Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 


 

 

 

Kawiarni brak …

Ciasto Mamusia upiekła , kawkę najlepsza z Żon zrobiła 😜

 

 

 

 

IMG_9415.jpeg


 

 

 

 

 

IMG_9421.png

IMG_9420.jpeg

IMG_9413.jpeg

IMG_9411.jpeg

IMG_9417.jpeg

IMG_9409.jpeg


 

 

 

 

 

IMG_9421.png

IMG_9420.jpeg

IMG_9413.jpeg

IMG_9411.jpeg

IMG_9417.jpeg

IMG_9409.jpeg


 

 

 

 

 

IMG_9421.png

IMG_9420.jpeg

IMG_9413.jpeg

IMG_9411.jpeg

IMG_9417.jpeg

IMG_9409.jpeg


 

 

 

 

 

IMG_9421.png

IMG_9420.jpeg

IMG_9413.jpeg

IMG_9411.jpeg

IMG_9417.jpeg

IMG_9409.jpeg

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dniu przerwy powrót na szosę... Było niezbyt długo, ale dość treściwie... I zjazd, w trakcie którego myślałem, że nie zmieszczę się w zakręcie. Więc i chwila strachu była 😜

1710076599352-01.jpeg

1710075955198-01.jpeg

1710086707433-01.jpeg

1710086634849-01.jpeg

1710074027381-01.jpeg

Screenshot_2024-03-10-14-01-16-800_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wiało, ale krótki szuterek zaliczony 😀

IMG_20240310_183030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień 5ty... Najpierw podjazd do Tarbeny, później Coll de Rates (od Tarbeny właśnie), a na dokładkę Bernia od Xalo. Do tego mały postój w Morairze... Zdecydowanie udany dzień 💪

A z innej beczki, gdyby ktoś szukał fajnych aluminiowych kół do gravela, to zapraszam na PW. Mam do sprzedania Dandy Horsy - model Hiperion 20 GRX (bębęnek SRAM XDR), z kasetą w swietnym stanie. Waga zestawu 1533 gram. Koła i kaseta z sierpnia 2023, niewiele jeżdżone. 

IMG-20240311-WA0013-01.jpeg

1000114753-01.jpeg

1710172522277-01.jpeg

Screenshot_2024-03-11-18-02-38-682_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.03.2024 o 15:26, revolta4 napisał(-a):


 

Jestem innego zdania, szutry ,polne drogi,leśne drogi , asfalty , dużo lepiej w zakrętach i na prostej sprawuja się continetal duble fighter III 29 2.0 od vittoria mescal 29” 2.25 

w moim przypadku to przepaść jeżeli chodzi o prędkości i zakręty i zdania nie zmienię 😜😝

No nie wiem, w zakręty wchodziłem na pełnej p.., a 30-ci rozkręcało się elegancko łatwo.

Cytując chłopaków z ostatniego wyścigu.

"Kur..., co ty masz tam założone, że tak zapier..a? Przecież tego się wytrzymać nie da " xD

Fakt 29x2.1

 

A teraz sprawdzałem sobie inną gumke, w ogóle,- nowa zabaweczka :)

 

430824215_4483787098428657_9009907462313430796_n.jpg

carbo.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, kaido2 napisał(-a):

No nie wiem, w zakręty wchodziłem na pełnej p.., a 30-ci rozkręcało się elegancko łatwo.

Cytując chłopaków z ostatniego wyścigu.

"Kur..., co ty masz tam założone, że tak zapier..a? Przecież tego się wytrzymać nie da " xD

Fakt 29x2.1

 

A teraz sprawdzałem sobie inną gumke, w ogóle,- nowa zabaweczka :)

 

430824215_4483787098428657_9009907462313430796_n.jpg

carbo.jpg

Chyba powinieneś napisać jakie przełożenie i kadencja była.

