacko:

 

3. Łucz damka

 

post-25327-0-83327100-1411165584_thumb.jpg

 

To jest z pozoru zwykły damski Łuczyk na werku 1600 (swoją drogą ładnie zdobionym pasami), ale jego szkiełko jest chyba bardziej wytrzymałe niż szkła w Amfibiach:

 

post-25327-0-51529000-1411165593_thumb.jpg

 

Swoją drogą ciekawy kontrast: do delikatnej blaszanej koperty z drucianymi uszami wpakowali masywne szkiełko o wysokości 4 mm :blink:

 

 

4. Wostoczek 2603

Maleństwo. Całe 28 mm średnicy i 14 mm w uszach. Ale po odświeżeniu nie zawaham się go nosić :)

 

post-25327-0-24277300-1411165603_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobiłeś przy sztucznym świetle - przy dziennym na pewno wyglądają o wiele lepiej :) Tak czy tak widać że Rakieta w fajnym stanie :) Gratuluję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobiłeś przy sztucznym świetle - przy dziennym na pewno wyglądają o wiele lepiej :) Tak czy tak widać że Rakieta w fajnym stanie :) Gratuluję :)

Jak na razie to nawet przy dziennym świetle nie wyglądałyby dużo lepiej, bo wszystkie wymagają większej kosmetyki. Poza tym z moimi umiejętnościami fotograficznymi jest kiepsko ;)

A Rakieta jest w rzadziej spotykanym modelu koperty - ma bardziej sfazowane krawędzie i uszy, co sprawia, że wygląda mniej masywnie niż pozostałe Rakiety - automaty.

PS - kto potrzebował jasną tarczę do Rakiety automatu?

Edytowane przez sthool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś będzie potrzebowal tarczę do poljota 29j w automacie  , to posiadam dwie nowe, fabryczne oryginalne   tarcze na stanie . Tracze do modelu z  czarnymi kwadratowymi ideksami , jak znajdę  ,to zrobie kilka zdjęć .

 

Chyba pomyliłem wątki , proszę moda o przeniesienie do odpowiedniego działu . 

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsza, zaskakująca cenowo licytacja Atomu, skłoniła mnie do pokazania czegoś w ten deseń :)

Ciekawo wzornicza, no i oczywiście urokliwy szlif tarczy.

 

post-60300-0-22462500-1411209052.jpg

post-60300-0-10564100-1411209054.jpg

post-60300-0-11117100-1411209056.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.