Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

Pytam się "CZYM".. a nie w jaki sposób ;-)

 

Wam to tylko jedno w głowie :-P

 

Dlaczego Wy obłaskawiacie swoje Kobiety kwiatami, perfumami czy czekoladkami, a jakoś nie słyszałam żeby któryś z Panów zrobił żonie niespodziankę i przywitał ją w skórzanym desuss na sypialnianym łożu u wezgłowia z butelką szampana po zakupie szałowego krzyżowca czy roczniaka..hę?

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się "CZYM".. a nie w jaki sposób ;-)

 

Wszystkim, zależy od Twojej inwencji, ja bym ucieszył się nawet powietrzem do kół  :P  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim, zależy od Twojej inwencji, ja bym ucieszył się nawet powietrzem do kół  :P  :D

 

Nie wierzę w "powietrze"..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w "powietrze"..

Zależy ja je sprzedasz, opakujesz, itd. Jesteś bystrą Woman, wszystko w Twoich rękach  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo tak.. jeśli ma być ważniejsze opakowanie od zawartości :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo tak.. jeśli ma być ważniejsze opakowanie od zawartości :-P

Myślisz jak facet, jakie opakowanie, taki przykład dałem. :) A jak myślisz jak facet, to tym bardziej powinnaś wiedzieć CZYM przekupić męża  :P  :D

Każdą "rybkę" można złowić, tylko trza wiedzieć co na hak założyć, a to już chyba wiesz najlepiej  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata!

Jak to jest myśleć "jak facet"??

Żadna kobieta będąc kobietą nie potrafi myśleć jak facet!! Może taki specjalista od eskejprumów coś o tym wiedzieć z autopsji, bo ja nie - ja muchacha;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec świata!

Jak to jest myśleć "jak facet"??

Żadna kobieta będąc kobietą nie potrafi myśleć jak facet!!

Hm, moja ma wszystko jak baba i myśli jak facet, ma nawet cały zestaw w swojej "torebce", śrubokręt, calówkę, mały skalpel, itd.

Uważa że to są bardziej przydatne rzeczy (jak by co) niż szminka :) To jest właśnie myślenie jak facet  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest myślenie "jak facet"..

Twoja Żonka myśli kobieco i bardzo pragmatycznie...

Jeśli kobieta użyje "narzędzia" to od razu przypisuje się jej męski pierwiastek. No bo żadna "baba" babska nie może ot tak użyć śrubokręta! :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest myślenie "jak facet"..

Twoja Żonka myśli kobieco i bardzo pragmatycznie...

Tak, myśli pragmatycznie, jak pójdzie na zakupy to mi zestaw śrubokrętów przytarga zamiast pomadki dla siebie, a z OBI czy Castoramy by nie wychodziła  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się "CZYM".. a nie w jaki sposób ;-)

 

Wam to tylko jedno w głowie :-P

 

Dlaczego Wy obłaskawiacie swoje Kobiety kwiatami, perfumami czy czekoladkami, a jakoś nie słyszałam żeby któryś z Panów zrobił żonie niespodziankę i przywitał ją w skórzanym desuss na sypialnianym łożu u wezgłowia z butelką szampana po zakupie szałowego krzyżowca czy roczniaka..hę?

No kurde, komu jedno w głowie temu jedno ... 

Chciałem Ci powiedzieć, że przychodzi taki okres w życiu, że TO powoli nie działa  :blink: . Pamiętajcie szanowne Panie o tym ... Przywiązanie zostaje i przyjaźń do końca dni albo i dłużej. A teraz pomyśl co Twój najlepszy przyjaciel, który jest z Tobą  przez ....dzieścia lat bez względu na to czy "słońce czy deszcz", lubi najbardziej i masz gotowe rozwiązanie. Kto może to wiedzieć lepiej (?) od Ciebie, kto z nim wytrzymał  ...dzieścia lat, choć gwarantuje, że były takie chwile, w których dobrze, że  nie było młotka pod ręką  ... :D  B)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie działa"? To chyba nie dotyczy mojego :-P

 

W zasadzie to ciekawiło mnie gdyby teoretycznie zamienić u Was rolę. Żona kupuje kolejny zegar i musi Was jakoś "przekonać"..

I tu pytanie co to mogło by być w WASZYM przypadku (nie moim)?

Bilety ma mecz, wyjściowka z kolegami na piwo czy wystarczyłoby żeby podskoczyła do lodówki po browarka? ;-D

 

A propos - za tydzień mam zaplanowaną AKTUALIZACJĘ OPROGRAMOWANIA..

Z koleżankami.. hehe. Muszę coś wymyśleć ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może powiedz mężowi po prostu, że za tydzień ma "wolną rękę" z kolegami ... wszystko jest kwestią zaufania między wami.

