Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

Ale tak na prawdę w sosie dla amatora po co więcej?

Sam mam alusa na hamulcach obręzowych z napędem 2x10 i nie zamierzam tego zmieniać.

Tu jest pełna grupa 105 korba, piasty, klamki, hamulce wszystko, naprawdę w fajnym stanie wszystko jest w rowerku. 

To tylko tłuc kilometry.

Szosa dla mnie ma być rowerem prostym, do nabijania kilometrów, a mało przy nim robić

16 minut temu, revolta4 napisał:

Tu jest pełna grupa 105 korba, piasty, klamki, hamulce wszystko, naprawdę w fajnym stanie wszystko jest w rowerku. 

To nic tylko jeździć i mieć z tego radochę 😁

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Szukam używanego roweru gravel i hardtail-a. Funkcjonują jakieś "komisy" rowerowe, sklepy lub grupy FB gdzie można przeszukać większą ilość ogłoszeń ? Macie jakieś pozytywne doświadczenie z takim zakupem ?

U mie też był 😉

IMG_20201229_154358.jpg

Też jestem zablokowany, to chyba ma coś wspólnego z tą zbiórką na której chciał uzbierać 465 tys, zł 🤣 na bazę rowerową dla młodzieży, ale sporo osób mu napisało, że jest naciągaczem. Zbiórki już nie ma, ludzie poblokowani. Ja w ogóle nic nie piszę na tamtym forum ani na jego kanale, więc chyba banują losowo 🤣

Ja też tam pisałem z pół roku temu.

Może ban poszedł na wszystkich.

Z tą zbiórką to niezłe jaja wyszły

Tak, wszystko to do Treka. 

30 minut temu, fidelio napisał:

Tak, wszystko to do Treka. 

Ty zbroisz a ja swojego mam z licznikiem w zestawie i chyba go zdejmę bo mnie denerwuje he he

Trek ma fajne rozwiązanie jeśli chodzi o montaż czujnika prędkości.
800 lumenów wystarczy na naprawdę ciemną noc. Ja mam CATEYE 250 lumenów, nie na szału, ale rzadko zdarza mi się jeździć nocą. Wybór był podyktowany przepisami, 250 lumenów jest najwyższa dopuszczalną mocą rowerowego oświetlenia w de.

Teraz, Teufel26 napisał:

Trek ma fajne rozwiązanie jeśli chodzi o montaż czujnika prędkości.
800 lumenów wystarczy na naprawdę ciemną noc. Ja mam CATEYE 250 lumenów, nie na szału, ale rzadko zdarza mi się jeździć nocą. Wybór był podyktowany przepisami, 250 lumenów jest najwyższa dopuszczalną mocą rowerowego oświetlenia w de.

Ja wpadłem na pomysł, żeby wykorzystać taki otwór montażowy, który jest w moim Treku (w ramie). Założę tam właśnie czujnik Duo Trap (prędkość i kadencja) i zepnę to z najprostszym Garminem. 

7 godzin temu, revolta4 napisał:

Uwaga będzie pokazywane. Pierwsza w życiu szosa, pierwsza jazda na szosie, vintage szosa!!!! 

Bardzo faja szosa, na kompletnej 105. Popraw tylko hamulec, ta mała dźwigienką powinna być do dołu, w pozycji do góry otwiera hamulec i pozwala wyjąc koło jak opona nie mieści się między szczękami.

Ja wpadłem na pomysł, żeby wykorzystać taki otwór montażowy, który jest w moim Treku (w ramie). Założę tam właśnie czujnik Duo Trap (prędkość i kadencja) i zepnę to z najprostszym Garminem. 

Dokładnie to rozwiązanie miałem na myśli

1 minutę temu, Teufel26 napisał:

Dokładnie to rozwiązanie miałem na myśli emoji6.png

Wiem, jakoś z rozpędu zacząłem odpisywać 🤗🤭🤗

Godzinę temu, john.doe napisał:

Bardzo faja szosa, na kompletnej 105. Popraw tylko hamulec, ta mała dźwigienką powinna być do dołu, w pozycji do góry otwiera hamulec i pozwala wyjąc koło jak opona nie mieści się między szczękami.

Dzięki zastosuje się 😉

Fidelio jaki rozmiar masz oponek w treku? Założyłbym 28c, mam teraz 23c jak patrzyłem z tylu by weszła ale z przodu słabo coś mi się wydaje  

Edit. Widzę że ty masz zupełnie inna ramę. 

Edited by revolta4

6 godzin temu, xaime napisał:

Szukam używanego roweru gravel i hardtail-a. Funkcjonują jakieś "komisy" rowerowe, sklepy lub grupy FB gdzie można przeszukać większą ilość ogłoszeń ? Macie jakieś pozytywne doświadczenie z takim zakupem ?

olx, allegro, e-bay. Kupowałem, sprzedawałem zawsze bez problemu. Jedynie co, to prosić o dużą ilość wyraźnych zdjęć.

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.