Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Między najszerszymi punktami.

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ezgo18

@pulston, przekombinowane to to.. konstrukcja wydaje się dość ciężka. Gdzie tym jeździć? Na trasy? Szosa czy gravel tu wygrają.

 

Jeździć można tam gdzie zapragniesz  ....  :)

Z całym szacunkiem, ale moje pytanie/prośba nie dotyczy takich komentarzy, tylko kontakt na PW od użytkowników i posiadaczy tej marki jednośladów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pulston, przekombinowane to to.. konstrukcja wydaje się dość ciężka. Gdzie tym jeździć? Na trasy? Szosa czy gravel tu wygrają.

Wygląda mi na sprzęt masochistów. :P

Teraz moda na różne cudactwa :rolleyes:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy bardzo ciekawe rozwiązanie, chętnie bym się na takim przejechał.

 

Bardzo cenię sobie wygodę a wyobraźnia podpowiada mi, że do spokojnej jazdy taki rower powinienem być świetny.

 

Poza tym podoba mi się ta fikuśna rama.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego służą te pręty pomiedzy siodelkiem, a tylną piastą ?


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej perspektywy bardzo ciekawe rozwiązanie, chętnie bym się na takim przejechał.

 

Bardzo cenię sobie wygodę a wyobraźnia podpowiada mi, że do spokojnej jazdy taki rower powinienem być świetny.

 

Poza tym podoba mi się ta fikuśna rama.

Trzeba odróżnić właściwości użytkowe od zalet estetycznych. Może i wygląda ciekawie, ale zasadnicze zastrzeżenie to brak sztycy z siodełkiem. Ten element IMHO pozwala na precyzyjne prowadzenie roweru w sytuacjach ekstremalnych. A do spokojnej jazdy ... ileż to wymyślano wynalazków. Ale na dobre żaden się nie przyjął. Jak nie przymierzając MONOCYKL. Ma same zalety, jest lekki, zwinny, zminimalizowana ilość części ruchomych. Wyrabia refleks i zwinność, o kondycji już nie wspominając. No miodzio. Tylko nie wiedzieć czemu ludzie mają opory by na nim jeździć :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie.

Ile to waży?

Zakochani wagi nie liczą ... IMHO waży tyle, na ile wygląda. :unsure:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względy funkcjonalne nie zawsze muszą być na pierwszym miejscu - myślałem, że na forum o takiej tematyce nikomu nie trzeba tego tłumaczyć.

 

Z przyjemnością jeżdżę w weekendy starym, potwornie paliwożernym mercedesem bez dachu, choć z praktycznego punktu widzenia pewnie powinienem używać służbowego, nowoczesnego SUVa, którego nawet nie tankuję za swoje...

 

 

Nikt przecież nie twierdzi, że to jedyna słuszna koncepcja roweru, ot ciekawa alternatywa.

 

Ktoś zaraz napisze, że to tylko taki przekombinowany bajer - nawet jeśli trochę w tym racji, to co z tego?

 

Waga? Pewnie tyle co przeciętna Holenderka.

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawdopodobieństwo zerwania " chamaka " na dołku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawdopodobieństwo zerwania " chamaka " na dołku..

Prawdopodobnie niższe niż pęknięcia lekkiej, węglowej sztycy. Ten hamak wygląda solidnie.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względy funkcjonalne nie zawsze muszą być na pierwszym miejscu - myślałem, że na forum o takiej tematyce nikomu nie trzeba tego tłumaczyć.

 

Nikt przecież nie twierdzi, że to jedyna słuszna koncepcja roweru, ot ciekawa alternatywa.

W myśl zasady: MOŻNA SIĘ BAWIĆ BEZ ALKOHOLU ? Można, tylko po co ? :rolleyes:

Spoko Kolego, my tylko oceniamy konstrukcję z punktu widzenia utylitarnego. A że komuś sprawia frajdę pokazanie się na tym wehikule, to całkiem inna inszość. :P

Jedno jest pewne ! Ludzie BĘDĄ SIĘ OGLĄDAĆ :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

W myśl zasady: MOŻNA SIĘ BAWIĆ BEZ ALKOHOLU ? Można, tylko po co ? :rolleyes:

Spoko Kolego, my tylko oceniamy konstrukcję z punktu widzenia utylitarnego. A że komuś sprawia frajdę pokazanie się na tym wehikule, to całkiem inna inszość.

Jedno jest pewne ! Ludzie BĘDĄ SIĘ OGLĄDAĆ :wub:

Aha, czyli musi być po to, żeby się pokazać...

 

A może po prostu jazda sama w sobie sprawia przyjemność?

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu jazda sama w sobie sprawia przyjemność?

Być może ... :huh:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pppp, szepraszam, a o So choći? hmmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pppp, szepraszam, a o So choći? hmmm?

Generalnie o to, czy odpowiadałaby Ci jazda na siodełku zawieszonym na stalowej lince rozpiętej pomiędzy sztycami przednią i tylną ?

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle to ja kumać, chętnie bym spróbował, pytanie czy ktoś z Was tutaj zgromadzonych go posiada ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko :)3f485388efe496b9295d4cc89c7c234d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taki łańcuch Abus.Jak sądzicie,jaka może być jego skutecznośc.Kiedyś oglądałem jakieś testy na Discovery i o ile dobrze pamiętam łańcuchy były najmocniejsze tylko nie pamiętam czy Abusa.

post-71502-0-02268100-1562357448_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jak linka w blachach.. obym się mylił, bo to nie ma skuteczności.

Osobiście korzystam z KRYPTONITE Evolution Series 4. Potężne ciężkie cholerstwo.

Ale warte moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.