P.S. Taka maszyna ? Jakieś niepodobne do Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie to był całkiem spoko dzień. Niestety, El Miserat mnie pokonał 🤷 Ujechałem może 1-1,5 km i się cofnąłem. Może za rok, jak założę kasetę o nieco szerszym zakresie?

Jutro pracuję z Calpe, więc dzień bez roweru. Pojeżdżę jeszcze we czwartek i w piątek, a w sobotę skoro świt powrót do Polski. 

1710262260354-01.jpeg

Screenshot_2024-03-12-17-50-21-673_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg

Edytowane przez zegarkowo_rowerowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kaido2 napisał(-a):

No nie wiem, w zakręty wchodziłem na pełnej p.., a 30-ci rozkręcało się elegancko łatwo.

Cytując chłopaków z ostatniego wyścigu.

"Kur..., co ty masz tam założone, że tak zapier..a?


 

no moje opony są „zepsute „ nie odnoszę takiego wrażenia z jazdy na nich jak ty . No może nie dla mnie te oponki , nie ta noga , nie ten teren .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

W sumie to był całkiem spoko dzień. Niestety, El Miserat mnie pokonał 🤷 Ujechałem może 1-1,5 km i się cofnąłem. Może za rok, jak założę kasetę o nieco szerszym zakresie?

Jutro pracuję z Calpe, więc dzień bez roweru. Pojeżdżę jeszcze we czwartek i w piątek, a w sobotę skoro świt powrót do Polski. 

1710262260354-01.jpeg

Screenshot_2024-03-12-17-50-21-673_com.garmin.android.apps.connectmobile-01.jpeg


Musisz potrenowac podjazdy 😉


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):


Musisz potrenowac podjazdy 😉

Nic innego tu nie robię... No ale ten naprawdę jest bardzo, bardzo ciężki... 😓

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Nic innego tu nie robię... No ale ten naprawdę jest bardzo, bardzo ciężki... 😓


Nie przesadzaj 😅
Przyjedz do CH, pokaze Ci ciezkie podjazdy 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości, a być może w realizacji tego w przyszłości, jaki rower według Was, przy zachowaniu najlepszego stosunku ceny do jakości byłby najlepszy na objechanie świata ? 

 

https://www.tristanridley.com/post/outback

Tutaj jedna propozycja,

https://tout-terrain.de/en/the-products/bicycles/x.over/outback/324/outback-xplore-29

 

Przerzutki Pinion - ciekawe, ale czy nie taniej i nie koniecznie gorzej wyjdzie przykładowo Rohloff Speedhub ?

Rozważyłbym też sztywny widelec.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.03.2024 o 15:39, Burns napisał(-a):

Chyba powinieneś napisać jakie przełożenie i kadencja była.

P.S. Taka maszyna ? Jakieś niepodobne do Ciebie...

38/14 bo po płaskim :D, a rytm tak koło stówki :)

 

P.S. Podobne, podobne, bo po chińsku i groszowe sprawy :D

W dniu 12.03.2024 o 18:10, revolta4 napisał(-a):


 

no moje opony są „zepsute „ nie odnoszę takiego wrażenia z jazdy na nich jak ty . No może nie dla mnie te oponki , nie ta noga , nie ten teren .

Moje to po prostu jakieś "podróby" :D Boją sie na samą myśl, dlatego tak jadą :D

Wrażenia jak najbardziej mogą być różne pomijając samą nogę. Może jak dotąd nie miałem lepszych opon 29?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jeździłem na niewiadomo jakiej ilość różnych opony .

bontrager xr2

schwalbe racing ralph

vittoria saguaro

centinetal duble fighter III

vittoria mezcal 

 

asfalty , polne drogi , leśne ścieżki , szutry wszelkiego rodzaju , zawsze po suchym , na pierwszym mijający nawet prawie na równo conti i RR choć conti lepsze z tym że nie znikały w oczach jak RR jak dostały trochę asfalty ,Bontrager , saguaro i na końcu mezcal .


rozmiar to 2.0.    2.1.     2.25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna wyściółka i bardzo lekki.

