Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

10km cb3382fc229b6b14e6470c3b9e32545a.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ustrojstwie bez wiatru to po 10km leje się z ciebie jak po ciężkim pojeździe.

 

 

Lepiej na powietrzu.. Ale dla mnie jeszcze za zimno i zaraz bym był chory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suntour.

Walka ze rdzą.. Tym razem w ladze górnej .

295a88a909bc298035b1c5f9f0544b5c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie moglo stac pokretlo od tlumika w amortyzatorze RS xc32 air solo kreci sie sie wokół wlasnej osi i jest dosc slaby opor dodatkowo amor nie wykorzystuje calego skoku tylko jakies 60%

Wczesniej bylo czuc wyrazny opor w pokretle tlumika i mial zakres od do

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc bardzo ogólnie, to obstawiam uszkodzenie tłumika.. Po opisie objawów, to dość poważną. Coś zablokowało tłumik .. Pawdopodobnie coś się odłamało.

Rozbieraj go jak się nie boisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce go rozbierac to nic nie da rozbiore stwierdze ze jest cos pekniete. Pozniej szukanie czesci na wlasba reke zakuly przesylki zawsze mozna zle zlozyc pozniej kolejne pytania co sie stalo dlaczego zle zlozylem i i tak wyladuje w serwisie . myslalem moze ze jest to jakis obiaw ktory mozna stwierdzic po opisie . no trudno trzeba znalesc serwis RS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec zabawy ..

I zakupiony oring na tłumik .

78a2f31cc770ac9cdfb43dfa4bbc2ad9.jpgce9b5ae4bd31051d23214e60d07ec9de.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

 

Pomogło

f55a622572acf5cce3913ff16106702a.jpg

 

Zmontujmy to w całość ..

1d03188c1c2f7d484a9e01023bb09400.jpgb5ca9de19cbb850f9371eafc74ea0a96.jpg3bffeae3e6cdaa3cb89c49fe39fac2b0.jpg9db93984661ba411d868c6bc9d6bcff1.jpg809b1ca4bbbf64c7e23a70f731145347.jpg93500715a6edf03d72e1f6f7179f588a.jpgd190a058eaf83edca50b4d09d817976e.jpg8f31c779abb74ae561fe7101b9f89ec9.jpg0096706d95f0cfb23c828a30c6554f53.jpg7e4e246f0dd1d1609b03ae1b78c7efc4.jpgc74a9406ebe9a0fe5069208228bce153.jpg

77216914a96f361a5a8d3c34d4202a84.jpg858c23808c7ce64c32e2a8b19e1fc055.jpg

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sterow sa jakies kosmiczne smary czy moze byc cos zwyklego ?

Zdjalem amor bo jedzie do serwisu to przy okazji czyszczenie i smarowanie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wysmarowałeś sprężynę margaryną ? Mama wie ? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu wysmarowałeś sprężynę margaryną ? Mama wie ? ;)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To smar finish line . ;)

Do sterów dawaj co masz . Smar do łożysk .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę w sobotę składać resztę Ns Fuzz.

Będą foty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos nowego sie pojawilo w temacie sztywnych widelcow ? Mosso . force . przerobiony temat force wyglada zbyt delikatnie . mosso m3 pro nie do kupienia choc by byl dobry . m5e za niski ma 460mm

 

Moj amor w serwisie w piatek bede wiedzial jaki koszt serwis plus moze wymiana tlumika . jak bedzie wszystko kosztowalo z 500zl to nie naprawiam go przechodze na sztywniaka

 

Szukam pod kolo 29" amor 100mm . os 9mm. Musi miec od biezni do osi 475mm jak bedzie mial 485 bedzie super . chce alu lub stal cena do 500zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składamy

1566203339c4a2139c6974360163f3cd.jpg

 

Klątwa NSa :D

Połamałem skuwacz ..

Ustawianie magur to jest droga przez mękę . Mało miejsca na tarcze w zacisku . Klamka z plastikowym korpusem przykręcona przy użyciu wkrętu samogwintującego wchodzącego w plastik . Do mnie to nie mówi ...

 

 

Prowadzenie wewnątrz ramy przy użyciu tego narzędzia PRO, super

 

Jutro jeszcze regulacje i kosmetyka .

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ustawieniem zacisku magury nie mam problemu, ale w przednim nie działała mi technika z zacisnieta klamka i dokrecaniem wtedy zacisku. Zawsze tarło. Zwolniłem klamkę a prześwit między klockami a tarczą ustawiłem recznie z użyciem latarki. Do klamek trzeba stosować siłę z instrukcji bo można zerwać ten plastik. Znam kilka takich przypadków, jak ktoś się zdziwił szybciej niż je wyprobowal. Mają swoją wizję tworzenia tych hamulców, ale jak to posklada się w całość to są jak Abrams - zatrzymają wszystko.

 

A przypomniałem sobie. Mało miejsca na tarczę możesz mieć po wyjęciu z pudełka na tych żółtych blokadach. Trzeba założyć na tarcze pozaciskac z 5x klamke bez ustawiania. Zdjąć i rozepchnac zlozonymi do kupu dwoma takimi żółtymi aż wejdą na 3/4 swojej długości. Czynność powtarzasz na kazdym tloczku i to od dołu klocka jak i od góry.

Magura ma fajne filmiki how to.

Działa metoda ze strzykawka i dziurką. Tylko nim potężniejsza strzykawka tym lepiej. 50-100ml a jak życie pokazuje obecnie problem z takimi w aptekach

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to dziś na latarkę i białą kartkę ustawiałem.

Problem jeszcze bo z tyłu jest adapter is/pm i nie jest możliwe złapanie osiowego ustawienia . Dlatego psiocze .

 

Hamulce mu serwis zakładał bo ja nie mam czym tego przelać .

Powiedz @Burns czy u ciebie tłoki od strony koła wychodzą bardzej niż te zewnętrzne ?

Czy on ma coś ubite ? Bo to mnie zastanawia .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowałem wyżej. Sprawdzę i napiszę, ale raczej nie jest idealnie równo stąd nie działa sposób na zacisnieta klamkę. W sramie też nie było równo. W magurze może być wiekszy rozrzut. Tak do 1mm na oko obstawiam

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.