Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
John Time

ATLANTIC - oryginalny czy nie - zapytania wszelkie

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem tarcze w powiększeniu x10 i luma na wskazówka równo przebarwienia o podobnym odcieniu jak kropki lumy które są nałożone prawie idealnie.

Przy 10 są dwa miejsca z przebarwienia jakby lekka korozją lub pleśń.

Martwi mnie tylko ten perłowy odcień tarczy no i brak tego napisu.

Na deklu jest antimagnetic.

Jeśli ten zegarek jest malowanka to chciałbym poznać tego magia i zobaczyc jego warsztat.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Daj więcej fotek tego zegarka, dekiel, werk, koronka, kopeta z boku.

Popatrzmy na to całościowo.

A ja zaraz poszukam takiego SDL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro na spokojnie zrobię zdjecia

 

Zrob prosze zdjecie tej dziesiatki z max. megapixeli i z macro - mnie to wystarczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ten odcień tarczy jest zastanawiający.

Poziome ramiona krzyża powinny dochodzić do ideksów 3 i 9.

 

Tutaj stara aukcja do porównania.

 

http://www.ebay.pl/itm/swiss-atlantic-worldmaster-watch-21jewels-original/222107493573?hash=item33b6a364c5

Edytowane przez Frantz70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieslut robi z was jaja,doskonale wie ,że ma hiciora w idealnym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

No i powoli staje się jasne.

Nie mam tego modelu.

Ale na tym co pokazał Frantz widać, że nad 12 jest kropka, nie trójkąt.

Nad logo "a" nie ma kreski od krzyża.

No i napis, którego nie brakuje w moich wszystkich SDL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli morał jest taki,że Cieslut z gówna chciał bat ukręcić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
 

ja znalazłem takie zdjęcie z innego źródła niż Frantz, ale można zauważyć te same różnice o których pisze xylog

24bjlvm.jpg


"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli powoli dążymy do malowanki.

Nawet gdyby była to malowanka to gratuluję speców który tak pomalować ta tarcze.

I tak chyba zostanie u mnie bo przy sprzedaży byłoby za dużo tłumaczenia i kłopotu.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten co ci sprzedał powie gdzie była malowana tarcza bo wygląda lepiej niż dobrze

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez dadas1122

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw go w internecie chętnych do kupna nie brakuje jeśli nawet,to i tak wygląda lepiej niż oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprzedający twierdzi ze przyniósł go dziadek owiniętego szmatką jeszcze z oryginalnym paskiem a ze był uszkodzony to go zmienił.

Narazić zostanie u mnie jako eleganckie i może zrobię mu serwis.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieslut twój to autentyk,mój jak kupowałem to osoba twierdziła,że tylko koperta była ruszana.Tak więc masz  rację .post-79147-0-44953500-1474732429_thumb.jpgpost-79147-0-24063300-1474732576_thumb.jpgpost-79147-0-36846400-1474732646_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest średnica twojego?

Kurcze tarcza prawie identyczna ale to prima


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój to model cesarski gigant 38,8 niby taki sam i ten trójkącik w twoim zauważyłem teraz.Sam już się pogubiłem w tym wszystkim :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ktoś chyba miał szablon na SDL i zamienił PRIMĘ na SDL.

Ale że nie ma ANTIMAGNETICA? Dziwne to wszystko. Bo miał szablon bez tego napisu?

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mials wstawic fotke makro z indeksem nr 10 :)


Czyli powoli dążymy do malowanki.

 

Nie dazymy. To ze ktos czegos nie widzial, nie znaczy ze nie istnieje.

Ja niedawno wpadlem do pewnego sklepu, daleko poza granicami europy, ktory mial 3 Atlantiki z kopertami z pelnego zlota... wyszloby ok 3000 zl/szt z clami. W dodatku z mechanizmami, ktorych w zyciu w Atlantikach nie widzialem. Sygnowane. Poki co zastanawiam sie czy mnie na nie stac ; )

Ponawiam: to ze ktos czegos nie widzial, nie znaczy ze nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Kubah, zaczynasz znowu.

To że zegarek ma tyle cech malowanki wskazuje na nieoryginalność.

To że ty jeden masz inne zdanie, a twoim jedynym argumentem jest to co napisałeś wyżej, wskazuje, że jeszcze wiele musisz się nauczyć.

W tym również czytania i wyciągania wniosków.

I trochę mniej zacietrzewienia w tym czytaniu.

Czasem warto pomyśleć co chce się napisać. Jakieś rzeczowe argumenty, porównania. A nie oceny innych uczestników dyskusji.

Kolega Cieslut obiecał fotki, wtedy dalej poanalizujemy. Miło byłoby, żeby kolega miał w pełni oryginalny zegarek, ale na razie zbyt wiele wskazuje na malowankę.

Ale jak widzisz wszyscy uczestnicy dyskusji, ci używający konkretnych argumentów, mają wiele wątpliwości.

Edytowane przez xylog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubah, zaczynasz znowu.

To że zegarek ma tyle cech malowanki wskazuje na nieoryginalność.

To że ty jeden masz inne zdanie, a twoim jedynym argumentem jest to co napisałeś wyżej, wskazuje, że jeszcze wiele musisz się nauczyć.

(...)

Ale jak widzisz wszyscy uczestnicy dyskusji (...)

 

Yyy... ale co zaczynam? miec wlasne zdanie?

Minister zdrowia ostrzega: przewrazliwienie moze byc chorobą.

