Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
QuadrifoglioVerde

PROJEKT BUDŻETOWEGO ZEGARKA FORUMOWEGO CHRONO ZA 432 ZŁ

Czy podoba Ci się pomysł projekt taniego kwarca ?  

460 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Cały żółty z czarnymi i czerwonymi wskazówkami, tak jak ostatni z pokazanych.

Z czerwonymi tarczkami, rzeczywiście jak biedronka. :)

Edited by zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Nie ma żółtych biedronek :)

Cały żółty może być za żółty...

Marcin, najlepiej, jakbyś wstawił jedno pod drugim - parę możliwości - łatwiej będzie porównać.

ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

Nie ma żółtych biedronek :)

Cały żółty może być za żółty...

Marcin, najlepiej, jakbyś wstawił jedno pod drugim - parę możliwości - łatwiej będzie porównać.

,że co proszę ? :D

Centrum-sklep-Biedronka-Nowa-Ruda.jpg

Oj tam od razu nie ma żółtych biedronek . Może jeszcze  nie odkryte :).  Może i za żółty, ale inny. 

A nie mówiłem :), że są tylko nie "odkryte". 

Johny, troche jak gulf, na meshu bedzie genialnie

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Johny, troche jak gulf, na meshu bedzie genialnie

to zależy czy Marcin załatwi te meshe :) co obiecał 

Dajcie już spokój mieszacie w głowie. Do mnie najbardziej trafia czarna tarcza z żółtymi akcentami. Wyprodukować można różne kolory na pewno będą ciekawe i oryginalne ale ilu znajdzie się nabywcow ?

Dzieje się :) Nielimitkę ala limitka bym odpuścił i skoncentrował się na jakimś niebanalnym zestawieniu typu błękitny bordowy etc.

Jak rozumiem zaklepane sa trzy zestawienia w tej chwili:

1. Limitka,

2. Nielimitka czarna i

3. Zielona.

@QV - ile dopuszczasz opcji jeszcze? I jak stoimy z realizacją 1 i 2?

Edited by chemik72

Żółty z białymi tarczkami bardzo mi się podoba. Na takiego bym się zdecydował, bo pozostałe projekty do mnie nie przemawiały kolorystycznie (no może z wyjątkiem czerwonego). Fajnie się to rozkręciło, życzę QV powodzenia w realizacji.

Gulf z paskam! Gulf z paskam! Gulf z paskam!

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

John, Jaszczur chociaż wizualnie gulfem bys nas nie poszczuł..?

skoro musi poczekać na nowe koperty to będzie można go dopracować :) coś wieczorem pomyślę

Thanks! Z nakladanymi indeksami ...? :P

No dobrze, oligarchiczną decyzją informuję, że powstanie 100sztuk limitowanych ( numerowanych ) wersji takiej jak poniżej.

Wersja ta powinna powstać równolegle do zielonej. Tarcza będzie lakierowana na połysk a nie jak w przypadku limitki na mat.

Osoby które są zapisane na niebiesko-grafitowe nielimitki ( rzut 2015) mogą przenieść swoje deklaracje na ten model lub zrezygnować.

unnamed.png

Edited by QuadrifoglioVerde

Bez słoneczka?

Indeksy są nakładane czy to luma taka "gruba"?

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

A rozważacie jeszcze czerwony ....

Coś w ten deseń tak na szybko .....chyba bezel ciemniejszy by był lepszy, ale nie wiem czy w ogóle QV rozważa czerwień.... :/

New_red_Chrono_cr.jpg

a w tym kierunku nie pójdziemy?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.