Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

[quote name="wieloryb" post="2737412"

 

Dobrze się komponuje z tą kurtką :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki.

pasek muszę tylko zmienić na vintage brown o będzie miód...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, świetny jest ten B.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

post-36930-0-28768600-1585152486_thumb.jpg


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na skórce jest nieźle, ale dla mnie ten model najlepiej wygląda na dedykowanej gumie :)

Bransoleta znowu przytłacza zegarek i jest za dużo stali w stali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś zmienię na gumę  :) na razie pasek w idealnym stanie więc nie zmieniam.


Longines Hydroconquest, Longines Legend Diver, Omega Planet Ocean, Breitling Avenger II Seawolf, Breitling Navitimer, VOSTOK EUROPE LUNOKHOD 2,  Casio G-SHOCK G-520D, Casio G-SHOCK GS-1100, Casio G-SHOCK GW-9010 MUDMAN, Casio G-SHOCK GR-8900, Casio G-SHOCK G-9300 MUDMAN, Casio G-SHOCK DW-6900, Casio G-SHOCK GW-9400 RANGEMAN, Casio G-SHOCK GWG-1000 MUDMASTER, Casio G-SHOCK GPR-B1000 RANGEMAN, Rado Capitan Cook, Longines Heritage Military 1938 Limited Edition, PANERAI PAM00914, Casio G-SHOCK GWF-A1000, Casio G-SHOCK GMW-B5000D, Casio G-SHOCK MTG-B1000, DOXA-SUB 300T, TAG Heuer Day Date, Breitling Superocean Heritage II, Casio G-SHOCK MTG-B3000, Casio G-SHOCK GBD-H1000, Casio G-SHOCK GXW-56BB KING, TAG Heuer AUTAVIA, Casio G-SHOCK GWG-B1000 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze mówi, polać koledze...

większość breitlingòw na gumie się obroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bratnia dusza :) Jak jest jeszcze zapięcie z mikroregulacją to już całkiem Ameryka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pan wyżej pod koszule i sweter już gumy by nie zakładał. Trochę pstrokate by to wyglądało.

A rownierz nosze na gumie, mam ten oryginalny pasek materiałowy ale na ciepłe dni i pod prysznicem gdy nie zdejmuje zegarka kauczuk sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o vintage, ale tak kupowanie zegarków onlilne starych to jest niezła loteria, do tego dochodzi problem z serwisem na miejscu we WRoclawiu.  A te zadbane egz. kosztują porównywalną kasę, więc zdecydowałem się

na  święty spokój, 5 lat gwarancji i jest miód.

Na zdjęciach ciężko oddać jak świetnie wykonana jest ta tarcza.  Pasek średni, ale to tradycja - ja i tak wole brązowe czy szmaciane

Loteria czasem przyniesie dobry numerek... gallery_225_1514_655709.jpg


Wasyl
Mam różne zegarki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak pan wyżej pod koszule i sweter już gumy by nie zakładał. Trochę pstrokate by to wyglądało.

 

 

Oczywiście, ale ciężko aby pod koszulę wszedł nawet z paskiem skórzanym. Chyba, że szeroki mankiet ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia :)

Drugi breitling w rodzinie...

 

Czadowy!


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koperta trochę nawiązuje mi do Hamilton intramatic 68.

Jak dla mnie nowe Breitlingi są ok.

post-30158-0-11633100-1585249450_thumb.jpeg

post-30158-0-27847900-1585249466_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba

 

Szkoda, że nie dali daty na 6. :(

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze to ujmię za chwilkę (i zaznaczam, że każdy moj zegarek ma datę. Wielkiej kolekcji co prawda nie mam).

Jednak uważam brak daty to kierunek dla „starszej” albo „dojrzalszej” kolekcjoneskiej grupy (?) bynajmniej nie ujmuje nikomu. Moment gdy przy pierwszych kilku zegarkach chce się jak największej komplikacji i nastaje ten gdy jedna dodatkowa funkcja spełnia swoje zadanie. Bo i przecież jak często posiadacze chronigrapha używają go? Jak często ta data nam potrzebna ?

Daytona i klasyczny Moonwatch nie ma i nie musi mieć. Breitling ma już Navitimery starsze i nowsze i myśle, że ten model trafi do dużej grupy sympatyków. Model w kolekcji jako wisienka na torcie.

——

Reelax - faktycznie podobne, z kopertami troszke jak w muzyką, chyba wszystko już zostało wymyślone. No za wyjątkiem kilku manufaktur jak Uwerk czy Mb&f które potrafią zaprezentować coś wręcz kosmicznego z innej galaktyki.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zegar musi mieć datę. Miałem kilkadziesiąt bez i brakowało mi jej.

 

Jedynym wyjątkiem może być Pam.

 

Co do Daytony i Moona to są słabe zegarki. Dla mnie oczywiscie. Nie nosiłbym bym ich.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, świetny jest ten Zorro...nareszcie coś „innego” na rynku

Nosiłbym.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.