Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, sanik napisał(-a):

Nieznam tego roweru, więc ciężko doradzić.

Ale z używek, w dobrych cenach bywają Trek Domane, może być szosą, endurance, jak i niehardcorowym gravelem.

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Canyon Endurance na grupie 105.


Widziales jakie u nas są asfalty opona 28-32 c to najlepsza opcja z przewagą 32c

6 minut temu, satanic napisał(-a):

 

Jacek tu masz fajną prezentację.

 

 


 

Ogladalem ten film i kilka innych dlatego tak zainteresowałem się tym giantem 👍


 

 

Wiadomo chodzi o kasę jak położysz więcej możesz więcej wymagać od rowerka , myslelm o 3- 4 tys ten giant się mieści w budżecie oczywiście używka popatrzę na treka choć ten ma opinie drogich . ( powiedział właściciel treka ) 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, revolta4 napisał(-a):

Patrzę na te  wasze średnie na szosach ……

i chyba czas może coś kupić to by było drugie podejście . Pierwsza to była pomyłka za bardzo sportowa pozycja za stary rower . 


 

Cos takiego na początek warto czy dać sobie spokój ? Używki w przystępnych cenach jak dla mnie 

 

 

Giant Contend AR 2

 

 

 

IMG_0229.jpeg

 

Rozejrzyj sie za Canyonem Endurace 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Majówka, majówka i ...po majówce. Dziś ostatni akcent. W sumie w tym tygodniu prawie 600 km na rowerze. Jutro powrót do rzeczywistości. I chyba także do gorszej pogody 🤷

1714919905972-01.jpeg

1714919554449-01.jpeg

1714897407085-01.jpeg

Screenshot_2024-05-05-16-33-44-772_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Screenshot_2024-05-05-16-34-26-385_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie dziś stuknęło 100 tys. kilometrów, silnik jeszcze w dobrym stanie 😅 

 

Screenshot 2024-05-05 at 16-52-58 Paweł Odziewa Strava Cyclist Profile.png

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tessio napisał(-a):

Mnie dziś stuknęło 100 tys. kilometrów, silnik jeszcze w dobrym stanie 😅 

 

Screenshot 2024-05-05 at 16-52-58 Paweł Odziewa Strava Cyclist Profile.png

Super 🙌🙌🙌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@revolta4  Jeżeli coś pomoże, to najwygodniejszy rower z barankiem jaki kiedykolwiek mierzyłem to Merida Silex.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@revolta4 jak to ma być typowa szosa, to chyba trzeba szukać w tych z linii endurance, o mniej sportowej i przez to mniej agresywnej geometrii. Ja tu za dużego doświadczenia nie mam, bo zawsze jeździłem na szosach o raczej sportowej charakterystyce. Myślę, że warto zastanowic się nad taką, która w razie takiej potrzeby (takiego kaprysu), pozwoli na założenie szerszej opony i wjechanie nawet w jakiś nieprzesadnie ciężki teren. I jak wyżej, nie mam tu żadnego doświadczenia, ale znam kilka osób, które w tym kontekście bardzo sobie chwalą Treka Domane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

@revolta4 jak to ma być typowa szosa, to chyba trzeba szukać w tych z linii endurance, o mniej sportowej i przez to mniej agresywnej geometrii. Ja tu za dużego doświadczenia nie mam, bo zawsze jeździłem na szosach o raczej sportowej charakterystyce. Myślę, że warto zastanowic się nad taką, która w razie takiej potrzeby (takiego kaprysu), pozwoli na założenie szerszej opony i wjechanie nawet w jakiś nieprzesadnie ciężki teren. I jak wyżej, nie mam tu żadnego doświadczenia, ale znam kilka osób, które w tym kontekście bardzo sobie chwalą Treka Domane. 

