Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Były już jesienią :-D

68ec6c5974f111c910fc9585b84245cb.jpg

Edytowane przez wkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i fajny. Nie wiem czy mojej jezdzie taki rowerek nie bylby najlepszy

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś  pierwsze w tym roku 42 km :),  ale  forma najgorsza w życiu , przed wyjazdem chciałem spd wymontować i założyć zwykłe pedały- ale prawego ni hu hu...- ukręciłem dwa klucze z dwóch stron ( z pomocą przedłużki z rurki), psikałem itp. - nie poszło,   lewy poszedł łatwo. Czym można korbę podgrzać  w domowych warunkach ? (SLX).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste Panie . Szkoda korby .

Zapryskaj wd40 i zostaw na na noc .

To są efekty nie smarowania gwintów albo za rzadki serwis .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję plecaka na rower, pojemność 12-15 l. Może ktoś ma jakieś doświadczenie z takim plecakiem. Nie przesadzajmy z ceną tak 200 zł. maksymalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pierwsze w tym roku 42 km :), ale forma najgorsza w życiu , przed wyjazdem chciałem spd wymontować i założyć zwykłe pedały- ale prawego ni hu hu...- ukręciłem dwa klucze z dwóch stron ( z pomocą przedłużki z rurki), psikałem itp. - nie poszło, lewy poszedł łatwo. Czym można korbę podgrzać w domowych warunkach ? (SLX).

Jesteś pewien, że kręcisz w dobrą stronę?

 

;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że kręcisz w dobrą stronę?

 

;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Też o tym pomyślałem :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawy odkręca się normalnie . Odwrotnie jak ruch wskazówek . Lewy odkręcamy zgodnie ze wskazówkami .

 

Suport odwrotnie . Na lewo - odwrotnie jak wskazówki

Na prawo - zgodnie. Chyba że italic.. Ale nie będę mieszał .

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)  taką mam nadzieję, zgodnie z poradnikami WWW.  dziś spróbuję ponownie, może wd40  przez noc okręcił się wokół gwintu i pójdzie łatwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dalsza część składania fuzza i coraz więcej rowerów z wewnętrznym prowadzeniem wsztkiego trafia na mój stojak serwisowy .

To się dozbroiłem

c444cc87448f4ea7c8fe4c3194b7b46e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to wywnioskowałem z posta  :lol:

a jakiś link czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle to wywnioskowałem z posta  :lol:

a jakiś link czy coś?

PRO PRTL0080

Mniejsza z perfekcją, wystarczy być bardzo dobrym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie będzie czekać przy fuzzie przewlekanie hydrauliki i biegów na tył .

I też przyszły serwis liva kuzyna, też się przyda .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę Was jeszcze pomęczę...zamierzam kupić nowy rower, niestety mam problem z dostaniem rozmiarów pod mój wzrost (197cm, 105kg). Początkowo chciałem Trecka X-calibra 8 lub 9 2018 r. W tym roku niestety, malowanie ramy strasznie mi nie pasuje. Rower będę potrzebował do jazdy po lesie, czasami cięższy teren oraz sporadycznie wyprawy z sakwami po ok.100- 150 km. Znalazłem również nowego Procalibra 8 z 2018 r. w moim rozmiarze, nie wiem jak z geometrią bo nie mam gdzie przymierzyć. Czy ktoś z was użytkuje ten rower i ma wzrost ok.197 cm? Jak wygląda gwarancja w Treku? Potrzebny jest paragon? Nie wiem czy to trochę nie na wyrost na moje potrzeby, ale cena jest korzystna. 

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarki się nie obejdzie -  koniecznie  usiądź  na tym rowerze, nie patrz na kolor/malowanie - z czasem polubisz jak rower będzie ci odpowiadał. Trek ma dożywotnią gwarancję na ramę, mój sąsiad w  'fulu'  skorzystał  z takiej możliwości po kilku latach - dostał nową z aktualnego (wtedy) modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pomiędzy rozmiarami 21.5 a 23 cala. Niby mówią, że lepiej brać wtedy większy rozmiar ale lepiej byłoby się przymierzyć. X-caliber a procaliber mają praktycznie identyczne geo więc przymierz się do rozmiaru a ewentualnie później szukaj roweru do kupienia. Gwarancja jest dożywotnia dla pierwszego właściciela, jeśli kupujesz używkę to bez papierów śliski temat - ma być paragon i książka z kartą gwarancyjną

Na fulle gwarancja jest już nieco inna niż na ht ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przymiarki się nie obejdzie -  koniecznie  usiądź  na tym rowerze, nie patrz na kolor/malowanie - z czasem polubisz jak rower będzie ci odpowiadał. Trek ma dożywotnią gwarancję na ramę, mój sąsiad w  'fulu'  skorzystał  z takiej możliwości po kilku latach - dostał nową z aktualnego (wtedy) modelu.

 

Jesteś pomiędzy rozmiarami 21.5 a 23 cala. Niby mówią, że lepiej brać wtedy większy rozmiar ale lepiej byłoby się przymierzyć. X-caliber a procaliber mają praktycznie identyczne geo więc przymierz się do rozmiaru a ewentualnie później szukaj roweru do kupienia. Gwarancja jest dożywotnia dla pierwszego właściciela, jeśli kupujesz używkę to bez papierów śliski temat - ma być paragon i książka z kartą gwarancyjną

Na fulle gwarancja jest już nieco inna niż na ht ;)

No właśnie, książeczka jest, ale nie ma paragonu. Rower sprowadzony nowy z Niemiec, ale z racji tego, że osoba od której mam kupić, kupiła większą ilość tych rowerów, to nie ma jako tako paragonu.Rower nie jest zarejestrowany na stronie Treka. Trochę parodia z tym paragonem, trzymać całe życie ;) Cena bardzo kusząca, ale jednak przy mojej wadze, przydałaby się ta gwarancja na ramę.I tak trochę w kropce jestem, wypadłem z nowinek technicznych itp. Cały czas użytkuję Krosa A6 z 2007 r., ale trzeba w końcu zmienić na coś 29".

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko w kwestii wagi... dla takiego roweru, Twoje 100 parę kg to śmiech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.