Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

No i jest nowa strona Breitlinga z całą kolekcją 2018. Wszędzie już nowe logo bez skrzydełek i bardziej i mniej ciekawe nowości. Fajny jest Superocean Heritage II two tone, za to nowe Colty - nuda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten chronomat chrono świetny, za to te nowe Navitimery to jakaś pomyłka totalna.

Ten na zdjęciu powyżej to ma koronkę odkręconą, czy to ma być znów pseudo ułatwienie dla pilota, który w rękawicy zechciałby operować koronką, jak w Longiesie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i ułatwienie, pod warunkiem, że zegarek będzie miał na prawym nadgarstku, bo koronka jest z lewej. Mi się podoba taki „flieger”, ale dla mnie rozmiar 46 jest za wielki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ta zmiana oblicza zegarków Breitling się nie podoba...

Ok z pewnością nie jestem ich targetem

Choć kilka zegarkow tej marki mialem i obecnie również posiadam Superocean SF co prawda

Stare linie miały tyle samo zwolenników co i przeciwników jednak obecnie ich nowe modele wydają sie być takie ugrzecznione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany to efekt nowego szefa Breitlinga i na dodatek współwłaściciela, który się przeniósł z IWC.

Tu wywiad, gdzie wyjaśnia, skąd pomysł na nowe Navitimery. Mnie nie do końca przekonuje, ale czas pokaże czy firma zyska na tych zmianach, czy rozmieni się na drobne.

http://watchesbysjx.com/2018/02/breitling-ceo-georges-kern-explains-its-legendary-future.html

 

Innym jego pomysłem jest zwiększenie kontroli nad dystrybucją, co zapewne może skutkować usztywnieniem cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popsuł Inżyniera a teraz Navi...szkodnik. Colty na plus powrót do 41 mm przy zachowaniu 44 mm a minus jakiś taki malowany najprostszym programem graficznym „look”

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wywiad i myślę, że to ma sens. Jednak słowa słowami, a efekt końcowy może być rożny. Jeśli chodzi o Navitimer 8 to chciałbym zobaczyć na żywo, bo to zupełnie co innego niż foty. Nie sądzę, żeby porwali się na ikonę jaką jest „prawdziwy” Navitimer, ale mogę się mylić, bo mamy przykład, o którym wspomniał desmo czyli Inżynier. To co ten pan zrobił z tym zegarkiem to... aż cieżko mi znaleźć słowa, można chyba śmiało napisać, że zabił ikonę.

 

EDIT: i jeszcze znak czasów... w Navitimer 38 mm siedzi SW-200...

Edytowane przez Viggen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sellita, mówisz.

No to plan jest prosty - czyli ładnie (wg. pana CEO) opakować taniochę, trochę marketingu i ludożerka łyknie. Do tego przypilnować dystrybucji, podnieść przy okazji ceny i będzie git.

Edytowane przez ASTRAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw popsuł Inżyniera a teraz Navi...szkodnik. Colty na plus powrót do 41 mm przy zachowaniu 44 mm a minus jakiś taki malowany najprostszym programem graficznym „look"

Dokładnie :(

To jest kpina, normalnie jaja z pogrzebu :( navitimer 8 wygląda jak projekt z drukarki 3D ambitniejszego licealisty... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uffff bo juz myślałem że jakiś dziwny jestem bo nie podoba mi się ich nowa odsłona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. c77bd649a4e978651c83fb2fdb546994.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękny czarnuszek :) ja od dłuższego czasu odkładam grosz na Colta i teraz widzę ,że trzeba się spieszyc po tym jak zaprezentowali nową odsłonę serii.Zreszta poza Chronomatem reszta też do mnie nie gada... :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B. C. BS. 6f4bef569aeac4f2adf94a33bb40af12.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :)

 

i dołączam do klubu . To mój pierwszy Breitling , ale mam nadzieję że nie ostatni  :rolleyes: post-103888-0-10404700-1522067414_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Coltowymi bransoletami z tego okresu ale za to na paskach skórzanych i parcianych te zegarki wyglądają świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Coltowymi bransoletami z tego okresu ale za to na paskach skórzanych i parcianych te zegarki wyglądają świetnie.

 

ale to jest Colt z obecnej  oferty [pomijam to co pokazali na Besel] i nie ma żadnej innej bransolety niż ta [Diver Pro III czy jakoś tak ]. Mnie po prostu jakoś nie do końca pasuje stylistycznie pasek skórzany  do divera itp , no może jakiś typu nato , czy coś w tym stylu. Jak by nie było pasek czy bransoleta to rzecz gustu  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to jest Colt z obecnej  oferty [pomijam to co pokazali na Besel] i nie ma żadnej innej bransolety niż ta [Diver Pro III czy jakoś tak ]. Mnie po prostu jakoś nie do końca pasuje stylistycznie pasek skórzany  do divera itp , no może jakiś typu nato , czy coś w tym stylu. Jak by nie było pasek czy bransoleta to rzecz gustu  :rolleyes:

Hmm, dla mnie one zawsze wyglądają jakby się miały zaraz rozpaść ( może przez te skośne ogniwa) Oczywiście użytkowo w wodzie to najlepsza opcja a co do divera na pasku - bywają bardzo stylowe na przykład Panerai ( nawiązując do pierwszych wojskowych zastoswań ). Ja latem swojego Colta noszę na NATO/ Zulu. A Diver Pro to chyba guma :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt , Diver Pro III to guma ;). Co do pasków NATO to muszę jakiegoś poszukać bo na lato w szczególnie gorące dni to lepsza opcja, ewentualnie wcześniej wspomniana guma . Na razie nie miałem czasu się rozejrzeć bo tego kupiłem raptem 3 dni temu :). Jak znajdę coś ciekawego to dam znać. Jeśli ktoś może polecić jakieś solidne i fajne paski NATO to będę wdzięczny za linki.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest błysk :)

Aż razi po oczach uważaj bo rękę mogą odciąć :))

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.