Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

POLSKA : GRECJA

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

ja też obstawiam 2:1


Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3:1 ( Lewy, Lewy, Kuba dla Polski)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kobieta podobno obstawiła zakład 2:1 dla naszych. Ja się na tym kompletnie nie znam i nie interesuje mnie piłka, ale z moim zaufaniem do naszej reprezentacji nawet nie pytałem ile zapłaciła... :)

 

Ale może miło mnie rozczarują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:0 dla naszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jako zadeklarowany antyfan Polskiej Reprezentacji i generalnie Polskiej Piłki w wszelakim wykonaniu - stawiam 2:1 dla Greków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jest co poniektórych tutaj optymistyczne nastawienie - Grecy są defynsywnie grającą drużyną, mają świetną obronę, nie skłamie pisząc, że jedną z najlepszych w Europie, a Wy piszecie, że strzelimy im 3 bramki :) A w ataku potęgą, to my też nie jesteśmy :)

 

Niemniej daj Bóg żebyśmy wygrali z trójką z przodu.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9:0 dla Polski ....wszystkie bramki strzelone z karnego przez Szczęsnego.

 

A tak serio realny wydaje mi sie wynik 1:0 dla naszych lub 1:1...tak jak ktos juz pisal Grecy swietnie się bronią i mają to naprawde dopracowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 : 0 po nudnym widowisku.

Jest to bardzo możliwe. Mimo wszystko wierze w to jeden do jaja :rolleyes:


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Grecy w eliminacjach stracili mało bramek więc lekko nie będzie. No ale... trafiliśmy do teoretycznie najsłabszej grupy. Gramy u siebie !. Jeżeli nie będziemy potrafili ukręcić z tego jakiegoś sensownego wyniku, to wątpię abyśmy w najbliższym dziesięcioleciu odnieśli większy sukces w piłce nożnej.

 

Obstawiam wynik - 2:0 dla Polski :) choć nie wiem czy nie na wyrost. Przed mistrzostwami uważałem, że w ogóle nie wyjdziemy z grupy. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mogło by być lepiej.ale sedzia z ta czerwona kartka trochę przesadził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grecy mają pecha...

 

Ale niezłą minę zrobił trener Greków po czerwonej kartce. Widać morale spadły znacznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gol golem, kartka kartką ale co się w mieście dzieje! Takiego hałasu z każdego prawie balkonu nie pamiętam od Barcelony! A to już 20 lat.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają koncertowo, gorzej trochę ze skutecznością. A z ta czerwoną sędzia faktycznie lekko przesadził...


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartka czerwona rzeczywiście na wyrost :)

 

Szkoda że Perkins nie stzelił na dwa.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kartka żółta się należała bo wychodził na czystą pozycję, ale moim zdaniem karny dla Greków powinien być odgwizdany.

 

Mariusz skupiłeś się na Barcelonie i chyba nie widziałeś jakie zgranie mają Błaszczykowski, Piszczek i Lewandowski. Myślę, że nie przesadzę jak powiem, że dzięki tej 3 ich klub zdobył mistrzostwo kraju. Oczywiście gra cały zespół, ale to cały zespół bazował na nich w ostatnim sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gol golem, kartka kartką ale co się w mieście dzieje! Takiego hałasu z każdego prawie balkonu nie pamiętam od Barcelony! A to już 20 lat.

Mecz oglądam w Rumii koło Gdyni, i rzeczywiście czegoś takiego na balkonach jeszcze nie widziałem ! :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noto sie porobiło...ciekawe jak nasi odpowiedzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.