Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Takiego nieboszczyka wczoraj znalazłem ; trochę dłubaniny i cyka pięknie, tylko muszę oś wahnika wymienić bo lekki luz ma. :D

0a7dff1137e02bb92ea24313ae10e15f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio trochę skromnych nowości.

 

Od południowych sąsiadów przyjechał Primek z małą sekundą - kompletny, ale wymagający czyszczenia i poprawy od strony wizualnej:

 

attachicon.gifPrim 1.JPG

 

Rakietka kwarc kupiona stosunkowo tanio na Alle - zegarek jest bardzo zgrabny i piękny, słabe zdjęcia nie oddają nawet 50% jego urody :)

 

attachicon.gifRaketa quartz 2.JPG

 

Na koniec zakup sentymentalny od jednego z forumowych kolegów:

 

attachicon.gifJantar.JPG

 

Dlaczego "sentymentalny"? Ponieważ identyczny budzik był u mnie w domu w latach 80-tych. Tak na prawdę na takim właśnie budziku jako dziecko nauczyłem się rozpoznawać która jest godzina. W latach 90-tych budzik się popsuł i prawdopodobnie został wyrzucony - teraz jego kopia stanie na honorowym miejscu :)

Przegapilem tą rakiete. Choć z tego co pamiętam, zegarek ponoć się przywieszal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli się przywieszał to u Sthoola przestanie :) przecież to magik od kwarców.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegapilem tą rakiete. Choć z tego co pamiętam, zegarek ponoć się przywieszal...

 

Była sprzedawana jako niesprawna - po wyjęciu baterii widać po prostu zaśniedziałe styki i przypuszczam, że to jest przyczyną niesprawności. W najgorszym wypadku trzeba będzie wymienić blok elektroniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daktarin, bardzo ciekawy i fotogeniczny ten Łuczyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zapomniane, odruchowe licytacje. Jakie zdziwienie było gdy w skrzynce na listy go znalazłem, aż sprawdziłem ostatnie licytacje czy coś takiego kupiłem ;) Tylko kurcze datownik nie przeskakuje i koronka z wałkiem ma luzy przy obracaniu wskazówkami.

 

post-72726-0-45781400-1428139554_thumb.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taki białoruski łuczyk w nieco wielkanocnej stylistyce ;)

 

Wizualnie bardzo fajny :)

Czy to nie jest czasem ten model, w którym cała koperta jest monolitem? Tzn. dekielek jest zintegrowany z korpusem koperty, a werk wyjmuje się od strony szkiełka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool, nie mów że nie masz żadnego w takiej kopercie :). Bo jak nie masz to zajączek wielkanocny Ci wyśle :)


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bahuone

Dzięki, choć z tą fotogenicznością jest tak, że ciężko uchwycić kolory na zdjęciu. Ale efekt winiety daje radę ;)

 

@ sthool

Dokładnie tak - choć zwróciłem na to uwagę dopiero po Twoim poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Do mnie ostatnio takie zegareczki wpadły :)

 

2180338_IMG_6955.JPG

- dzięki Jan :)

 

2180339_IMG_6965.JPG

- dzięki Artur :)

 

2180336_IMG_6946.JPG

 

2180335_IMG_6969.JPG

- prezent od kolegi

 

2180334_IMG_6949.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Poljot

2015-04-04%2009.05.06.jpg

2015-04-04%2009.04.39.jpg

Dałbym mu złoconą kopertę i byłby jeszcze piękniejszy :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego i nie jest taki fajny jak ten,ten ma wyjątkowo ładną tarczę,po prostu ideał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo właśnie takiej szukam :D piękna

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sthool, nie mów że nie masz żadnego w takiej kopercie :). Bo jak nie masz to zajączek wielkanocny Ci wyśle :)

 

Mam Łuczyka w takiej właśnie kopercie - w środku ma 2356 w wersji "buskiak - zero kamieni". Leży sobie od jakichś dwóch lat i ciągle nie ma ochoty przestać chodzić :)

 

"Patelnia" :D

 

Jakoś wcześniej nie interesowałem się mocno tym modelem - dopiero na tym zdjęciu zobaczyłem, że te Rakiety mają wskazówki podobne do tych jakie były stosowane w kwarcach na 3056 (chodzi o sposób osadzania na osi - podłużne otwory w pobliżu otworów centralnych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zegarek, ale jest bardzo blisko, pamiętam jakiś czas temu dyskusję, bo ktoś na alledrogo zastosował tą właśnie kopertę w Wostoku.

Dodatkowo, wydane to z okazji 40 lecia Pobiedy, a w stanie jest niemal NOS (brak papierów i pudełka), noszony na 100% nie był.

Dekiel też nie wszczepka, bo na nim wydrukowany są "pół kierunki" i osadzona oś igły.

Prezentuje zatem Kompas Wostoka.

 

Na jedną rękę komandir, na drugą w/w kompas i można wybierać się zwiedzać związek rad ;)

post-52629-0-58685700-1428156112_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh skąd wy takie cuda bierzecie co parę dni...


Kupię każdy zegarek typu UFO, Cheburashka, Shaiba w stanie 9/10-NOS. Rakieta, Poljot, Cornavin, Zim, Cardinal, Exacta etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona niedawno - z czerwoną tworzą fajną parkę :)

post-41034-0-65701800-1428166841_thumb.jpg

post-41034-0-34949500-1428166848_thumb.jpg

post-41034-0-91337700-1428166859_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiona niedawno - z czerwoną tworzą fajną parkę :)

 

Już Cię nie lubię  :angry:  Oddawaj chociaż jedną... ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nightdream - :D

  Edytowane przez Hipek

СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hipek, jeszcze brak ci  takiej :wub:

Oddawaj :)


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zegarek, ale jest bardzo blisko, pamiętam jakiś czas temu dyskusję, bo ktoś na alledrogo zastosował tą właśnie kopertę w Wostoku.

Dodatkowo, wydane to z okazji 40 lecia Pobiedy, a w stanie jest niemal NOS (brak papierów i pudełka), noszony na 100% nie był.

Dekiel też nie wszczepka, bo na nim wydrukowany są "pół kierunki" i osadzona oś igły.

Prezentuje zatem Kompas Wostoka.

 

Na jedną rękę komandir, na drugą w/w kompas i można wybierać się zwiedzać związek rad ;)

Miałem kiedyś 10sztuk takich ale z bez tego okolicznościowego tłoczenia - zapakowane były w pudełeczka i dziesięć takich w pudełko zbiorcze - to fabryczny wyrób nie jakaś radosna twórczość 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.