Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

To też jest jakiś pomysł, ale Piotrek chyba na rowerze nie jeździ z tego co wiem :(

Co nie jezdzi? Wrzucałem fotki roweru i inne ale nie pamiętam już gdzie :(

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Wyprawa na grzybki :D

Dawno Was nie widziałem. Już nie mogę się doczekać. Szkoda tylko, że wymyśliliście sobie tylko 1 dzień zamiast 2

Edited by Krystian

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89498-jakimi-rowerami-jezdza-czlonkowie-forum/page-172

W połowie strony a tak na marginesie to ja se nic nie wymyslakem i nic nie wiem o 1 dniu...

Po sobocie wszystko będzie jasne a być może z kurna przyjadę zobaczymy jeszcze

Edited by STARUSZEK

Piotr.

"nocnik " musi być dobry. W moim zaprzyjazninym sklepie rowery za ciężkie pieniądze na tym wiszą :)

Olej to wieszanie u mnie skończyło się na tym ze nie dostałem zezwolenia tam gdzie chciałem powiesić a tam gdzie mogłem to powiedziałem ze nie powieszę i problem sam się rozwiązał :D

Piotr.

Przyjedźcie w piątek bo Filip coś wymyśla z sobotą dopiero.

Muszę go naprostować jak wróci z Malty. Kwiatek jak chce wrócić na rowerze to też niech lepiej myśli o piątku ;)

Edited by Krystian

Pogadam z Jankiem i się dogadamy na pewno

W sobotę są jakieś warsztaty wiec będę Ich widział wiec zobaczę o co cho

Edited by STARUSZEK

Piotr.

Wszystko jest uzależnione ode mnie. Niestety nie dostanę urlopu na piątek. A kończę na tyle późno, że bez sensu by było jechać.

@egzo18

Muszę gdzieś ten nocnik na żywo obejrzeć w takim razie :)

Żadne bez sensu, musimy pogadać ale dziś nie będę już dryndal bo pozno

Piotr.

Jak widziałem, że wisi na tym rower za 20k, to rozwiało moje wszelkie wątpliwości co do niego :)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Przyjedźcie w piątek bo Filip coś wymyśla z sobotą dopiero.

Muszę go naprostować jak wróci z Malty. Kwiatek jak chce wrócić na rowerze to też niech lepiej myśli o piątku ;)

Ostatnio z podstolika wroc wyjechaliśmy po 12 w nocy i dalej do Kolegi dojechaliśmy przed 3 i było bardzo ok.

Piotr.

ale to nie znaczy, że nie może być jeszcze lepiej :D

Wszystko jest uzależnione ode mnie. Niestety nie dostanę urlopu na piątek. A kończę na tyle późno, że bez sensu by było jechać.

Nie wiem, o której kończysz, ale pisząc, że bez sensu jechać chyba nie wiesz, o której my kończymy :D Edited by Krystian

Kończę około 17-17:30 muszę odebrać młodego z przedszkola i wtedy dopiero zbierać się do wyjazdu.

Zaraz dostaniemy opr za śmietnik :)

Bardzo dobra godzina juz dawno po kolacji a jeszcze przed śniadaniem.

A Ty uważasz ze o której wszyscy się zbiorą do kupy... i dojadą do Ciebie?

Oczywiście na rowerach aby pozostać w temacie- umawiamy się na wycieczke rowerowa

Piotr.

A ja stwierdzilem, że muszę empirycznie sprawdzić czy przełaj jest fajny. Jest

bd25c34ad7dfb410ca443f6ebe2f5f84.jpg

Edited by ralfbutton

A ja stwierdzilem, że muszę empirycznie sprawdzić czy przełaj jest fajny. Jest

to ten z allegro? też prze chwilę się nad nim zastanawiałem

Tak czy inaczej pogoda się sypie, w tym roku pewnie już wiele okazji do jazdy nie będzie.

Jak na razie zauważyłem , że pada, niekiedy dość mocno pada, poza tym temperatura do jazdy jest jak najbardziej ok. Zrobiłem dziś  rano 5 dych  na światłach (Mordor) i żadnych przeciwności nie zauważyłem.

Co do kiery - dobiera ja się do szerokości barków. Za wąska = problem na podjazdach + ewentualny problem z dotlenieniem, kontrola roweru w terenie - gorsza.

Opona się wgniata od ciężaru. A jak powietrze zejdzie to kaplica. Mozesz kupić taki wieszak pod warunkiem, że opony nie stykają się ze ścianą.

facepalm.jpg

A ja się jeszcze zapytam, a czemu kaplica?

Edited by kaido2

Mam podobny i bardzo irytuje mnie docisnieta opona. Chyba, że nie szkodzi to jej kondycji.

A jak rower stoi na podłodze w domu to co lewituje i nie dotyka oponą ziemi ? Nic się oponie złego nie dzieje.

Edited by Rysiek

Zgadzam się. Ale na podłodze może mieć trzy punkty podparcia. Do tego jak u mnie wisi to mam wrażenie, że cały ciężar roweru jest.na przedniej oponie. Stąd moja obawa o ewentualne uszkodzenie opony. Jezeli moje obawy są bezpodstawne to super.

Zgadzam się. Ale na podłodze może mieć trzy punkty podparcia. Do tego jak u mnie wisi to mam wrażenie, że cały ciężar roweru jest.na przedniej oponie. Stąd moja obawa o ewentualne uszkodzenie opony. Jezeli moje obawy są bezpodstawne to super.

A jak siedzisz na rowerze to większość ciężaru jest na tyle,a jak jeszcze wjedziesz w konkretną dziurę/ przez leżącą gałąź co zdarza się nawet  mnie  na szosie i nie jest to jakieś od świeta to punktowe dobicie  to dodana znaczna część masy która normalnie oddziaływuje  na koło. Podobnie jest z przodem przy korekcji ostrych zakrętów przy baaardzo dużej prędkości przenosząc większość ciężaru na przód. Deformacja opony poprzez sparcenie - tego nie da sie uzyskać w suchym ciepłym pokoju. Uszkodzenie oplotu czego skutkiem jest deformacja lub zniszczenie opony - tego nie uzyskasz gdy rower bedzie wisiał na ścianie i dodatkowo ktoś będzie jeszcze na nim siedział.

Edited by kaido2