Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mdp1984

Klub Miłośników Zegarków SWATCH

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pasek wygląda jak urwane ucho. 😉


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Ten pasek wygląda jak urwane ucho. 😉

Czepiasz się Mariusz😎 a tak serio, jest do d..py😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego ciekawego swatcha.742 i inny numer to 0303.znalazłem tylko jednego takiego,ale w kiepskim stanie sprzedany i w zasadzie żadnych informacji o nim.Mój jest w stanie perfekt.metalowa bransoleta.Tarcza wygląda jak plastikowa,ale jest metalowa jakby farba metalic.Czy wiecie o nim coś więcej.Z jakich lat pochodzi.Podejrzewam,że 80-90.Waśnie zauważyem napis swatch ag 1990.Czy to rok produkcji tego zegarka?

DSC00476.JPG

DSC00475.JPG

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rok produkcji i rok wypuszczenia, co roku SWATCH wypuszcza kolekcje limitowane, ten zapewne do takiej kolekcji należy. Każdy model miał swoją nazwę, trzeba przeszukać internet, ja nie znalazłem, ale pasjonaci może podadzą. Koperta jest plastikowa, ale jak widać w doskonałym stanie (czasami niektóre modele przezroczyste z wiekiem zmieniały barwę, żółkły)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mega sikor - odwalili kawal roboty i w stosunku do moonswatcha, to przepasc w kazdym calu 😎

34D31040-5F24-40F1-A126-06D22F7F49BB.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, artme napisał(-a):

Powiem tak - mega sikor

 

O jednak się udało? Gratulacje Mariusz.


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne w sklepach, czy dalej są kolejki / zapisy?

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie. Jednym.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sol napisał(-a):

Są dostępne w sklepach, czy dalej są kolejki / zapisy?

Tylko w Krakowie - raczej od reki, ale trzeba dzwonic, bo nie wszystkie zawsze sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, artme napisał(-a):

odwalili kawal roboty i w stosunku do moonswatcha

to przecież BP na jakaś Omega 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jan napisał(-a):

 

O jednak się udało? Gratulacje Mariusz.

Tak - udalo sie dzieki uprzejmosci naszego forumowego kolegi @Dorian06 za co jeszcze tu mu serdecznie dziekuje 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sol napisał(-a):

Są dostępne w sklepach, czy dalej są kolejki / zapisy?

Tak. Są dostępne. Jak kupowałem to były wszystkie wersje. 

Moonswatcha któregoś nie mieli, ale nie pytałem dokładnie. 

 

W dniu 1.11.2023 o 15:56, rafalmosty napisał(-a):

a tak serio, jest do d..py😉

Dokładnie. :( W BP jest 👍

 

10 minut temu, artme napisał(-a):

Tak - udalo sie dzieki uprzejmosci naszego forumowego kolegi @Dorian06 za co jeszcze tu mu serdecznie dziekuje 😎

Nie ma za co. Jak mogę pomóc to zawsze chętnie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gszydlowsky napisał(-a):

to przecież BP na jakaś Omega 

Nie wiem czy to sarkazm czy taki zarcik, ale chetnie o tym napisze.

 

Na moonswatcha polowalem, bo zarowno pomysl jak i zdjecia bardzo mnie do tego naklanialy, jednak na zywo okazalo sie, ze za duzo tam narobili "baboli", ktore ten projekt u mnie skreslily z listy.


