Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do posiadaczy wszelkich czarnych Breitlingów. Czy ryski sa bardziej widoczne na czarnych zegarkach? Czy czarny kolor to tylko powłoka zewnętrzna a pod spodem jest stał?

Zamarzył mi sie czarny chronomat 44 raven i zastanawiam się jak będzie wyglądał przy intensywnym użytkowaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do posiadaczy wszelkich czarnych Breitlingów. Czy ryski sa bardziej widoczne na czarnych zegarkach? Czy czarny kolor to tylko powłoka zewnętrzna a pod spodem jest stał?

Zamarzył mi sie czarny chronomat 44 raven i zastanawiam się jak będzie wyglądał przy intensywnym użytkowaniu

 

Cześć majk23. Ja swojego Chronomat 44 Blacksteel mam od września zeszłego roku. Na  nadgarstku gości praktycznie każdego dnia i muszę Ci powiedzieć że rewelacja. praktycznie zero rys, czarna stal zachowuje się bardzo dobrze. Szczerze polecam - jak są fundusze to się nie zastanawiaj i bierz, ja od swojego już 6ty miesiąc oczu oderwać niemogę ;).... Pozdarwiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

To daj nam polukać tez :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To daj nam polukać tez :)

 chętnie tylko nie mogę zdjęcia załączyć (wyskakuje info że zdjęcia za duże). Jakaś rada? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zobaczę. Ja do tej pory byłem a raczej dalej jestem jednozegarkowcem ale jest tyle zegarków, które mi się podobają, że cieżko się zdecydować ale zawsze chciałem mieć Omegę, Rolexa i Breitlinga więc powili się rozglądam i podpytuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ja mam na iPodzie photo editor, przytne troche i na nowo zapisze i jest zawsze ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zobaczę. Ja do tej pory byłem a raczej dalej jestem jednozegarkowcem ale jest tyle zegarków, które mi się podobają, że cieżko się zdecydować ale zawsze chciałem mieć Omegę, Rolexa i Breitlinga więc powili się rozglądam i podpytuję

 

Jutro pstryknę foty trochę mniejszej rozdzielczości i coś wrzucę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piernicz zdjęcia...co się będziesz męczył??

puść nam tu kurierem zegarek, podamy ci adresy na priw, przejdzie wianuszek oglądających i wróci... :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czarnuch widzę. 5d84c87d9fec7eedd17c0ec486de7e0b.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/breitling-headwind-automatic-500m-i7221045691.html

Chłopaki siedzi mi w głowie ciagle ten model.

Co myślicie jest polerowany ten ar jest w takim kiepskim stanie czy to popalcowane szkło?

Sprzedający nie odp na maile

Wydaje mi się że był polerowany, to zaciemnienie na szkle może być przetarciem ar. Spójrz na zdjęcie zapięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten chronomat bez zbędnego bling i to co najbardziej lubię widoczny mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś wcześniej, że chodzi Ci po głowie Blacksteel Raven...

Widziałem go i mi się też podoba, wolałem jednak tego.

Gdybys się zdecydował to zadzwoń do Apartu i zapytaj czy jeszcze mają na Chronomaty 30% upustu. Wyszła by bardzo ciekawa cena, a sam rabat to będzie koło 10tyś.

Fajny ten chronomat bez zbędnego bling i to co najbardziej lubię widoczny mechanizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie rozważam któryś z tych modeli, podpowiedzcie coś na ich temat, który lepszy itd  kwestia mechanizmu ?

post-98489-0-34303600-1520629798_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i jeszcze jedno:)

Bardzo fajny zegarek  :)

niemniej ciekawi mnie czy mierzyłeś go przed zakupem? Bo jeśli zdjęcia nie przekłamują, to uczciwy sprzedawca powinien ci zarekomendować transoceana 38 na meshu :ph34r:

Panowie rozważam któryś z tych modeli, podpowiedzcie coś na ich temat, który lepszy itd  kwestia mechanizmu ?

Oba to modyfikowane ETY.

Ja osobiście wziąłbym GMT, bo bardzo mocno myślę nad ta komplikacją przy następnym zegarku. Jesli troche podróżujesz, to jest naprawdę bardzo przydatna funkcja. Poza tym GMT nie jest takim klockiem.

Edytowane przez Valygaar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja osobiście wziąłbym GMT, bo bardzo mocno myślę nad ta komplikacją przy następnym zegarku. Jesli troche podróżujesz, to jest naprawdę bardzo przydatna funkcja.

 

Tez bardziej myślę nad GMT  , Sea to jednak kawal kloca :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bardziej myślę nad GMT  , Sea to jednak kawal kloca :-)

No własnie w edycji dodałem o klocu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek  :)

niemniej ciekawi mnie czy mierzyłeś go przed zakupem? Bo jeśli zdjęcia nie przekłamują, to uczciwy sprzedawca powinien ci zarekomendować transoceana 38 na meshu :ph34r:

 

Oba to modyfikowane ETY.

Ja osobiście wziąłbym GMT, bo bardzo mocno myślę nad ta komplikacją przy następnym zegarku. Jesli troche podróżujesz, to jest naprawdę bardzo przydatna funkcja. Poza tym GMT nie jest takim klockiem.

Oczywiście, że mierzyłem. Zegarek tylko na zdjęciach wydaje się duży...

Jak dla mnie ten rozmiar jest idealny ani za mały ani za duży... i co najważniejsze dobrze się z nim czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy koleżanki

 

Nigdy wczesniej nie posiadałem sikora tej zacnej marki ale teraz coś mnie naszło. Z uwagi na swój szczupły nadgarstek mam ograniczenia;) Na naszym bazarku jest oferta od naszego czeskiego kolegi JakubaL na galactika 41 chce mi co sprzedać za 3 k euro. Myślicie, że oferta warta uwagi czy poszukać czegoś innego?

 

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

ps naturalnie znam regulamin i wiem, że nie wyceniamy na forum;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile blachę idzie wypolerować, to z ar będzie problem ::


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy koleżanki

 

Nigdy wczesniej nie posiadałem sikora tej zacnej marki ale teraz coś mnie naszło. Z uwagi na swój szczupły nadgarstek mam ograniczenia;) Na naszym bazarku jest oferta od naszego czeskiego kolegi JakubaL na galactika 41 chce mi co sprzedać za 3 k euro. Myślicie, że oferta warta uwagi czy poszukać czegoś innego?

 

 

(...)

To zalezy po ile kupiłeś euro ;)

 

A tak poważnie, to jest jeden z najniższych serii/modeli w drabince Breitlinga, oparty o ETA. Galactic jest szczególnie popularny wśród kobiet, szczególnie mniejsze "upstrzone" wersje. Mnie osobiście bardzo podoba się duża data, kolor tarczy też bardzo ciekawy. Pamiętaj, że ta koperta wychodzi na żywo duża, podjedź do Silesii i sobie przymierz w Aparcie.

Ten sam sprzedawca na Ch24 ma ten model za 3,4k euro. Jeśli faktycznie jest w oryginalnym stanie jak on pisze oraz nie wybierasz się w najbliższym czasie do USA to można się zastanowić, raczej nie przepłacisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.