Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Hendrix89

G. Gerlach Dywizjon 303 - II ETAP

Rekomendowane odpowiedzi

Oż szlag... To już wiem, czemu wszyscy wysyłali 200. Bo się machnąłem i źle wpisałem, a jak poprawiałem, to nie usunąłem :D

Ale niech zostanie, tak, że kto ile wysłał, tyle jest, kto nie wysłał, 250 ;)

 

Swoją drogą, to zastanawiałem się skąd bierzecie te 200 złotych :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InfectedControl i osoby chętne na PayPal, proszę o cierpliwość, będziecie płacić do G. Gerlach bezpośrednio, bo oni WUS rozliczają, to zrobimy tak, że wszystkie PayPale pójdą przez jedno konto ;)

Najpierw roześlę wszystkim nr konta, a potem napiszę o PayPal do Krzyśka ;)

 

K, to moze mnie pod WUS wrzuc od razu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wysłałem 200 bo w pierwszej kolejności przeczytałem PW a później zajrzałem do wątku...


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorznip

Witam,

angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy a jest szansa na wizualizacje zegarka z dwiema wersjami napisów?

 

Myślę, że zdecydowanie pomogłoby to w podjęciu rzetelnej decyzji

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak mechanizm naszego zegarka reaguje na wstrząsy? Powiedzmy, że dużo macham rękami w pracy :) Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym werkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, dominiczeq, ale mi się przypomniała praca jednego z bohaterów serialu: http://www.youtube.com/watch?v=s_KJ2PZuvdU :lol:

A co do werka, to sądzę, że takie wstrząsy mu nie przeszkadzają. Wkładany jest do różnych zegarków, których przeznaczeniem mogą być między innymi wstrząsy ;) I jakoś chyba nikt nie narzeka na to rozwiązanie. Ale faktycznie niech się może wypowie ktoś, kto go zna osobiście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe dobry filmik Hendrix...ale gdyby tylko o takie wstrząsy chodziło zawsze mógłbym zmienić rękę ;) A na poważnie uspokoiłeś mnie, a pytam bo zupełnie nic nie wiem o tym mechaniźmie. Mniemam, że nie wsadzał byś nas wszystkich na minę ;)więc wszystko gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po polsku poproszę. ;-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm jest chwalony, a sama rodzina tych werków ma być wizytówką SeaGulla, więc ufam w jakość werku ;)

 

A tak btw.

Jest 16-14 dla wersji angielskiej po 30 głosowaniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze kończąc pytania o werk - nawet na naszym forum są wątki w których posiadacze zegarka z tym mechanizmem wypowiadają się, że werk zacny ale "lubi być suchy i warto go po zakupie/!!!/dać do przesmarowania...". Mam nadzieje że naszych od GG nie trzeba będzie oddawać bo otrzymamy odpowiednio 'mokre"? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy suchy, czy też nie jest tak, że dla niektórych to werk powinien wręcz topić się, żeby powiedzieli, że jest przesmarowany? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

303 Polish Fighter Squadron

Ale głosują tylko osoby, które sie zapisały na zegarek.

edit. Jesteś na liście rezerwowej, więc niby jesteś zapisany, ale w tym chodzi o to, żeby ograniczyć glosowanie do osób, które wpłacają zaliczkę, więc jeśli Hendrix Cię wciągnie ma główną, Twój głos bedzie ważny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.