Projek Blancpain co by o nim nie myslec (duzo skrajnych opinii) jest przemyslany od poczatku do konca. Sama tarcza i bezel sa takie jak w oryginale a nie jak u moona rozjechali totalizatory, zeby nawciskac pelno napisow - to kluje w oczy i wyglada jak tania podrobka a nie kopia tego modelu. Wlozyli bardzo ladnie pokolorowany mechanizm z 90-cio godzinna rezerwa chodu z przeszklonym deklem wykonanym ze szkla a nie z plastiku. W moonswatchu mamy gladki plastik z miejscem na bateryjke. Zarowno bezel jak i indeksy sa z luma, ktora trzyma bardzo dlugo jak na taki zegarek. Sruby, to nie plastikowe piny, tylko metalowe sruby, ktore trzeba odkrecac kluczem jak w oryginale. Zarowno bezel jak i koronka chodza z oporem i precyzyjnie i nie ma sie poczucia, ze zegarek jest budzetowy. W moonswatchu raczej nie poplywamy - tutaj dostajemy prawie 100m, co pozwala uzywac go spokojnie jako wakacyjniaka. I ostatnia rzecz - pasek. W moonie to jakas porazka 😬 Sztywny i malo wygodny a tutaj? Pasek wykonany jest z sieci rybackich z odzysku - dokladnie tak samo jak w oryginalnym FF - taki smaczek 😊 

I to chyba tyle... i az tyle a jedyne z czego mozna sie nasmiewac, to fakt, ze wykonano go z bioceramiki (plastiku), ale nawet nie chce mi sie znizac do komentowania tych, co wysmiewaja posiadaczy - szczegolnie tych, co jakby chcieli, to mogliby z miejsca kupic sobie prawdziwego FF, tylko sa powody dla ktorych tego nie zrobili. Ja czekam na wersje na bransolecie z przeszklonym deklem i nie z tytanu - jak taki dadza, to bez watpienia kupie go dla siebie 😎

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, artme napisał(-a):

Nie wiem czy to sarkazm czy taki zarcik, ale chetnie o tym napisze.

 

Na moonswatcha polowalem, bo zarowno pomysl jak i zdjecia bardzo mnie do tego naklanialy, jednak na zywo okazalo sie, ze za duzo tam narobili "baboli", ktore ten projekt u mnie skreslily z listy.


Projek Blancpain co by o nim nie myslec (duzo skrajnych opinii) jest przemyslany od poczatku do konca. Sama tarcza i bezel sa takie jak w oryginale a nie jak u moona rozjechali totalizatory, zeby nawciskac pelno napisow - to kluje w oczy i wyglada jak tania podrobka a nie kopia tego modelu. Wlozyli bardzo ladnie pokolorowany mechanizm z 90-cio godzinna rezerwa chodu z przeszklonym deklem wykonanym ze szkla a nie z plastiku. W moonswatchu mamy gladki plastik z miejscem na bateryjke. Zarowno bezel jak i indeksy sa z luma, ktora trzyma bardzo dlugo jak na taki zegarek. Sruby, to nie plastikowe piny, tylko metalowe sruby, ktore trzeba odkrecac kluczem jak w oryginale. Zarowno bezel jak i koronka chodza z oporem i precyzyjnie i nie ma sie poczucia, ze zegarek jest budzetowy. W moonswatchu raczej nie poplywamy - tutaj dostajemy prawie 100m, co pozwala uzywac go spokojnie jako wakacyjniaka. I ostatnia rzecz - pasek. W moonie to jakas porazka 😬 Sztywny i malo wygodny a tutaj? Pasek wykonany jest z sieci rybackich z odzysku - dokladnie tak samo jak w oryginalnym FF - taki smaczek 😊 

I to chyba tyle... i az tyle a jedyne z czego mozna sie nasmiewac, to fakt, ze wykonano go z bioceramiki (plastiku), ale nawet nie chce mi sie znizac do komentowania tych, co wysmiewaja posiadaczy - szczegolnie tych, co jakby chcieli, to mogliby z miejsca kupic sobie prawdziwego FF, tylko sa powody dla ktorych tego nie zrobili. Ja czekam na wersje na bransolecie z przeszklonym deklem i nie z tytanu - jak taki dadza, to bez watpienia kupie go dla siebie 😎

Dzięki za recenzję ...teraz się waham, czy go nie kupić. Chciałem go zobaczyć najpierw i mnie wkurzyli, że tylko w Krakowie można. Chyba się będę musiał do Michała uśmiechnąć (tzn wysłać podwawelską) 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, sviety napisał(-a):

