Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie SPD, w tym roku trochę więcej i intensywniej się udało pojeździć na MTB, i efekt taki, że zwykle adidasy do chodzenia prawie całe rozwalone. Jedyne czego sie obawiam przy butach z blokami, to awaria roweru i konieczność pójścia piechotą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obawien, Twoi przodkowie chodzili boso i dawali rade :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie SPD, w tym roku trochę więcej i intensywniej się udało pojeździć na MTB, i efekt taki, że zwykle adidasy do chodzenia prawie całe rozwalone. Jedyne czego sie obawiam przy butach z blokami, to awaria roweru i konieczność pójścia piechotą

Buty zatrzaskowe do MTB są zrobione w ten sposób, że bloki są schowane w podeszwie i można w takich butach chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się pochwalę. Po sezonie oglądania na Eurosporcie TdF, Vuelty etc. postanowiłem i ja zobaczyć jak się jeździ szosą. Kupiłem Meridę Scultura 200 na hamulcach tarczowych i od końca sierpnia zrobiłem nią już prawie 1000 km. Spodobało mi się bardzo bardzo :-)

Jak kupilem pierwsza szose i sie przejechalem to sie zdziwilem jak ja tyle lat moglem zyc bez takiego  cuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak wsiadłem pierwszy raz na szosę, to myślałem, że nie potrafię na rowerze jeździć :) Pierwszy sezon za mną i już nic innego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pada, wieje...ale co z tego? :D

 

 

Nic.

https://www.strava.com/activities/1924774160

https://www.strava.com/activities/1927118293

 

Buty zatrzaskowe do MTB są zrobione w ten sposób, że bloki są schowane w podeszwie i można w takich butach chodzić.

Są i tacy co normalnie chodzą w szosowych, kwestia przyzwyczajenia.

Jak kupilem pierwsza szose i sie przejechalem to sie zdziwilem jak ja tyle lat moglem zyc bez takiego  cuda

Mam podobnie z tym, że rzecz tyczy się.. trekkinga.

To jest dopiero zabawa.... :)

Bym wiedział, że mogą być takie jaja, to zapewne nigdy w życiu nie miałbym szosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gravel?

Po co?

W trekkingu zmieniam opony  na Rocket Rony CX i proszę gravel jak malowany :).... No tylko blat szosowy pisiont w singlu, ale spoczko, jest odpowiednia kaseta :)...

A jaja polegają na czym innym... Wielu mi po prostu z szos na kole umiera, a wyniki w formie mam bardzo zbliżone do szosy, więc po co przepłacać :)

Ale polak mądry po szkodzie :)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Gravel?

Po co?

W trekkingu zmieniam opony na Rocket Rony CX i proszę gravel jak malowany :).... No tylko blat szosowy pisiont w singlu, ale spoczko, jest odpowiednia kaseta :)...

A jaja polegają na czym innym... Wielu mi po prostu z szos na kole umiera, a wyniki w formie mam bardzo zbliżone do szosy, więc po co przepłacać :)

Ale polak mądry po szkodzie :)

 

 

A

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff zależy gdzie  :P

u mnie +4, leje i wieje. Ale ma się robić ciepło więc czekam na słońce 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie pada i zimno, więc rower dzisiaj pozostał nieużywany.

Czy centrumrowerowe.pl to dobry sklep, robicie tam zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pfff zależy gdzie  :P

u mnie +4, leje i wieje. Ale ma się robić ciepło więc czekam na słońce 

Hmmmm.... czyli licznik na kierze jednak nie kłamał, buty też bo skąd ta woda.

https://www.strava.com/activities/1932414462

Wczoraj deczko cieplej, ale wiało swoje, choć tak nie lało, tylko sobie normalnie padało.

https://www.strava.com/activities/1930613752

 

Piekna jesien

 

7ce675f036510409med.jpg

Spoko, to fajne od nas już lezie w tamte rejony.

 

 

U mnie pada i zimno, więc rower dzisiaj pozostał nieużywany.

Czy centrumrowerowe.pl to dobry sklep, robicie tam zakupy?

Coś tam kiedyś kupowałem, wszystko ok, ceny też.

Podobnie sieć Dobre Sklepy Rowerowe https://dobresklepyrowerowe.pl/ i w sumie już tylko tam kupuję, bo znajomy jest właścicielem Okeysportu i mam wszystko na miejscu ( mogę pomacać itd..)

Edytowane przez kaido2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.