Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Recommended Posts

zima to czas zbrojeń ,jazda siadła ,ale cisnę przysiady dość systematycznie ,wpadły bidony ,oraz dojechała bluza-letnia, zamówiona w cyber monday,prosto z Hiszpanii,czas oczekiwania na list polecony priorytetowy to 25 dni,ale warto było 🙂

b0d7a6b48bf45b27gen.jpg  b931b74b671d9cbcgen.jpg

33185f7b2ef9cc17gen.jpg

2 minuty temu, GPOWER napisał:

zima to czas zbrojeń ,jazda siadła ,

Kto tak powiedział, premier może? Najwyżej przesiadka na rower zimowy i dalej jazda. 

Prawda. Ludzie ją lubią, łakną jej są nawet gotowi oddać za nią życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Zdjęcie sprzed 3 tygodni. U mnie wjechały lekkie zaciski kół Accenta. Komplet waży tyle co jeden oryginalny zacisk...

c66c51f57dd0a7b26e6784dea813f55c.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by miliarder

Duo Trap zamontowany. I działa 😉 A przy okazji, w myśl powiedzenia cudze chwalicie, swego nie znacie, nowe aluminiowe koła od JAGU, a więc wprost z mojego własnego podwórka. W sumie 1445 gram. 

IMG_20201230_221814.jpg

IMG_20201230_221838.jpg

IMG_20201230_221007.jpg

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Wolał bym mavica albo fulcruma...

Ciekawe jak Ci się sprawdzą.

Edited by egzo18

1 minutę temu, egzo18 napisał:

Te koła nie mają za dobrych opinii.

Cza było brać mavic albo fulcrum.

Nie wiem, ja znam dobre opinie o tych kołach. Ale zobaczymy, sam się przekonam. 

Zmieniłem komentarz.

Może się poprawili.

Specem od kół to jest kaido2.

On tu by najwięcej powiedział

To są karbony czy alusy?

Edited by egzo18

3 minuty temu, egzo18 napisał:

Zmieniłem komentarz.

Może się poprawili.

Specem od kół to jest kaido2.

On tu by najwięcej powiedział

To są karbony czy alusy?

Aluminiowe. Na razie nie zdecydowałem się na karbonowe. Zakładam (na ten moment), że na aluminiowych pojeżdżę sezon czy dwa i wówczas się zastanowię, czy warto iść w karbonowe. 

5 godzin temu, egzo18 napisał:

Ja też tam pisałem z pół roku temu.

Może ban poszedł na wszystkich.

Z tą zbiórką to niezłe jaja wyszły

"Jako były moderator mam krótki komunikat związany z zamknięciem forum. Skoro Daniel nie ma odwagi lub chęci zabierania głosu w tej sprawię to zrobię to ja. Mam do tego prawo drogi Danielu gdyż poświęciłem temu forum kilka lat i spędziłem na nim setki godzin pracując na Twoje konto. Odbyliśmy wczoraj (my moderatorzy) wieczorem "rozmowę kadrową" z Danielem poruszającą miedzy innymi przyszłość forum i wizję Daniele na dalszy jego rozwój. Po mojej bardzo szczerej wypowiedzi Daniel zaproponował nam wypłatę "odchodnego", pozbawił nas uprawnień moderatorskich a dziś tuż przed zablokowaniem forum moje konto zostało usunięte. Daniel uznał forum za projekt wygasły a my zostaliśmy potraktowani jak przedmioty. Skoro mamy zastrzeżenia co do pracy na rzecz forum to forum nie będzie. Uprzedzę pytanie. Nie, nie poszło o pieniądze. Nikt z nas przez te wszystkie lata nie wziął ani złotówki za moderowanie. Komentarz być może zniknie, do forum nie mam dostępu ale zdążyłem zapobiegawczo porobić screeny wczorajszej rozmowy. Tak na wszelki wypadek gdyby Daniel próbował nas obarczyć winą."

Mnie zaczął mocno irytować. W związku z czym przestałem oglądać jego filmy oraz odwiedzać forum. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi mentalność osób, które wypowiadają się w tym wątku
Daniel zdecydowanie nie przemyślał decyzji a nawet jeżeli to powinien to wszystko zrobić z większa klasą.

12 godzin temu, souls_hunter napisał:

olx, allegro, e-bay. Kupowałem, sprzedawałem zawsze bez problemu. Jedynie co, to prosić o dużą ilość wyraźnych zdjęć.

