Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze zrobisz, a właściwie nie zrobisz :)

Edytowane przez 70'

Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziała by mi się taka Włoszka Może jednak trochę młodsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I caly plan w pi....u

Mial byc

Fox flux......

Albo IXS trail rs...

A nawet Merida psycho . (ten ostatni Zonka powiedziala ze z nazwy powinien mi pasowac )

Dzis bylem w wiekszym miescie :) i mierzylem powyzsze kaski i lipa nie pasuja . nie wygodne i wygladam w nich jak .......

W ostatnim sklepie jaki odwiedzilem znalazlem kask uvex stivo cc i to bylo to wygodny . gleboki . taki jak ma byc .tyle ze kolor byl bordowy .z netu czarny zamowie

Bez przymiarki nie da sie kupic kasku (ameryki nie odkrylem ale tak jest )

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika, że mam farta tak dużego jak dystans roczny kaido2. Dwa kaski bez przymiarki. Oba jak ulał.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszedłem na łatwiznę bo raz przymierzałem foxa kumpla i sobie zamówiłem taki sam, tyle że w innym kolorze  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym chyba na jakiejś grupie fb lokalnej u mnie .

Typowa strona do oszustwa .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki. Jak pokazać trasę? Nie używam zadnych programów.

Dziewczęcy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bo trafiła się okazja z 57% rabatem a rocznik ten. I tak oba będą wspólne.

 

Tylko opony może zmienię bo jakieś takie grube bardzo.

 

Nie wiem czy lepszy od Bullsa, choć kopyto to Shimano ma lepsze przy dużym wspomaganiu to styl pracy Boscha bardziej mnie przekonuje.

 

 

Męskich w promocji nie było?

Edytowane przez Andrzej77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z tego wynika, że mam farta tak dużego jak dystans roczny kaido2. Dwa kaski bez przymiarki. Oba jak ulał.

Pewnie masz modelową głowę :)

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męskich w promocji nie było?

Ale on połowę czasu jeździ pod kobiecym tyłkiem. Wszystko gra. Przedłużyłem o 5 cm mostek kierownicy i jest idealnie.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz modelową głowę :)

Albo urodził się przez cesarskie cięcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem wyrwałem się w dolinki ojcowskie i kiedy wracałem pod dość stromy podjazd, musiałem trochę dać z buta(niby można było podjechać ale na najwyższym przełożeniu i z prędkością piechura więc lepiej podprowadzić) usłyszałem szum i minął mnie gość chyba z synem z prędkością circa 25-30 km zaznaczam pod bardzo stromy podjazd. Oczywiście na tylnych kołach mieli silniki wielkośći sporej wazy do zupy. Kurczę poczułem się dziwnie co sądzicie ?

Wg mnie to już nie rower tylko praktycznie motocykl elektryczny


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim sklepie jaki odwiedzilem znalazlem kask uvex stivo cc i to bylo to wygodny . gleboki . taki jak ma byc .tyle ze kolor byl bordowy .z netu czarny zamowie

Bez przymiarki nie da sie kupic kasku (ameryki nie odkrylem ale tak jest )

 

mógłbyś jeszcze przymierzyć Uvex Quatro... kask ma bardzo przydatną "funkcję" - otóż, daszek nie jest na wcisk tylko przykręcany, dzięki czemu jeśli ktoś jest mocno pochylony nad kierownicą może owy daszek podnieść do góry co znacznie poprawia widoczność... u mnie to właśnie zdaje egzamin... no i ma siateczkę przeciw robalom  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Kurczę poczułem się dziwnie co sądzicie ?

Wg mnie to już nie rower tylko praktycznie motocykl elektryczny

Parametry motocykla czy skutera, tylko nie trzeba tego rejestrować i można wjechać praktycznie wszędzie. Jak znam życie zaraz to opodatkują akcyzą i powstaną nowe rodzaje znaków drogowych zakazu wjazdu elektryków. :ph34r:

Z tego co piszesz, z takimi parametrami to już zagrożenie na szlakach z zasady przeznaczonych dla pieszych. :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie odblokowanie byłby . Co legalne nie jest do określonej mocy.

 

Kupiłem rower.....

Dla bratanka:)

 

post-81019-1527073794,2634_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieszych raczej tam nie było,ale 10 latek tak na oko na zjeździe z pełną mocą raczej nie opanuje roweru.


By duży talent nie poniósł straty, trzeba zakupić japońskie graty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mógłbyś jeszcze przymierzyć Uvex Quatro... kask ma bardzo przydatną "funkcję" - otóż, daszek nie jest na wcisk tylko przykręcany, dzięki czemu jeśli ktoś jest mocno pochylony nad kierownicą może owy daszek podnieść do góry co znacznie poprawia widoczność... u mnie to właśnie zdaje egzamin... no i ma siateczkę przeciw robalom  :ph34r:

Dobrze ze znalazłem jakikolwiek odpowiedni kask na swoja banie , mialem naprawde problem zeby cos dobrac nie kazdy ma idealna głowe jak ............. :)

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ten elektryk był w takim stylu (a sądząc po opisie tylnej piasty to tak) to wychodzi poza ramy "roweru elektrycznego" a jest to już prędzej cross elektryczny. Niby pedały ma ale moc i prędkości jakie rozwija mają mało wspólnego z rowerem. Widziałem w Bielsku, mnie to ani ziębi ani parzy chociaż kiedyś będą z nimi problemy jak ktoś kogoś potrąci na ścieżce czy coś 

535021226_1_1000x700_rower-elektryczny-v

Edytowane przez trollu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle to. Ciekawe, czy da sie go zagazowac ;)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.