 

Poki co to ty jeden masz watpliwosci. 50Cent praktycznie udowodnil, ze zegarek moze byc oryginalny. A swoje zdanie mozesz miec, nie bronie. W druga strone proponowalbym podobne podejscie. Na forach internetowych spisuje sie znacznie lepiej niz podejscie typu "my, narod". :)

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubah nie tylko xylog bo ja też pokazywałem zdjęcia egzemplarzy które potwierdzają wątpliwości przedstawione przez xylog-a.

 

kubah - skoro tyle rzeczy widziałeś i masz taką szeroką wiedzę na tema atlanticów, to podziel się nią z nami, chętnie czegoś nowego się dowiem. Ale podaj konkrety, zdjęcia filmiki albo malunki na skale które potwierdzają to co piszesz. Bo na razie to mamy uwierzyć jedynie na przysłowiową "gębę", ja tak mówię więc tak jest. No wybacz ale z twojej strony na razie nie widziałem żadnych konkretów, żadnych faktów - jedynie "ja widziałem".

 

I na sam koniec lubisz pisać "to ze ktos czegos nie widzial, nie znaczy ze nie istnieje." To ja powiem tak jeśli tylko Ty widziałeś i nie potrafisz tego potwierdzić jakimiś dokumentami to nie oznacza, że tak jest, nie oznacza to również że widziałeś coś co wyszło ze stajni Atlantica, mogłeś równie dobrze zobaczyć jakaś radosną twórczość lokalnego rzemieślnika. Tak jak zegarki w złotych kopertach i niespotykanym mechanizmie - czemu nie wrzucisz fotki? (do koronki, grzybka z "A" nie będę wracał)

Edytowane przez dadas1122

"Każdy problem ma rozwiązanie, jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

>kubah nie tylko xylog bo ja też pokazywałem zdjęcia egzemplarzy które potwierdzają wątpliwości przedstawione przez xylog-a.

 

A ktos inny pkazal zdjecia rozwiewajace te watpliwosci - i chyba w takiej sytuacji nie mozna mowic, ze WSZYSCY maja jakas opinie... zreszta od tego jest forum zeby opinie byly rozne... a opinia nie jest chyba "naucz sie dziecko formulowac argumenty" - czyli podejscie xyloga a`la przedszkolanka... przykro mi ale na takie zaczepki zawsze bede reagowac - uczyc w taki sposob mozna swoje dzieci.

 

A co do Atlantikow w zlotych kopertach to mam juz dwa miejsca, w ktorych one sa - rozne. Z wrzuceniem poczekam jednak jak xylog powie ze takich nie ma ;) A tak na serio... one sa bardzo latwo wyszukiwalne przez pewien szczegolow, dlatego nie chce na razie tu ich wrzucac poki sam nie podejme decyzji o ewentualnym kupnie. Ale zgralem sobie zdjecia na dysk wiec jakby byly juz nie dostepne, a ja nie zdazylbym podjac decyzji, to tak czy inaczej je pokaze. Jeden ma nawet kompletne papiery w tym karte gwarancyjną i oryginalne pudelko :)

 

Swoja droga wracajac do tematu tego temau - rozumiem ze Atlantiki w zlotej kopercie (nie zloconej, tylko calkowicie zlotej) sa dosc niespotykane?

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Chłopie, ogarnij się. Przeczytaj post 50Centa, nie widzisz tam wątpliwości?

To jakieś początki paranoi, chcesz mi wmówić twierdzenie, że nie ma złotych Atlantików? To masz pecha, są, widziałem. Chcesz ich zdjęć? Po co to robisz?

Jak wkleisz obiecane koronki, sam się zbanuję, jak obiecałem. I będziesz miał upragnioną satysfakcję.

Póki co, czytaj, argumentuj, analizuj. Ale nie jątrz, tu nie chodzi o udowodnienie swojej racji ale o próbę wyjaśnienia wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, ogarnij się. Przeczytaj post 50Centa, nie widzisz tam wątpliwości?

To jakieś początki paranoi, chcesz mi wmówić twierdzenie, że nie ma złotych Atlantików? To masz pecha, są, widziałem. Chcesz ich zdjęć? Po co to robisz?

Jak wkleisz obiecane koronki, sam się zbanuję, jak obiecałem. I będziesz miał upragnioną satysfakcję.

Póki co, czytaj, argumentuj, analizuj. Ale nie jątrz, tu nie chodzi o udowodnienie swojej racji ale o próbę wyjaśnienia wątpliwości.

 

?

1. 50CENT: "Cieslut twój to autentyk,mój jak kupowałem to osoba twierdziła,że tylko koperta była ruszana.Tak więc masz  rację ." --- Nie, nie widze tu watpliwosci, nawet grama.

 

2. Potwierdzam. To poczatki paranoji. "To jakieś początki paranoi, chcesz mi wmówić twierdzenie, że nie ma złotych Atlantików?". --- Gdzie twierdzilem ze nie ma ? Cytat poprosze. Cytat, bez twoich interpretacji. I moe ci od razu pomoge: "Swoja droga wracajac do tematu tego tematu - rozumiem ze Atlantiki w zlotej kopercie (nie zloconej, tylko calkowicie zlotej) sa dosc niespotykane?". Pytalem o to.

 

3. "Jak wkleisz obiecane koronki, sam się zbanuję, jak obiecałem.". --- Gdzie ja cos o koronkach mowie? Cytat poprosze. O co ci chodzi po co wracasz do starego "tematu"? Po co sam sie nakrecasz?

Edytowane przez kubah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.