Dokładnie tak musi być , nie chodzi już o teren nawet , tylko o asfalty jakie wokół mnie są , 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Całe 8,8 pln zaoszczędzone

 

Nieeee no warto , pomyśl ile to kasy tak przez 30 lat 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakoś pod koniec lutego kupiłem nowy rower, głównie, żeby wybiegać młodego psiaka, żeby ją trochę wymęczyć dodatkowo. Rowerowanie spodobało mi się do tego stopnia, że zacząłem więcej jeździć na rowerze niż biegać. Nawet już jakieś “większe” kilometry mam zaliczone 💪🏼 znając mnie to kwestia czasu, aż zacznę się rozglądać za czymś szybszym

 


 

 

 

IMG_9247.jpeg

Edytowane przez pepepatryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzika Warszawa 🚴😜

IMG_20240508_184534.jpg

IMG_20240508_173104.jpg

IMG_20240508_182451.jpg

IMG_20240508_171711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzi człowiek do tematu "jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum" a ma wrażenie ( graniczące z pewnością ), że wszedł w temat "jak wyglądamy" ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, ecipeci napisał(-a):

wchodzi człowiek do tematu "jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum" a ma wrażenie ( graniczące z pewnością ), że wszedł w temat "jak wyglądamy" ;) 

W końcu jakby jesteśmy istotnym elementem między pedałami a kołami 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ecipeci napisał(-a):

wchodzi człowiek do tematu "jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum" a ma wrażenie ( graniczące z pewnością ), że wszedł w temat "jak wyglądamy" ;) 

Jeśli włosy są odpowiednio ułożone i masz na sobie dobre buty, może ci się udać wszystko. 🤪


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Powrót na szosę i przy okazji test modelu Encoder Strike Vented od Oakleya, w edycji Giro D'Italia. 

1715192997701-01.jpeg

1715192966023-01.jpeg

1715185546629-01.jpeg

Screenshot_2024-05-08-20-28-48-816_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

 

Ale zeby edycje dopera robili 😂
Niby sie walczy z dopingiem, ale jednoczesnie sie dopingowi doklada do piecyka 😅 Ciekawe kiedy Armstrong wroci do marketingowo zywych 

13 godzin temu, ecipeci napisał(-a):

wchodzi człowiek do tematu "jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum" a ma wrażenie ( graniczące z pewnością ), że wszedł w temat "jak wyglądamy" ;) 


Przeciez Kolega musial pokazac jak okulary leza 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SzefSzefowcóż ja Ci mam na to odpowiedzieć? Ja dla Oakleya nie robię i na tego typu gadżety muszę wydawać własne pieniądze 😉Popyt na tego typu "limitki" jest, o czym świadczy choćby to, że w wielu miejscach na te oksy trzeba już czekać (nie ma ich od ręki), Zresztą Oakley robi też "limitki" na TdF (sam mam taką bodaj z 2019 albo 2021 roku - Radary) i tylko na Vueltę do tej pory nie widziałem... Kasa misiu, kasa, jak mawiał pewien nieżyjący już trener piłkarski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ładne okulary, albo ładnie Ci w nich ;) Mi się podoba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

@SzefSzefowcóż ja Ci mam na to odpowiedzieć? Ja dla Oakleya nie robię i na tego typu gadżety muszę wydawać własne pieniądze 😉Popyt na tego typu "limitki" jest, o czym świadczy choćby to, że w wielu miejscach na te oksy trzeba już czekać (nie ma ich od ręki), Zresztą Oakley robi też "limitki" na TdF (sam mam taką bodaj z 2019 albo 2021 roku - Radary) i tylko na Vueltę do tej pory nie widziałem... Kasa misiu, kasa, jak mawiał pewien nieżyjący już trener piłkarski...


Ja calkowicie rozumiem powody 😅
Pytanie retoryczne... czy nie ma innych kolarskich slaw...? 🤔 Choc z drugiej strony - sprobuj znalezc kogos czystego 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, SzefSzefow napisał(-a):


Ja calkowicie rozumiem powody 😅
Pytanie retoryczne... czy nie ma innych kolarskich slaw...? 🤔 Choc z drugiej strony - sprobuj znalezc kogos czystego 😂

 

No właśnie 🤣🤣🤣 A swoją drogą oksy są mega wygodne 👌 Optyka, jak to u Oakleya, 🔝 Sam wygląd wiadomo, rzecz gustu...

I jeszcze jedno, może kluczowe. Bo jeśli te Twoje komentarze to w kontekście mojego zdjęcia, z ksiązkami, to ... ta kompozycja to mój autorski projekt, z którym Oakley nie ma nic wspólnego 😜🫣🤣

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):


Przeciez Kolega musial pokazac jak okulary leza 🤔

czwarty raz na jednej stronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.