Przeglądam oferty na portalach, chodziło mi o bardziej zorganizowaną ofertę sprzedaży "używek" - coś na kształt profilu z FB Creatobike (szosy).

Jest kilka sklepów internetowych z używkami. Wpisz w Wujka używane rowery szosowe i znajdziesz.

Polecam Rowery Bernard na olx i FB.
Kupiłem Cube, szybkie negocjacje ceny, paczka w domu szybko, wyszło bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

23 minuty temu, LukaszK napisał:

Polecam Rowery Bernard na olx i FB.
Kupiłem Cube, szybkie negocjacje ceny, paczka w domu szybko, wyszło bardzo dobrze.

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka

Też Bernarda polecam. Treka od nich brałem. 

11 godzin temu, tessio napisał:

"Jako były moderator mam krótki komunikat związany z zamknięciem forum. Skoro Daniel nie ma odwagi lub chęci zabierania głosu w tej sprawię to zrobię to ja. Mam do tego prawo drogi Danielu gdyż poświęciłem temu forum kilka lat i spędziłem na nim setki godzin pracując na Twoje konto. Odbyliśmy wczoraj (my moderatorzy) wieczorem "rozmowę kadrową" z Danielem poruszającą miedzy innymi przyszłość forum i wizję Daniele na dalszy jego rozwój. Po mojej bardzo szczerej wypowiedzi Daniel zaproponował nam wypłatę "odchodnego", pozbawił nas uprawnień moderatorskich a dziś tuż przed zablokowaniem forum moje konto zostało usunięte. Daniel uznał forum za projekt wygasły a my zostaliśmy potraktowani jak przedmioty. Skoro mamy zastrzeżenia co do pracy na rzecz forum to forum nie będzie. Uprzedzę pytanie. Nie, nie poszło o pieniądze. Nikt z nas przez te wszystkie lata nie wziął ani złotówki za moderowanie. Komentarz być może zniknie, do forum nie mam dostępu ale zdążyłem zapobiegawczo porobić screeny wczorajszej rozmowy. Tak na wszelki wypadek gdyby Daniel próbował nas obarczyć winą."

Czytałem ten komentarz na yt.

Teraz nam " rośnie " nowy.

Mój kolega Michał Topór rośnie z kanałem. Tematyka wszelka. Xc, dirt, dh, przełaje.

Da się po zdjęciach stwirdzic czy wejdzie opona 28c? 

Przod 

IMG_20201231_105036.jpg

IMG_20201231_105025.jpg

A tak wygląda tył. 

IMG_20201231_105051.jpg

IMG_20201231_105100.jpg

Aktualnie jest 23c

Co się martwisz na zapas, najwyżej trochę podszlifuje Ci widełki 😛

42 minuty temu, egzo18 napisał:

Czytałem ten komentarz na yt.

Teraz nam " rośnie " nowy.

Mój kolega Michał Topór rośnie z kanałem. Tematyka wszelka. Xc, dirt, dh, przełaje.

a Twojego Kolegę to akurat lubię oglądać, dobry zawodnik :)

11 minut temu, tessio napisał:

Co się martwisz na zapas, najwyżej trochę podszlifuje Ci widełki 😛

Przod słabo prawda.... 

No tak na oko to z przodem nie powalczysz, starsze szosy były raczej projektowane pod wąskie opony dla "prawdziwych" kolarzy ;) , a nie jak teraz jakieś balony 😛

Edited by tessio

13 minut temu, ecipeci napisał:

a Twojego Kolegę to akurat lubię oglądać, dobry zawodnik :)

Za co się nie zabierze to mu wyjdzie.

A na xc jeździ jak by go sam diabeł gonił.

Zresztą na enduro też.

4 minuty temu, tessio napisał:

No tak na oko to z przodem nie powalczysz, starsze szosy były raczej projektowane pod wąskie opony dla "prawdziwych" kolarzy ;) , a nie jak teraz jakieś balony 😛

Znów zmieniać na 25c z 23c to chyba zbyt mała zmiana? 

4 minuty temu, egzo18 napisał:

Za co się nie zabierze to mu wyjdzie.

A na xc jeździ jak by go sam diabeł gonił.

Zresztą na enduro też.

najlepiej jak na Synonimie jeździł trasy enduro co chyba potwierdza, że nie tylko skok zawieszenia się liczy :)