Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, chcę wrócić na siodło MTB... Szukam czegoś na ponowny początek - do 2500... W grę wchodzą rowery używane, ale tylko 27,5 lub 29er. Oczywiście hardtail. Rama 20-21 cali.

 

Co sądzicie o tej maszynce? http://olx.pl/oferta/focus-3x10-kola-29-cali-rockshox-offroad-CID767-ID8tuix.html#65fb061b40z przodu sprężyna, ale przy wadze 92kg nie powinna sprawiać problemów.

 

Lub to http://allegro.pl/rower-mtb-bulls-3x10-slx-deore-27-5-2014-jak-nowy-i4980873166.html

Cube? http://allegro.pl/rower-cube-ltd-29-kola-29-r-l-i4981250380.html

 

Chcę po prostu poszaleć, bez ambicji na maratony. Tylko nieco się ubłocić i podnieść adrenalinę ;)

Powiem Ci, że jeśli Ci na lepszym (powietrznym i lekkim, a trwałym) amorku nie zależy to ten focus jest aktualnie chyba najciekawsza ofertą na allegro w tej cenie:

http://allegro.pl/focus-3x10-kola-29cali-rockshox-hydraulika-i4991431445.html

zalezy też jaki stan techniczny, ale nowy katalogowo kosztował 3 razy tyle:

http://aventurasport.pl/pl/p/Rower-MTB-Focus-Black-Forest-29R-4.0/298

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Cześć, mam pytanie.

Czy w galerii można zamieszczać zdjęcia rowerów?

Ujeżdżam fotogeniczną Honky Tonkę od Kony. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

powinno przejsc pod warunkiem ze bedzie z zegarkiem i bedzie zdecydowanie drugim planem..ale tutaj chyba tez mozesz z dwie,trzy fotki wkleic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie.

Czy w galerii można zamieszczać zdjęcia rowerów?

Ujeżdżam fotogeniczną Honky Tonkę od Kony. :rolleyes:

Zdjęcie zamieść w tym temacie.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Hmm, nie bardzo wiem jak zamieścić fotki w tym temacie bez zamieszczania w Galerii. :wacko:

Jakoś nie widzę możliwości pt.: "wybierz plik z komputera"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

powinno przejsc pod warunkiem ze bedzie z zegarkiem i bedzie zdecydowanie drugim planem..ale tutaj chyba tez mozesz z dwie,trzy fotki wkleic :)

Moto udało się jakoś umieścić na drugim planie. ;)

 

 
Z rowerem jest duuużo trudniej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, nie bardzo wiem jak zamieścić fotki w tym temacie bez zamieszczania w Galerii. :wacko:

Jakoś nie widzę możliwości pt.: "wybierz plik z komputera"...

Odpowiedz , wiecej opcji , wybierz plik ( zdjecie roweru ) , załącz ten plik , dodaj odpowiedz .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Dzięki.Ot, starość nie radość! Ale za to codziennie poznajesz nowych ludzi! :)

Znalazłem, ale mogę załadować tylko dwa pliki, bo na resztę odpowiada, że są za duże, chociaz wcale takie nie są. :angry:

 

post-76896-0-71249100-1421607773_thumb.jpg

 

post-76896-0-95973200-1421607760_thumb.jpg

 

 

Ufff! :rolleyes:

Edytowane przez anabuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość anabuki

Ciekawe... może uda się sposobem?

 

post-76896-0-29711800-1421608293_thumb.jpgpost-76896-0-03851400-1421608337_thumb.jpg

 

Udało się częściowo, bo wchodzą tylko dwa. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mało się uaktywniam na forum, jednak sporo tematów zegarkowych śledzę, prawie co dziennie jestem na forumie, zaskakuje mnie jego "wielowątkowość" :)

 

Dziś jednak mam pytanie mało zegarkowe ale temat nie mniej fajny ;)

Mianowicie szukam sprzętu do latania w sezonie (60-70% asfalt, ale jednak na 100% chce mtb), do tej pory od chyba 17-18 lat miałem Gianta bouldera, od paru lat nie śmigałem na rowerze, ale nastąpiły przeprosiny z nim i z bananem na pysku wróciłem do jazdy, jednak muszę zmienić rozmiar ramy, bo staruszek ma 18'' przy ok 180cm wzrostu (no i ze 120kg z powodu kilkuletniej przerwy w śmiganiu).

Co sądzicie o tym modelu:

http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.2.ltd/18870/76354/#specifications

Jako alternatywę znalazłem Scotta scale 970 http://kadrzynski.pl/pl/p/roscscale970/scott-scale-970-2015, koło większe, ale jakoś nie zdecydowałem się czy 27,5 czy 29, więc obydwa wchodziły by w grę.

 

Giant faworytem ze względu na cenę oraz osprzęt i sentyment do marki ;)

 

Proszę o opinie na temat roweru lub jakichś alternatyw, ale już raczej nie droższych, bo chcę jednocześnie kupić 2 rowery, drugi dla córy i tam też pewnie z 1100-1300 pójdzie, a budżet nie dźwiga więcej.

 

Pozdr.

Krzysiek

 

 

 

EDIT

 

Znajomek mnie zbił z tropu, bo jednak 29'' poleca dość mocno, czyli albo scott z wcześniejszego linka albo np https://www.sklep.eurorower.pl/pl/p/ROWER-GIANT-TALON-29ER-1-L-2014/2439

Wiem wiem drożej..... Nie wiem co myśleć.

Edytowane przez gizmo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sprzęty, ale czy ja zawsze muszę wydawać o 50-100% więcej kasy niż zakładam, zawsze?? Pytam się, ZAWSZE?  :D:D:D

 

Całkiem ok, musze obadać teren, czy gdzies można posiedzieć w okolicach Częstochowy na którymś. Chociaż wątpie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne sprzęty, ale czy ja zawsze muszę wydawać o 50-100% więcej kasy niż zakładam, zawsze?? Pytam się, ZAWSZE?  :D:D:D

 

Jeśli kupisz w cenie katalogowej to musisz ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pogoda była tak ładna, że w końcu, po raz pierwszy w tym roku wytargałem rower.

Ale ponieważ jest dokładnie umyty (a robię to tylko raz na rok) używałem go dzisiaj zupełnie niezgodnie z przeznaczeniem - 25 km po ścieżkach rowerowych, ale nudy...

Ale za to pozostał ładny :)

50683184582736381541.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, piękne nie są. Ale mam je od nowości (już prawie 2 lata), a dopiero teraz to zauważyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiam odblaski na przednim kole - przy polskim braku kultury jazdy samochodem mogą być nieocenione (w poważaniu mam co ktoś o nich myśli).

Tylne koło mocno zamiata kurz, więc szybko stają się czarne i brudne a co za tym idzie średnio odbijają światło (no i brzydko wyglądają ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Tommaso a co to masz za pedaly I ile waza?? :P poszukuje jakis fajnych platformowek,problem jest w tym ze maja byc lekkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, platformy. Bez ochraniaczy piszczeli się nie zbliżam do tego badziewia. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bleh, platformy. Bez ochraniaczy piszczeli się nie zbliżam do tego badziewia. ;/

 

Popieram - od kiedy przesiadłem sie na SPD jedyne co wbijam sobie w nogę do ząbki od największego blatu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

hehe to jak u szekspira - golen czy zabki :D

 

-panowie,ciezka jest przesiadka na SPD ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to jak u szekspira - golen czy zabki :D

 

-panowie,ciezka jest przesiadka na SPD ??

Bezproblemowa , do pierwszej wywrotki :)

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.