Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za tą opinię.

Błyszczącego nie widziałem na żywo, dlatego nie zaryzykowałem. Jak widać słusznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błyszczący też ładny i dziś jeszcze leży:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupiłem mojego Breitlinga przymierzałem takiego na pasku w Katowicach. Jak się w końcu na niego zdecydowałem to okazało się, że już został sprzedany.

Napisałem zatem do centrali Apartu z pytaniem czy gdzieś jest jeszcze dostępny. Dostałem bardzo szybko odp. że są jeszcze 4 w Polsce, w tym dwa u Was w Łodzi - jeden matowy i jeden polerowany, oba na bransoletach. Ponadto w W-wie w Złotych Tarasach były jeszcze dwa: matowy na pasku i błyszczący na bransolecie.

Nie zastanawiając się długo zamówiłem sobie do sprowadzenia matowy na bransolecie. I to był chyba dobry wybór :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez i moje gratulacje (co prawda spoznione nieco, ale szczere), Twoj Breitling jest bardzo fajny, super wyglada na reku.

 

 

Jako ze jest to 'Breitling - Club' to pozwole sobie przy okazji moich gratulacji Twojego drm breitka wrzucic jeszcze jedna fotke mojego Seawolfa w zupelnie innej (znacznie surowszej) atmosferze niz ta towarzyszaca Twojemu swietnemu Breitlingowi;

 

 

avengerseawolf2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Seawolfa z szarą tarczą oferowano mi również niezły rabat (zresztą dalej w Krakowie jest do kupienia), ale ja chciałem z chronografem :) Poza tym on jest większy niż mój. 45mm, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W stajence przybyło, w miejsce Bonda 300M w kwarcu, nóffffka Colt 44.

 

Od razu się polubiliśmy, od pierwszego założenia :)

 

 

40023227.jpg

70308555.jpg

29286121.jpg

14154144.jpg

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten Colt

Moje gratulacje :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifDSC_0064.JPG

dsc0019uk.jpg

Witam,

 

Zdecydowałem się kupić Breitlinga Superocean Heritage 46 czarnego jak na zdjęciu w pierwszym poście tego tematu :)

Mam pytanie do speców od Breitka. W internecie widzę ten zegarek z dwoma kodami: A1732024/B868/144A albo A1732024/B868/152A. Czy istnieje między nimi jakaś różnica? Na zdjęciach wyglądają identycznie ale skądś musi ten inny kod wynikać?

 

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ja nie wiem, ale jest to jeden z najładniejszych zegarków jakie są i jest on bardzo wysoko na szczycie moich marzeń zegarkowych. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie znaki w numerze oznaczają rodzaj paska/bransolety. Tutaj szukaj różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem! Teraz tylko trzeba czekać niestety. Breitling Superocean Heritage 46 black na meshu. Nie mogę sie doczekać go na ręku. :-)

Niniejszym wstępuję do klubu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natknąłem się na Avangera II Seawolf. Pierwszy rzut jednym i drugim okiem zaintrygował mnie :-) kolejne kilka minut przyglądania poskutkowało rządzą posiadania :-)

Czy możecie mi wskazać wszelkie słabe punkty tego modelu ( Firmy) ? Czy są jakieś powody dla których powinienem się zastanowić więcej niż 1x nad zakupem?  

Czy gdybyście mieli porównać jakość wykonania Omegi, Braitlinga i 3 dowolnego w półce cenowej 15-22 tys to jakbyście pozycjonowali Braitlinga? 

Rozwalił mnie ten zegarek :-) Ostatni raz takie wrażenie na mnie zrobiła Omega PO wiele lat temu ( dziś nie robi już żadnego... pozytywnego wrażenia ale to jest zupełnie inna historia) 

avenger-II-seawolf-1.jpg

Edytowane przez Centurio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

No to ja dodam i swojego  :)

ref. 816 - 72 ( mechanizm Valjoux 72 ) 

 

 

 

8ofm.jpg

Edytowane przez awi911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

do mikeb

 

Moim skromnym zdaniem różnica w samym zapięciu.

Edytowane przez Yaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów z forum wczoraj przez przypadek wpadł mi w ręce zegarek Breitling for Bentley Motors o numerze A68062 No 1111 nie jestem znawcą ale wydaje mi się że jest to podróbka ponieważ na cyferblacie nie ma Swiss Made które widziałem na innych zegarkach. Dodam że zegarek nie chodzi więc chyba jes uszkodzony ale wygląda bardzo dobrze prawie jak nowy. Moje pytanie to czy ten zegarek to automatic czy może na baterie? i w jaki sposób mogę sprawdzić jego ewentualną oryginalność?. pozdrawiam wszystkich i proszę o wyrozymiałość jeżeli napisałem jakieś "głupoty"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj jakas fotke a napewno pomozemy ocenic oryginalnosc. Ale z tego co piszesz to jakis bubel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjobka, czy tez nie ? Nie ma więcej fotek.

post-63153-0-09504700-1374356519_thumb.jpeg

post-63153-0-15801100-1374356535_thumb.jpeg


<p>Czasem lec-e w gruchy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się zapiszę :)

 

Breitling Top Time. nie znam dokładnej daty produkcji tego modelu, ale obstawiam końcówkę lat 50. W środku mechanizm Venus 188.

 

post-5518-0-23018500-1374740860_thumb.jpg

 

 

Co do samej marki, to jestem jej fanem, ale tylko serii Heritage i Transocean.

 

Nowy Transocean Chrono z funkcją GMT, IMO przepiękny :)

 

Breitling-Transocean-Chronograph-GMT_3-5

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też spora cześć Breitlingów w ogóle nie przemawia ale jest kilka, które miażdżą: Superocean Heritage (już mam :-)), Navitimer 01 (na liście zakupów w przyszłości) oraz już nieprodukowany ale obłędnie wyglądający Bentley Flying B niebieski. Przymierzałem i na niebieskim krokodylu miażdży :-)

 

post-61776-1374744519,1402_thumb.jpg

post-61776-1374744531,6896_thumb.jpg

post-61776-1374744539,7012_thumb.jpg

 

Zdjęcia z netu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też spora cześć Breitlingów w ogóle nie przemawia ale jest kilka, które miażdżą: Superocean Heritage (już mam :-)), Navitimer 01 (na liście zakupów w przyszłości) oraz już nieprodukowany ale obłędnie wyglądający Bentley Flying B niebieski. Przymierzałem i na niebieskim krokodylu miażdży :-) attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1374744711.849377.jpg attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1374744723.841040.jpg attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1374744734.333385.jpg Zdjęcia z netu.

takiego Superocean Heritage to chcialbym miec bardzo:) piekna rzecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można , to również chciałbym wejść w szeregi 

A17350

post-62565-0-08294100-1382952783_thumb.jpg


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.