20240315_161528.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa, urodzinowa bryka dla syna 🚴😀

IMG_20240315_202556.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gravel z niespodzianką i to akurat w ulewę 😜

IMG_20240316_173625.jpg

IMG_20240316_143129.jpg

IMG_20240316_174133.jpg

IMG_20240316_174057.jpg

IMG_20240316_144858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2024 o 17:16, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

Koniec wieńczy dzieło... Kilka fotek by Szymon Gruchalski, z wczorajszej sesji na Coll de Rates 2.0... Jutro z samego rana powrót do kraju...

 

I zdjęcie reklamowe zrobione z udziałem klubowicza 😜

Screenshot_2024-03-16-18-08-50-131_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował w tym sklepie? Cena super niska jak za ten model, tak mi się wydaje - w tej chwili widzę 3437 zł za Speca Chisel w pełnej rozmiarówce. Jak z gwarancja u nich, skąd to wysyłają? 

 

https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-29-rower-mtb/138267698/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=13854909&country=pl&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIroTToe74hAMVTUJBAh0LCQOuEAQYBiABEgJIsvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

 

specialized chisel TANIO!.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zamawiam z tego sklepu najczesciej opony, bo u nas niestety ceny z kosmosu biora. Coz, juz od dawna jest taniej w zagranicznych sklepach i nawet u tego znienawidzonego Niemca  :)  

Sam sklep jest legitny, a wysylaja towar z Hiszpanii. Swoja droga, polecam  ten model Speca sprawdzic na olx. Troche sie ludzie przejechali na 'latwym zarobku', bo ta oferta wisi juz od konca listopada, takze sporo tego towaru maja :D  

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fonfelinni napisał(-a):

Zamawiam z tego sklepu najczesciej opony, bo u nas niestety ceny z kosmosu biora. Coz, juz od dawna taniej, nawet u tego znienawidzonego Niemca mozna kupic graty rowerowe, niz u siebie :)  

Sklep jest legitny, a wysylaja towar z Hiszpanii. Swoja droga, polecam sobie ten model Speca sprawdzic na olx. Troche sie ludzie przejechali na 'latwym zarobku', bo ta oferta wisi juz od konca listopada, takze sporo tego towaru maja :D  

No właśnie spojrzałem na opony gp5000, u nas taniej wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy od modelu, jak widac. GP5000 jest najbardziej oklepana opona na szose, wiec mozliwe ze cene trzymaja :)  Ja za cinturato gravel h i m 45mm zaplacilem ~190pln/szt, gdzie  u nas najtaniej byly za 280pln/szt :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, fonfelinni napisał(-a):

Zamawiam z tego sklepu najczesciej opony, bo u nas niestety ceny z kosmosu biora. Coz, juz od dawna taniej, nawet u tego znienawidzonego Niemca mozna kupic graty rowerowe, niz u siebie :)  

Sklep jest legitny, a wysylaja towar z Hiszpanii. Swoja droga, polecam  ten model Speca sprawdzic na olx. Troche sie ludzie przejechali na 'latwym zarobku', bo ta oferta wisi juz od konca listopada, takze sporo tego towaru maja :D  

 

sporo rowerów ma takie w miarę normalne ceny - dziwną cene ma ten chisel - widziałem na olx ze sie pojawiają sztuki rzeczywiscie. 

Np. gorszy na papierze i tanszy katalgowo Rockhopper Expert kosztuje min. 4260...

https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-rockhopper-expert-29-rower-mtb/138280950/p?_gl=1*1cay7lz*_up*MQ..&gclid=EAIaIQobChMIroTToe74hAMVTUJBAh0LCQOuEAQYBiABEgJIsvD_BwE&gclsrc=aw.ds

 

 

No i jeszcze co z gwarancją na rower - gwarancja sklepu czy oficjalna producenta i w lokalnym salonie speca można reklamować? 

 

Edytowane przez StaryWilk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.