Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

I to jest propozycja. Nawet na waciki dla żony zostanie. Tylko widelec 1,1/8; aktualnie u siebie mam to SR SUNTOUR NEX. Szczerze, inwestować w lepsze koła czy te są spoko?

Ten powinien być ok, ale zmierz  w razie czego długość rury w tym amorze sr

https://allegro.pl/widelec-sztywny-28-czarny-1-1-8-240mm-i7460142811.html

Te koła mam w trekkingu, bywa że objeżdżam nim na nich szosowców jak się trafią, nawet jak miałem na nich Rocket Rony ( obecnie szosowe GP4000SII :D ) :)  Co to potrafi masz na stravie. Osobiście jestem z nich mega zadowolony. Są krzywe w ch..., ale za tą kasę to ich nawet nie prostuję, raz skorygowałem + - i się trzymają, zresztą wszystko mieści się w granicach przyzwoitości.

 

A-ha ich zasięg jest dość spory, jeden komplet przejechał jakieś 35 kawałków w okresie jesień-wiosna i piasty ok, natomiast obręcze są na wylocie.

 Ja na gravela patrzyłem jak na szosę, którą w razie potrzeby przetoczę się po szutrach i chyba da radę

 

 

Szutry opędzam z szosowych GP4000S ( obecnie SII) Problemem staje się dopiero piach niczym na wydmach.

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaido, ja to wiem bo nie raz pisałeś ale nie każdy jest hardcorowcem  :lol:  a szczerze - w takich warunkach xc czy full bardzo rozleniwia. Na fullu jadąc po leśnej drodze gdzie są spore kamienie wystające z ziemi, koleiny wypłukane przez wodę czy ścinkę drzew - mogę podziwiać co jest dookoła, dzisiaj na domane 2-3 razy mogłem już całować ziemię a nie było tak bo cały czas pilnowałem co mam przed kołem. Ta sama droga, 2 inne światy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te koła co polecał kaido2 to też sobie kupię przednie do MTB :)

U mnie dzisiaj przejechane 40 km po szutrze i piachu, wycieczka wzdłuż Wisły popołudniu także bardzo przyjemna podróż.

 

Obserwuję po sobie, że jeżdżę coraz dalsze dystanse i coraz mniej się męczę, oraz to, ze ja wyprzedzam innych :D jak forma rośnie to ciesze i motywuje :)

Jutro tez ma być fajna pogoda, to skorzystam z niebywalej okazji aby wyjść z domu w połowie października na rower w krótkich spodenkach :D

 

Fajny gravel, gratuluję nowego nabytku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx, pogoda wg jakiegoś magika-synoptyka ma się utrzymać do połowy przyszłego tygodnia, trzeba korzystać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wolnego czasu...

Ja również. Jazda możliwa tylko w formie dojazdu do pracy. W weekend mógłbym się wyrwać, ale ten czas lepiej z dziećmi spędzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to mi zazdroscicie ilości wolnego czasu, to jestem pod wrażeniem :) do tej pory to ja zazdrościłem innym :D

 

Wracając do tematu, słonce już ladnie grzeje więc można gdzieś dalej wyruszyć. Zabieram banana i kanapkę z kiełbasa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Cowall ma racje: siadać na rumaki i w teren! Ja też zaraz po obiadku wyruszam...

 

Wczoraj w pięknych okolicznościach przyrody przewietrzyłem na typowej kołokominowej trasie (50km) swojego Canyona i testnąłem kawałek gotowy Żelaznego Szlaku Rowerowego. Fajny projekt prowadzenia drogi rowerowej z Polski do Czech po nieczynnym torowisku.

Droga równiutka, z miejscami na popas. Ciekawe widoki po drodze, jeziorko, lasy jesienne, polanka z hodowlą danieli. 

 

 

post-26467-0-57623600-1539514438_thumb.jpg

 

post-26467-0-95569700-1539514468_thumb.jpg

 

 

Szkoda, że po czeskiej stronie jeszcze nie gotowe odcinki i trochę krótko jest tej bajki ale warto już podjechać i się zapoznać.

Dla osób z okolic ciekawy cel przejażdżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj wyszlo 72km ale wiatr mnie wykończył. Spory ruch na ścieżkach rowerowych,szczególnie popołudniu jak wracałem, ucieczka z miasta to najrozsądniejsze wyjście.

Też mijałem lotnisko, ale trawiaste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jeździsz jeszcze czymś oprócz tej orbeei ?

 

mam jeszcze takiego Gianta ale nie używam :) Orbea rządzi ;)

post-81121-0-12638300-1539532403_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaido, ja to wiem bo nie raz pisałeś ale nie każdy jest hardcorowcem  :lol:  a szczerze - w takich warunkach xc czy full bardzo rozleniwia. Na fullu jadąc po leśnej drodze gdzie są spore kamienie wystające z ziemi, koleiny wypłukane przez wodę czy ścinkę drzew - mogę podziwiać co jest dookoła, dzisiaj na domane 2-3 razy mogłem już całować ziemię a nie było tak bo cały czas pilnowałem co mam przed kołem. Ta sama droga, 2 inne światy 

Hmmmm... da się to połączyć, pilnowanie nosa ze zwiedzaniem :)

 

Te koła co polecał kaido2 to też sobie kupię przednie do MTB :)

U mnie dzisiaj przejechane 40 km po szutrze i piachu, wycieczka wzdłuż Wisły popołudniu także bardzo przyjemna podróż.

 

Obserwuję po sobie, że jeżdżę coraz dalsze dystanse i coraz mniej się męczę, oraz to, ze ja wyprzedzam innych :D jak forma rośnie to ciesze i motywuje :)

Jutro tez ma być fajna pogoda, to skorzystam z niebywalej okazji aby wyjść z domu w połowie października na rower w krótkich spodenkach :D

 

Fajny gravel, gratuluję nowego nabytku!

 No z tego co kojarzę też są pod 26 i efekt będzie ten sam, ew te co podałem można wepchnąć do 29 tylko z laczkami nie ma co przesadzać bo szer wew 19. Miałem założone 40c  i jeszcze było ok :)

 

Skorzystałem wczoraj na 100

https://www.strava.com/activities/1901992156

skorzystałem i dziś na 130

https://www.strava.com/activities/1904143638

Pogoda idealna, no to luźne wycieczki, sprawdzianów i zap..nia w tym roku było dość sporo :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to jest? Nawet o takiej ekspresowce nie słyszałem :D długa to droga?

 

 

Wczoraj 150, dzisiaj 150 i wizyta na autostradzie rowerowej ;)

 

/quote]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze takiego Gianta ale nie używam :) Orbea rządzi ;)

Czyli pewnie będzie szukał nowego właściciela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili myślałem, że to może jakiś tor testowy producenta rowerów. Fajne, ale szkoda że takie krótkie. Miejmy nadzieję że rozbudują velostrady z czasem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.