Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko nawet Quintana "cały na różowo " wyglądał troche śmiesznie :)

 

Mnie tez nie podobała się taka stylówa ;) 

...ale minusowych punktów do prędkości nie dostał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minusowe punkty dostał za karę na Vuelcie od zakretu. Karma, jakby to napisał wasz ulubiony bloger :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym poziomie wytrenowania, dobry sprzet ma znaczenie i robi roznice, ale zawsze to tylko uzupelnienie. I mowi to ktos, kto robi tylko ok 10 tys km rocznie - w dodatku na 5 rowerach... :)

Jeżeli się ścigasz na wynik  to róźnice są niewielkie i to też pod  warunkiem że głowa zdowa, technika  i taktyka dopracowana. Na początku przygody wrażenia i owszem mogą wskazywać iż dobry sprzęt, lżejszy robi tą różnice, jednak ze wzrostem wytrenowania okazuje się, że na klocku jest mi łatwiej zostawić grupę na podjeździe pod wiatr.  Dla mnie jeżeli chodzi o sprzęt ważne są krecące się koła, dobrze dobrana geometria do stylu jazdy i precyzyjnie działające przerzutki, oraz  hample, a czy to będzie Sora, czy 105-ka.. to akurat dla mnie ma odległe znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie było by na minusie , chyba ze rower byłby dla kobiety .

 

cóż muszę się pomęczyć na moim staruszku :)

aczkolwiek kobietom sie podoba... kolor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa mięta modna w tym sezonie... wśród damskich bryk ;)

Co ciekawe dobrze się sprzedawał turkus, tutaj taka moja przeróbka roweru 26 na 27,5:

1960973_639437202758992_1071720929_o.jpg


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cóż muszę się pomęczyć na moim staruszku :)

aczkolwiek kobietom sie podoba... kolor :)

No jeżeli ma sie podobać kobietom to nie mam wiecej pytań:)

Jak działa to tylko sie cieszyć .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mięta Bianchi to ile punktów. :) całe na Veloce 10s :)

 

Za kolor +20 za marke + 50, za Veloce -10 ale jak założysz superRecord to będzie + 200 ;) 

No chyba ze założysz do tego czarne buty i uszy okularów pod paski kasku to wtedy dyskwalifikacja i - 1000 do stylówy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj taka moja przeróbka roweru 26 na 27,5:

1960973_639437202758992_1071720929_o.jpg

Jak odczucia? Zastanaiwam sie nad zmiana na 27,5" w rowerze dziewczyny - 170cm wzrostu

Rama Scott Scale carbon...

Tylko ze przy jej klasie roweru to inwestycja minimum 3tys pln i nie wiem czy warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizualne odczucia - nie podoba mi się ;)

To rower klienta ;) Klient mega zadowolony ale po czasie tego Foxa 32 w rozmiarze 26" wymienił na Rebę 27,5 z powodu systemu CTD który mu nie pasił do końca. Woli blokadę na beton.

Edyta:

Swoja drogą jeśli ktoś chce to mam taką samą ramę do sprzedania. Bardzo wdzięczny produkt no i przystosowany do 27,5 ;)

Edytowane przez Marcinkowski

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa szkoda bo pytalem o odczucia z jazdy po samej zmianie kol na 27,5 bez zmieniania reszty setupu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa mięta modna w tym sezonie... wśród damskich bryk ;)

Co ciekawe dobrze się sprzedawał turkus, tutaj taka moja przeróbka roweru 26 na 27,5:

 

 

Podkowa amortyzatora czyści przy okazji przednią oponę z błota - wolnego miejsca chyba jak na lekarstwo? Nie widziałem nigdy na żywo przeróbki na 27.5" także ciekaw jestem jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podkowa amortyzatora czyści przy okazji przednią oponę z błota - wolnego miejsca chyba jak na lekarstwo? Nie widziałem nigdy na żywo przeróbki na 27.5" także ciekaw jestem jak to wygląda.

Nie ma takiej opcji ;) Jest praktycznie tyle miejsca co w tylnym trójkącie Canyona Nerve SF, kto zorientowany wie o czym mówię, jest tam taka poprzeczka ok 7 mm nad oponą ;)

Ryzykownie zaczyna się robić po założeniu RRów 27,5x2,25. Zostaje jakieć 3-4mm z góry.

Na wielu zagranicznych forach są całe działy z takimi rowerami, nikt nie miał problemów z tego powodu choć fox oficjalnie ostrzegł przed złamaniem się podkowy ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gruen

Czytam ten wątek i widzę, że najczęściej wymieniane są poglądy nt. sprzętu i osprzętu. Nie chcę zakładać nowego, więc zadam pytanie. Ile nakręciłeś(aś) w tym roku? :)

Ja jeżdżę trzema rowerami (szosa, cross i miejski), nie zawsze z licznikiem, ale około 6 tys. km wyjdzie razem. Dodam, że jeszcze w styczniu chodziłem o kuli (biodro na śrubce).

pozdr

Edytowane przez gruen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śrubka w biodrze ,czyli jednak troche jest o sprzęcie .

Co do kilometrów to muszę policzyć .

Edytowane przez pawelb29

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.