Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie słońce chociaż temperatura taka sobie, ale przynajmniej po plecach nie będzie się lało. Jutro Jura  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wymęczyłem 215km. Trasa:  Katowice -> Oświęcim i dalej Wiślaną Trasą Rowerową pod Wawel. Powrót pośladach, ale już pod wiatr :angry: co mimo płaskiej trasy dało mi nieźle popalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło shit, ja bym tą trasę musiał wziąć na 3 razy  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chce na raz . taki cel na ten rok zalozony w poprzednim roku . 200km . bedzie to raczej w wakacje .ale bedzie . musi byc. Na rozgrzewke w majowke bylo 126 km . nie bylo zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcimy :)

to pod obwodnicą 3city? dawno nie byłem, czyżby odmalowali słupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

114 km dzisiaj pykło....głównie las i jakieś ubite ścieżki ale i asfalt był

 

IMG_20180520_081305.jpg

IMG_20180520_105532.jpg

IMG_20180520_110927.jpg

IMG_20180520_111949.jpg

IMG_20180520_134306.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zrobiłem pierwszy raz w życiu serwis piasty Zobaczymy jutro czy będzie to działało

Jeszcze muszę zerknąć na przednie koło. Tylko tam jest Nexus od Shimano i mam większego stresa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy kołach :)

 

Co sądzicie o zestawie piasty DT 350 Straight Pull 28h i obręcze DT R470 do gravela? Czy te piasty są głośne? Da się złożyć coś lepszego do około 1500 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już jesteśmy przy kołach :)

 

Co sądzicie o zestawie piasty DT 350 Straight Pull 28h i obręcze DT R470 do gravela? Czy te piasty są głośne? Da się złożyć coś lepszego do około 1500 zł?

Ja mam te piasty

Przod 28 szprych

Tyl 32 szprychy .

Obrecze E512

Koszt 1300zl z przesylka

Mi skladal kola daveo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

114 km dzisiaj pykło....głównie las i jakieś ubite ścieżki ale i asfalt był

 

 

Kurczę, jak ja Wam zazdroszczę :) Osobiście mogę sobie pozwolić na wyrwanie się na rower na max 2h...

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj pokręciłem się trochę po Jurze, chwilę też wokół komina. Km nie liczyłem, czasami zjazd, czasami podjazd, trzeba było też wpychać rower a 2 razy nieść na plecach. Do kompletu złapane 2 kleszcze  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te piasty

Przod 28 szprych

Tyl 32 szprychy .

Obrecze E512

Koszt 1300zl z przesylka

Mi skladal kola daveo.pl

Z tego co czytałem z Twoich wcześniejszych postów są ciche i wszystko z nimi w porządku. Też chcę zamówić w Daveo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jak ja Wam zazdroszczę :) Osobiście mogę sobie pozwolić na wyrwanie się na rower na max 2h...

Zmieniłem ostatnio koła i czas spędzany na rowerze się skrócił. W 2h to jest średnio przejechane 72 km, seta pęka już poniżej 3h. Wczoraj jechałem luźną wycieczkę 112 km = 3:20, zatem 2h to jest dużo. :)

 

 

Z tego co czytałem z Twoich wcześniejszych postów są ciche i wszystko z nimi w porządku. Też chcę zamówić w Daveo.

Kupiłbym np gotowe fulcrumy. Sa głośne, ale za to niezawodne.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kręcimy nadal :)

Czy Ty nie powinieneś przerzucić się na rower wodny ? :D

Wszystkie wycieczki kończysz nad brzegiem morza :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ostatnio koła i czas spędzany na rowerze się skrócił. W 2h to jest średnio przejechane 72 km, seta pęka już poniżej 3h. Wczoraj jechałem luźną wycieczkę 112 km = 3:20, zatem 2h to jest .

Mogę z tym się zgodzić pod warunkiem, że ktoś występuje w Twojej lidze. Ja niestety nie :)

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem ostatnio koła i czas spędzany na rowerze się skrócił. W 2h to jest średnio przejechane 72 km, seta pęka już poniżej 3h. Wczoraj jechałem luźną wycieczkę 112 km = 3:20, zatem 2h to jest dużo. :)

 

 

Kupiłbym np gotowe fulcrumy. Sa głośne, ale za to niezawodne.

Na jakich kołach jeździłeś wcześniej i jakie masz teraz? Odczułeś faktycznie dużą różnicę po zmianie kół czy po prostu jeździsz szybciej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty nie powinieneś przerzucić się na rower wodny ? :D

Wszystkie wycieczki kończysz nad brzegiem morza :huh:

wczoraj były dwie "sesje" :) poranna - leśna i późno popołudniowa, która zakończyła się nad morzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzednio Fulcrum Racing 4.5, obecnie Mavic Cosmic Elite.

 

Róznica jak dla mnie jest odczuwalna, jest lżej przez co mozna jeździć szybciej :) Nawet na podjazdach :)

 

Nie wiem co tam masz założone obecnie, ale jak masz możliwośc takowych wypróbować to polecam, bo warto, zupełnie inne wrażenia z jazdy.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.