Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, zegarkowo_rowerowo napisał(-a):

 

Cannondale Synapse 😉

Widzę, że ma koła Pro Way Titanium, właśnie na takie czekam 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejo!
Relacja z wycieczki rowerowej z Katowic do Białegostoku. Województwo Podlaskie było jedynym w Polsce, w którym nie miałem okazji nigdy być dlatego też od dużego czasu przymierzałem się do tego kierunku i wreszcie się udało!
Piękna trasa, którą przebiegała przez kilka malowniczych województw. Z ręką na sercu muszę przyznać, że była to jedna z najfajniejszych wycieczek w tym roku.
Miłego oglądania bo krajobrazy rozpieszczały!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,

prosba o pomoc. Myślimy o zakupie rowerów z żoną, ale ostatnio wypożyczyliśmy dla porównania elektryczne i bardzo nam się to spodobało, szczególnie w drodze powrotnej gdzie większość przejechaliśmy w taki sposób. Rowerem jeździmy tylko w weekendy jak uciekamy za miasto stad nie musza to być żadne wyczynowe sprzęty.

mozecie coś doradzić z takich rowerów z opcja włączenia silnika elektrycznego jak mocy w nogach zaczyna brakować? Budżet - jak patrzyłem to najtańsze są po 3 tys ale zakładam ze to badziew, wiec nie wiem 6-7 tys sztuka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawodnienie to podstawa.

 

IMG_1262.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tommly napisał(-a):

Nawodnienie to podstawa.

Zdecydowanie, ale muszę przejść na robienie isotoników, bo dzisiejsze 3l wody strasznie zamula 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, arturlep napisał(-a):

dzisiaj trochę z młodym w terenie, złapałem bakcyla

POC po całości a buty wogóle nie nadające się na rower. Kiedyś też jeździłem w NB ale buty dedykowane do platform to przepaść. I tak jak macie kaski ff tak samo dobry but bezpośrednio przekłada się na bezpieczeństwo jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2023 o 14:42, Kcp85 napisał(-a):

Panowie ,

prosba o pomoc. Myślimy o zakupie rowerów z żoną, ale ostatnio wypożyczyliśmy dla porównania elektryczne i bardzo nam się to spodobało, szczególnie w drodze powrotnej gdzie większość przejechaliśmy w taki sposób. Rowerem jeździmy tylko w weekendy jak uciekamy za miasto stad nie musza to być żadne wyczynowe sprzęty.

mozecie coś doradzić z takich rowerów z opcja włączenia silnika elektrycznego jak mocy w nogach zaczyna brakować? Budżet - jak patrzyłem to najtańsze są po 3 tys ale zakładam ze to badziew, wiec nie wiem 6-7 tys sztuka?

Ja mam od pond roku - mtb full, cena też inna. Wczoraj koleżanka ze mną była  na nowym rowerze - taki za 5500 zł na Pradziada wjechała i trochę po górkach też pojeździelismy. Na pewno brak tylnego amortyzatora  przy szybkiej jedzie  po kamieniach  daje się zauważyć.  Jakie mieliście wypożyczone  i jakich szukacie ?  W sensie mtb, turystyczne ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, łowca napisał(-a):

Ja mam od pond roku - mtb full, cena też inna. Wczoraj koleżanka ze mną była  na nowym rowerze - taki za 5500 zł na Pradziada wjechała i trochę po górkach też pojeździelismy. Na pewno brak tylnego amortyzatora  przy szybkiej jedzie  po kamieniach  daje się zauważyć.  Jakie mieliście wypożyczone  i jakich szukacie ?  W sensie mtb, turystyczne ? 

Mieliśmy wypożyczony coś w ten desen

 

https://www.mediaexpert.pl/rowery/rower-elektryczne/rowery-elektryczne/rower-elektryczny-indiana-e-motive-d18-28-cali-damski-szary?gclid=Cj0KCQjw9fqnBhDSARIsAHlcQYStC0TC7no8BsNrEbkmthNLFWijDV-tdf4cc7XENCE34jqArE5O-TYaAlUrEALw_wcB

 

do jazdy po asfalcie spoko ale jak wjechaliśmy na drogę szutrową to było słabo stad pomyślałem o czymś bardziej terenowym ale ceny za elektryczny mtb to jak widzę 20k + wiec sporo za dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka taki ma jak na zdjęciu, sama rama fajna, wiadomo osprzęt już słabszy, tu niestety  cena ma znaczenie. Bateria też przecietna, bo pojemność 500 - ale na ramię Made in Poland - choć nie wiem czy to dobrze 🙂

 

Screenshot_20230911-202231_Gallery.jpg

Edytowane przez łowca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, łowca napisał(-a):

Koleżanka taki ma jak na zdjęciu, sama rama fajna, wiadomo osprzęt już słabszy, tu niestety  cena ma znaczenie. Bateria też przecietna, bo pojemność 500 - ale na ramię Made in Poland - choć nie wiem czy to dobrze 🙂

 

Screenshot_20230911-202231_Gallery.jpg


to ten?

https://electofun.pl/rowery-elektryczne/2753-8323-rower-elektryczny-funbike-randan-21-2023.html?gclid=Cj0KCQjwmICoBhDxARIsABXkXlLR__eP1Gn-XIZTlnWHDlAiSIjL7-Mwt2_ZL1Z0dOe5C-uvtvU_Gg0aAqGSEALw_wcB#/kolor-niebieski/rozmiar_ramy-l_xl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2023 o 17:26, tommly napisał(-a):

Nawodnienie to podstawa.

 

IMG_1262.jpg

Tommly jak się jeździ na pasku? 

Osobiście mam dość tradycyjnego łańcucha. Mam wrażenie że obecnie robią je z plasteliny. W zestawieniu z przekładnia nexus wetrzymuje może rok jazdy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.