Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Urodzinowy do 40 tys. zł.

Rekomendowane odpowiedzi

tak, bo to IWC, i to Portofino

i nie chcę, żeby było to źle odebrane, bo lubię i cenię tą markę

sam sobie też bym chętnie zafundował taki zegarek, ale nie na specjalną okazję i nie jako 15. zegarek w kolekcji - tu bym celował w coś mniej "typowego"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to lubię tą nude, ale doskonale Cię rozumiem i chcąc nie chcąc masz racje. W takim razie czekam na kolejne propozycje :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taki Blancpain Leman Double Time Zone.

Spełnia większość Twoich warunków,no ale musi się jeszcze podobać :)

post-11280-0-61171100-1338188436_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszukać lepsze zdjęcia tego Blancpaina, bo to co wkleiłeś zapewne nie oddaje jego uroku :)

 

Chętnie przygarnąłbym jakiegoś Bregueta...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę poszukać lepsze zdjęcia tego Blancpaina, bo to co wkleiłeś zapewne nie oddaje jego uroku :)

 

Mam troszkę lepsze.

post-11280-0-23531600-1338189325_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Ja tylko powiem, że chciałbym mieć takie dypematy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, odrazu lepiej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przygarnąłbym jakiegoś Bregueta...

ooo..jeśli Breguet,to dla mnie tylko ten :) Zbyt sportowy ?

 

Breguet Type XXI Flyback Chrono

 

W zeszłym tygodniu go obejrzałem ....miód !

post-11280-0-20827500-1338189935_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany Perrelet to kupisz w cenie do 20.000zł.

Breguet rewelacyjny pomysl ale dorwac model z fazami ksiezyca to pewnie bez jakniecia przekroczy 40.000zl.

Z takich ciekawszych i nie oklepanych propozycji z fazami ksiezyca to moze Arnold and Sohn?

http://www.arnoldandson.com/home/royal-collection/true-moon-meteorite/true-moon-meteorite-ref-1tmass03ac79b.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem właśnie o Breguecie Flyback chrono - fajny jest, ale może rzeczywiście zbyt sportowy... Pasowałby do eleganckiej koszuli ? A&S również ciekawy. Panerai odpada, mam już 320skte, a w przyszłości będę chciał jeszcze dokupić 441.

 

Proszę o więcej :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito,

mam wrazenie, ze wybierasz zegarek "na cale zycie" (kolejny zreszta :) ), a to dopiero 30-te urodziny! Na takie "klasyki" godne prezesa kolo 50-ki jeszcze masz czas, spraw sobie cos odlotowego, czego po 50-ce nosic juz sie nie da (chyba, ze sie jest playboyem i biega za 18-kami w swoim Porsche ;) ). Cos jak... Zenith Defy Xtreme lub podobny "odlot". Przeciez na co dzien w garniturze nie chodzisz (mam taki problem - za duzo powaznych zegarkow ktore ciezko do dresu/t-shirta to ubierac i paradowac po Tesco czy ogrodzie...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym Portofino ?

 

IWC-Portofino-Remontage-Manuel-Huit-Jours--IW510102_12421.jpg

 

Świetnie leży u mnie na łapie.

 

Do mnie gada ten IWC, ale cóż ja mam już trochę więcej lat i chyba nie jestem obiektywny, bo w zeszłym tygodniu byłem w Portofino

dsc7921o.jpg


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spraw sobie cos odlotowego...

Dzięki za sugestie, może rzeczywiście pójde tą drogą... W takim razie jestem otwarty na propozycje :) Tylko jeden warunek - zegarek ma pasować do dżinsów + koszula.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał może Glashutte Original PanoMaticLunar XL ??

 

moonphase7a.jpg

 

moonphase1a.jpg

 

moonphase2a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie bardzo chętnie zakupiłbym zegar z fazą księżyca... i tu znów wraca temat GO PanoMaticLunar.

 

:)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał...napisał byś mi, jaki ty masz gust ? Pytam bez złośliwości, ale strasznie mnie to nurtuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem dokładnie :P - ale się wstrzeliłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał...napisał byś mi, jaki ty masz gust ? Pytam bez złośliwości, ale strasznie mnie to nurtuje...

Brunetki :)

 

Nie dyskutujmy Łukasz o gustach, ale dla zaspokojenia Twojej ciekawości napiszę, że nie brakuje mi dobrego gustu. Przynajmniej tak mówią, Ci co mnie osobiście znają :)

 

Dodam jeszcze, że podobno jestem nieprzewidywalny. Jednego dnia spotykasz mnie w ciuchach np. Jordana, a na zajutrz już elegancko w marynarce :)

 

Wróćmy jednak do zegarków - zaproponuj coś.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Mi na przykład zawsze się podobał:

img_prod153_0_o.jpg

 

 

Ewentualnie znów na niebiesko (po Rolku)

 

img_prod2252_0_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się zawsze podobały Zenithy, ale mam już Strikinga, wystarczy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Masz też dwa Rolexy, a myślisz nad trzecim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to moja ulubiona manufaktura :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem powinieneś pójść w coś bardziej niszowego....odpuścić sobie Rolexy, IWC, Tagi itd....jesteś zbyt świadomym zegarkofilem aby iść na łatwiznę pójść do Galerii i kupić np. Portugalczyka.

 

Propozycje Speake-Marin bardzo ciekawe....warto poszperać....jest naprawdę sporo bardzo niszowych marek luksusowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.