Co do ról ... Moja żona ma swój ogród  i co roku widzę kilka nowych drzew, a to szklarenkę ... albo kolejnego psa (6 lat w nowym domu - 6 psów :P ). Albo pojedzie na tydzień do Holandii na festiwal kwiatów... a ja lekko klękam i spędzam tydzień urlopu w ogrodzie z towarzystwem . Ale nie narzekam, każdy ma swoje.  ;)   

 

No to Ci polecam , koniecznie z wizją ... bo wręcz głęboko filozoficzna ... patrz mój poprzedni mail . Oglądałaś film , trochę daje do myślenia  ...

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pojechałem dzisiaj na umówione spotkanie biznesowe do miasta oddalonego od Puszczykowa o 160km.

Spotkanie miało się odbyć z klerem kurialnym... Kler nie przyjechał... nawet tak bez słowa...zwyczajnie i po ludzku... słucham U2...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, wszystko ma swoją cenę. Przy następnym spotkaniu podnieś swoją cenę o 20% i wszystko się wyrówna.  :)


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jakiś odpust wytarguj. Najlepiej in blanco :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa szcunek. Szacunek dla drugiego człowieka..klerski ⊙⊙

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe chyba oszczunek... :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie działa"? To chyba nie dotyczy mojego :-P

 

 

Twój prawdopodobnie jest w okresie przejściowym, a okres przejściowy wymaga w standardzie od kobiety znacznie większego zaangażowania i zdecydowanie większej fantazji. :)  :P

U większości po sześćdziesiątce następuje przełom a wzajemna życzliwość i przywiązanie nabiera znacznie większej wartości.  :)

Obserwuję to u siebie. :)    

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu, wszystko ma swoją cenę. Przy następnym spotkaniu podnieś swoją cenę o 20% i wszystko się wyrówna.  :)

OOOoooo , nawet więcej !!!  Spokojnie dniówka ( bo dzień w podróży )

+ 0.24 € od każdego kilometra  ( zwrot kosztów podróży )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehe chyba oszczunek... :P

Zapadła bym się pod ziemię gdyby ktoś przejechał kawał drogi na darmo z mojego powodu, a brak słowa "przepraszam" mógłby wyniknąć jedynie z powodu choroby odejmującej mowę lub władzę w rękach...

 

Wstyd.. Tym większy że dotyczy duchownych, którzy uczą wiernych jakim należy być człowiekiem.. Wstyd..

 

Dziadek - nie wiem czy to okres przejściowy - czy jakikolwiek.. :-)

Ale wiem, że nie tylko "łóżko" jest najważniejsze w życiu...

Skakać z wieżowca bym nie skakała z braku tegoż ;-)

Cóż, prawda jest taka że sex jest w głowie a nie na dole... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu zastanawiam się nad życiem swoim ... i wynikają z tego różne konkluzje. 

 

Mając 20 lat myślałem, że na świecie nie ma problemów i życie jest piękne !

Mając 30 lat wiedziałem już, że są problemy , ale wierzyłem, że wszystkie mogę rozwiązać .

Mając 40 lat problemy zaczęły mnie przerastać i co chwilę waliłem głową w mur ...

Mając 50 wiedziałem, że problemy, które mnie przerastają należy z daleka omijać , a resztę spokojnie rozwiązywać.

Mając 60 lat wiem, że najlepiej należy unikać wszelkich problemów i żyć spokojnie ...

 

... z moich prywatnych przemysleń w czasie codziennych porannych dojazdów do pracy ... :huh:

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu zastanawiam się nad życiem swoim ... i wynikają z tego różne konkluzje.

 

Mając 20 lat myślałem, że na świecie nie ma problemów i życie jest piękne !

Mając 30 lat wiedziałem już, że są problemy , ale wierzyłem, że wszystkie mogę rozwiązać .

Mając 40 lat problemy zaczęły mnie przerastać i co chwilę waliłem głową w mur ...

Mając 50 wiedziałem, że problemy, które mnie przerastają należy z daleka omijać , a resztę spokojnie rozwiązywać.

Mając 60 lat wiem, że najlepiej należy unikać wszelkich problemów i żyć spokojnie ...

 

... z moich prywatnych przemysleń w czasie codziennych porannych dojazdów do pracy ... :huh:

Kurczę!

LES - Twoja konkluzja z przemysleń w drodze do pracy jest zaje....a!!

Krótko, treściwie i bardzo mądrze..

Dewiza do zapamiętania i przemyślenia w obliczu problemów.. ot i taki zwyczajny piątek jak dziś nauczył mnie czegos mądrego ☺ podpisuję się pod przemyśleniami oburącz

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję , mam tego więcej ... codziennie tą samą drogą 76 km w jedną stronę. Można sporo przemyśleć ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.