Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Zgadzam się. Ale na podłodze może mieć trzy punkty podparcia. Do tego jak u mnie wisi to mam wrażenie, że cały ciężar roweru jest.na przedniej oponie. Stąd moja obawa o ewentualne uszkodzenie opony. Jezeli moje obawy są bezpodstawne to super.

jak wieszasz rower to jego elementy pod wpływem grawitacji rozciągają się dając taki lub odwrotny efekt (jednym słowem deformuje się):

IMG_4680.jpg

00118.jpg

Edited by Burns

Przekonaliscie mnie. W sumie to tylko opona... Po sezonie można kupić nową

Po sezonie? Nawet nie liczę ile rocznie zmieniam laczków. Fakt, że ostatnio zacząłem używać takich co przejadą więcej jak te 4 tysie, bo zmieniać  tak średnio co 1,5 miecha średnio mnie się uśmiecha. Obecne przejechały już ponad 15 koła, jednak i tu też nie jest różowo.

Jeszcze nigdy nie miałem defektu w domu z uwagi na to że rower wisiał na ścianie, czy ktoś jeździł nim po ścianie. Zawsze to było dobre doje..e na konkretnym kraterze i oplot  się poddał, albo przez śmieci w postaci gwoździ, ostrych kamieni gdzie dochodziło do przebicia.

No raz miałem kawałek butelki w przednim kole i tak jeździłem i jeździłem i jeździłem , aż nie wyjechałem na asfalt z lasu. Powietrze z koła nawet nie drgneło za sprawą konkretnej wkładki antyprzebiciowej, nawet oplotu nie ruszyło. Po wyjęciu dużego kawałka szkła została mała dziurka którą zresztą załatałem. O takich oponach też warto pomyśleć na zimę, tanie nie są i lekkie też, ale wymiana kapci na  dobrym mrozie też do przyjemności nie należy zwłaszcza jak wszystko w rękach zamarza.

Edited by kaido2

Ja nie robie takiej ilości kilometrów i nie sądzę abym kiedykolwiek robił. Rower jest moim dodatkowym zajęciem. Póki co jako środek transportu do pracy. Może zaliczenia jedna czy dwie jazdy w weekend zanim smary nie zaczną zamarzac.

Co do opon przekonaliscie mnie i juz mi to nie przeszkadza.

Ja nie robie takiej ilości kilometrów i nie sądzę abym kiedykolwiek robił. Rower jest moim dodatkowym zajęciem. Póki co jako środek transportu do pracy. Może zaliczenia jedna czy dwie jazdy w weekend zanim smary nie zaczną zamarzac.

Co do opon przekonaliscie mnie i juz mi to nie przeszkadza.

Najprymitywniejszy ŁT43 to przy -30 zaczyna się zastanawiać - zamarzać, czy może jednak nie zamarzać. Nie wydaje mnie się byś  w taką temperature wychylił nos z domu. Ja jak dotad jeździłem przy -25 i z rowerem się nic nie działo.

To wracam do tematu :D

Czy ten uchwyt jest ok czy skupić się na czymś innym?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6319544086

Wole jednak rower postawić najzwyczajniej koło łóżka, ale jeżeli mieszkanie jest tak zagospodarowane, że taka opcja wchodzi w grę to nic się nie dzieje, możesz smiało taki uchwyt brać , - uprzedzę: koła na bank się nie rozcentrują, a opony nie zdeformują.

Koledzy, Dziękuję. O to chodzi w porządnym forum. Merytoryczna rozmowa podparta doświadczeniem. Ponownie odbudowaliscie moja wiarę w to, że tacy ludzie w naszym świecie jeszcze istnieją.

Panowie uwazajcie, studenci wrócili do miast...., wczoraj znów wymuszenie pierszeństwa przejazdu i darcie asfaltu na boku ;), "nie widziałem" mówi mi pacjet wjezdzajacy na skrzyzowanie z prawej strony, jak ku..e miałes widzieć, jak przez telefon rozmawiałeś?

( ochraniacze na kolana i lokcie od rolek znów się przydały)

P.S Radzę tez pamietac ze po 22 kierówcow taksówek nie obowiazują przepisy ruchu drogowego....

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

f458841d9642e54dcfa1c6b26e3324b3.jpg

ea4304d453bcad409ffdfffce0b99914.jpg

Mam.

Naprawdę porządne wykonanie.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edited by egzo18

po pierwszym wyprobowaniu narzędzi podziel się wrażeniami z użytkowania.

Oby jak najpóźniej.

Ale pewnie w zimie pójdą w ruchu. Rozbiórka roweru, do gruntownego czyszczenia i serwisu widelca :)

Zamówiłem oponki na jesień. Schwalbe smart sam. Jak pojeżdżę to zdam relację.

rXQHFG4.jpg

Mam od 1500 km. Sprawiają się.

Ale na wiosnę będę zakładał maxxis crossmark tubeless

Edited by egzo18

Dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna miałem przyjemność jechać w deszczu i silnym wietrze rowerem. Oczywiście nie byłem na to przygotowany... Po powrocie szybko się wysuszylem i herbata z sokiem. Tyle, ze coś uszy dokuczaly. Oby nic się nie przyplatalo.

A tak poza tą przygoda. Dzisiaj przekroczył em 100km w tym sezonie. Ja się bardzo z tego wynika ciesze. Jeżdżę tylko do pracy i z powrotem. Dlatego proszę nie dobijajc8e mnie swoimi wynikami

Edited by suqub

Na Śląsku dziś 5 stopni i pogoda tak tragicznie rokująca, że trudno mi sobie wyobrazić wskrzeszenie sezonu  :wacko:

Na Śląsku dziś 5 stopni i pogoda tak tragicznie rokująca, że trudno mi sobie wyobrazić wskrzeszenie sezonu  :wacko:

post-48316-0-10520400-1475670694.jpg

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Ninja na rowerze. Powiedz czy tak śmiga sz do pracy. Czy po prostu zwykły trening?

Edited by suqub