Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest ATCmike

Pilot watch fanclub :)

Recommended Posts

Koledzy, targa mną myśl niespokojna, by pozbyć się swoich pilotów:

44478661541_6cc40d176f_b.jpg

42782909061_b13323ed83_b.jpg

41531136695_eb16db225c_b.jpg

W sumie to zastanawiam się nad redukcją "kolekcji" do max 3 zegarków, dlatego na myśl nie przychodzi mi na razie zamiana tylko sprzedaż.

Nie wystawiłem się na bazarek - wstawiam na razie takie info tutaj, bo może któryś z zegarków chodził komuś po głowie i wtedy może zaatakować, a może równie dobrze przywalić z liścia żebym się otrząsnął, bo do swojej decyzji podchodzę ze sporą dozą niepewności.

Marek

Daj spokój Marku, będziesz żałował  ;)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Daj spokój Marku, będziesz żałował  ;)

no liść to nie był - co najwyżej delikatne muśnięcie:P bardziej w tym momencie żałuję, że mi to w pudle leżakuje, ostatnio cały czasu w nurku na rąsi i mi to pasuje - ORIS czeka na Ciebie:P

no liść to nie był - co najwyżej delikatne muśnięcie:P bardziej w tym momencie żałuję, że mi to w pudle leżakuje, ostatnio cały czasu w nurku na rąsi i mi to pasuje - ORIS czeka na Ciebie:P

Ja też tak co jakiś czas mam, jak spojrzę do pudełka i widzę te zegarki, które rzadko są w rotacji... Ale z drugiej strony szkoda troszkę, więc się powstrzymuję. Oris cały czas na liście, choć raczej w wersji z szafirowym szkłem. Na razie jednak czekam na Sinna 104 (od dwóch miesięcy), a później mam nadzieję Na Monna ewentualnie innego Speadmastera... Boję się tylko, że moje ADHD da o sobie znać i w międzyczasie znów coś się pojawi  ;)

Ja też tak co jakiś czas mam, jak spojrzę do pudełka i widzę te zegarki, które rzadko są w rotacji... Ale z drugiej strony szkoda troszkę, więc się powstrzymuję. Oris cały czas na liście, choć raczej w wersji z szafirowym szkłem. Na razie jednak czekam na Sinna 104 (od dwóch miesięcy), a później mam nadzieję Na Monna ewentualnie innego Speadmastera... Boję się tylko, że moje ADHD da o sobie znać i w międzyczasie znów coś się pojawi  ;)

Znając Ciebie to w drodze po moona to jednak niejeden zegarek w pudle wyląduje:)

104 - wiem, pamiętam i sam ciekaw jestem wrażeń

104 - wiem, pamiętam i sam ciekaw jestem wrażeń

Ja też, tylko póki co muszę czekać... Podobno to ostatni tydzień czekania, bo Sinn ma wreszcie wyprodukować ten mój egzemplarz. Liczę wobec tego, że będzie to jakiś fidelio LE, bo w tej sytuacji nie może być inaczej  :D  

:)

post-34987-0-36502200-1537506319_thumb.jpg

Thomas666 rozumiem że powinienem przynajmniej po wskazówce godzinowej rozpoznać markę i model. Tak jednak nie jest i ze wstydem zapytuję: co to za marka i model?

Kolego, jesteś bez szans... Ten zegarek powstał w jednym egzemplarzu i nie ma marki jako takiej... B)

QpGXmpQ.jpg

ORIS Divers 65 Movember Edition

ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition

Jak patrzę na to Damasko (i parę innych szkopików ;) ), to toczy się we mnie wewnętrzna walka Anakina z Vaderem. ;) I przypomina mi się profil na FB (nie wiem, czy nadal istnieje) o nazwie: "Naziści byli wredni, ale mieli świetne fryzury".  :lol:

AEON - kącik zegarkowyhttps://www.aeonzegarki.com