Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

POLSKA - ROSJA

  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do typowania wyniku, udziału w ankiecie i rozmowy o samym meczu jak o wszystkim co z nim związane.

 

 

Po tym co zobaczyłem w drugiej połowie z Grecją, średnio wierze w zwycięstwo. Myśle, że sukcesem będzie remis. Mój typ to 2:1 dla Rosji - obym się mylił.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję na remis. Brak Szczęsnego zwiększa szansę...


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

O tym meczu pisałem już w wątku poświęconym Euro. Nie pasuje mi taktyka zaplanowana na mecz. Podobno mamy grać z kontry, która podobno wychodzi nam najlepiej. Moim zdaniem to jest bez sensu. Po pierwsze, przeciwnik będzie miał więcej posiadania piłki, a to oznacza że my będziemy musieli więcej biegać bez piłki. Taki sposób gry + ostry pressing wymaga mocnej kondycji, a z tym u nas cienko. I po drugie, jak już wyjdzie nam szybka kontra, to powinniśmy być przy tym skuteczni. W cały meczu możemy mieć dwie, trzy stuprocentowe sytuacje i trzeba będzie je wykorzystać. Ze skutecznością u nas też słabo. Ogólnie jestem więc na NIE. Podobnie jestem na NIE jeżeli chodzi o system szkolenia młodych zawodników w Polsce. Należałoby ich uczyć przede wszystkim techniki, ataku pozycyjnego, szybkiej gry kombinacyjnej. Może kiedyś to się zmieni, ale na razie wygląda to tak jak wygląda i w takim meczu z Rosją kibice zamiast myśleć o wygranej zastanawiają się czy nie będzie blamażu.

 

Mimo wszystko po cichu liczę, że zdarzy się cud i wygramy mecz :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nasi sprężą, to przegramy tylko 2:0 :(


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale będzie 0:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy odrobinie szczescia bedzie remis.Rosja az taka silna nie jest.sami lubią szybkie ataki.w ataku pozycyjnym nie sa az tacy dobrzy.po za tym beda bardzo chcieli wygrac a to nie zawsze sie udaje.presja bedzie na nich.w tym widze nasza szanse...no i trzeba bedzie wykorzystac wszystkie sytuacje podbramkowe jakie bedziemy miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Smuda nie zrobi zmian, to pogramy 60 minut. Jak widać Holandii brakło szczęścia (skuteczności), Irlandia miała pecha (dwie bramki) to może my wreszcie zremisujemy fuksem :)


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rosja az taka silna nie jest.

Jest, jest.

 

Co do presji, to wydaje mi się, że jest bardziej po naszej stronie.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że to będzie wymiana ciosów. Obie drużyny mają przeciętne obrony. Czesi strzelili tylko jedną bramkę dlatego, że fatalnie grali w ataku.

2:3 niestety dla Rosjan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1:3

Mam bilety i wybieram się na mecz. Jakiś czas temu żałowałem że nie gramy z np. Portugalią czy Hiszpanią no bo znając życie skończy się jak zwykle czyli nie najlepiej dla nas a przynajmniej człowiek by zobaczył piłkę na najwyższym poziomie. Ale po występie Rosji i wczoraj Hiszpanii już nie mogę się doczekać na jutrzejszy mecz. Rosja wygląda mi na faworyta więc zapowiada się dobre spotkanie :)

PS.

Oczywiście całym sercem jestem za naszymi ale przez tyle lat już zdążyłem się przyzwyczaić i pogodzić z porażkami...a to jest smutne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, jest. Co do presji, to wydaje mi się, że jest bardziej po naszej stronie.

nie.presja jest po ich stronie.to ich święto, to oni będą chcieli zapewnić sobie awans w tym meczu.

a co do siły-nie są aż tacy dobrzy.sa zgrani i wiedza co robić ale na razie nie trafili na silna drużynę.Czesi to przeciętna drużyna, my również.i tu widze nasza szanse-Rosja będzie za bardzo chciała wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

2:1 dla Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Arszawin, Kierżakow, Szirokow, Dżagojew czy rezerwowy as, a mój faworyt, Roman Pawljuczenko będą grali tak jak w meczu z Czechami to czarno to widzę. Nasz środek pola i obrona są za słabe (za wolne) by powstrzymać rosyjskie ataki. O tym jak wrażliwi jesteśmy na prostopadle piłki pokazało zaledwie kilka zagrań Greków (po jednym Szczęsny wyleciał z boiska) a Rosjanie grali tak non stop z Czechami. Być może Rosjanie będą mieli słabszy dzień... Ale w tym trzeba im pomóc, przejmowaniem piłki, jej posiadaniem i bieganiem. Jeżeli oddamy pole i będziemy się tylko bronić i czekać na kontry, to nasi, po tym co pokazali ostatnio, padną po 30 minutach pressingu.

Naszą szansę widzę w słabej lewej obronie Rosji (a naszym prawym ataku) - Jurij Żirkow pokazał się ze słabej strony w ostatnim meczu.

Zwycięstwo Polski byłoby sporą niespodzianką, remis osiągnięciem ale przegrana jest bardzo prawdopodobna.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam Rosja 2:0 Polska.

Obym się mylił ale niestety patrząc na gre jednych i drugich będzie dobrze jeśli tylko na 2 się skończy... Ale mam jakieś tam resztki nadziei, że wygramy ;)


Adrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam remis. W meczu z Czechami Rosja grała świetnie, ale może być też tak, że to Czesi byli słabi. To, jak dobrze wypada drużyna to wynik różnicy w poziomie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba liczyć niestety na cud i byc moze szczescie ( jakiś karny, korzystne decyzje sedziego )

 

Kondycyjnie prezentujemy się już tradycyjnie najgorzej spośród wszytkich drużyn turnieju. Może kiedys PZPN pojdzie po rozum i zatrudni porzadnego trenera i porzadny sztab zagranicznych fachowców ktorzy wiedzą jak przygotowac wlasciwie zespol do gry na turnieju...bo LEO dokonan na arenie miedzynarodowej nie mial zadnych.

 

Ktos trafnie w studiu TVP powiedzial ze Rosja szybko sie zniecheca jesli trafia na drużynę która muruje bramkę....i coś w tym jest...można ich uśpić, wybić z rytmu itd.

 

Na pewno nie można zagrac otwartego futbolu ( taki preferuje Smuda) z tak niebezpieczną ekipą. Czesi tak zagrali i jak to sie skonczylo widzielismy.

 

lepiej zagrac brzydki mecz ale doholowac korzystny rezultat czyli np. remis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczy sie optymizm i pozytywne fluidy obstawiam 2 ; 1 dla Franka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

optymistycznie przy dużym szczęściu (Ruscy wystrzelają się jak Holandia, a nam wyjdzie jakaś kontra) 1:0 dla nas

 

realnie - przegramy... i chciałbym, żeby to była niska przegrana, np. 1:2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak racjonalnie to stawiam na 3-0 / 2-0 dla Rosji może 3-1 jak będziemy w formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.