Dzięki za recenzję ...teraz się waham, czy go nie kupić. Chciałem go zobaczyć najpierw i mnie wkurzyli, że tylko w Krakowie można. Chyba się będę musiał do Michała uśmiechnąć (tzn wysłać podwawelską) 🤔

Usmiechaj sie, bo warto - fajne urozmaicenie tych nudnych subow od Rolexa 😂😉

F0FC85CB-54A4-41AC-89C5-C264F7251ED1.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

Usmiechaj sie, bo warto - fajne urozmaicenie tych nudnych subow od Rolexa 😂😉

F0FC85CB-54A4-41AC-89C5-C264F7251ED1.jpeg

Jeszcze zostaniesz 1-zegarkowcem 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, sviety napisał(-a):

Jeszcze zostaniesz 1-zegarkowcem 🤣

Nie strasz, nie strasz 😱😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, artme napisał(-a):

Nie wiem czy to sarkazm czy taki zarcik, ale chetnie o tym napisze.

 

Na moonswatcha polowalem, bo zarowno pomysl jak i zdjecia bardzo mnie do tego naklanialy, jednak na zywo okazalo sie, ze za duzo tam narobili "baboli", ktore ten projekt u mnie skreslily z listy.


Projek Blancpain co by o nim nie myslec (duzo skrajnych opinii) jest przemyslany od poczatku do konca. Sama tarcza i bezel sa takie jak w oryginale a nie jak u moona rozjechali totalizatory, zeby nawciskac pelno napisow - to kluje w oczy i wyglada jak tania podrobka a nie kopia tego modelu. Wlozyli bardzo ladnie pokolorowany mechanizm z 90-cio godzinna rezerwa chodu z przeszklonym deklem wykonanym ze szkla a nie z plastiku. W moonswatchu mamy gladki plastik z miejscem na bateryjke. Zarowno bezel jak i indeksy sa z luma, ktora trzyma bardzo dlugo jak na taki zegarek. Sruby, to nie plastikowe piny, tylko metalowe sruby, ktore trzeba odkrecac kluczem jak w oryginale. Zarowno bezel jak i koronka chodza z oporem i precyzyjnie i nie ma sie poczucia, ze zegarek jest budzetowy. W moonswatchu raczej nie poplywamy - tutaj dostajemy prawie 100m, co pozwala uzywac go spokojnie jako wakacyjniaka. I ostatnia rzecz - pasek. W moonie to jakas porazka 😬 Sztywny i malo wygodny a tutaj? Pasek wykonany jest z sieci rybackich z odzysku - dokladnie tak samo jak w oryginalnym FF - taki smaczek 😊 

I to chyba tyle... i az tyle a jedyne z czego mozna sie nasmiewac, to fakt, ze wykonano go z bioceramiki (plastiku), ale nawet nie chce mi sie znizac do komentowania tych, co wysmiewaja posiadaczy - szczegolnie tych, co jakby chcieli, to mogliby z miejsca kupic sobie prawdziwego FF, tylko sa powody dla ktorych tego nie zrobili. Ja czekam na wersje na bransolecie z przeszklonym deklem i nie z tytanu - jak taki dadza, to bez watpienia kupie go dla siebie 😎

Dobrze napisane. 

 

3 godziny temu, sviety napisał(-a):

Chyba się będę musiał do Michała uśmiechnąć (tzn wysłać podwawelską) 🤔

Dobrą kiełbasą nie pogardzę.  :D Pizze jeszcze bardziej lubię.  ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

Dobrą kiełbasą nie pogardzę.  :D Pizze jeszcze bardziej lubię.  ;)

Tia... ale tylko osobiscie, nie? 😡😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, artme napisał(-a):

Tia... ale tylko osobiscie, nie? 😡😉

Wyślę Michałowi mrożoną 🤪

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, artme napisał(-a):

Nie wiem czy to sarkazm czy taki zarcik

Skrót myślowy , jeden i drugi to plastikowy Swatch udający inny zegarek . Dziwię się dorosłym facetom że to kupują . 321...

Edytowane przez gszydlowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.