Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nielot

dress code a zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

y60 i dobrze, o ile to nie jest Twoja odpowiedz na firmowy dress code, a raczej sposób na odreagowanie go po pracy  ;)

kaktus22 całą kase na ciuchy przehulałeś, ze żona teraz musi latać w podartych spodniach?! 


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten pierwszy, zarówno elegancko z paskiem jak i do ubioru koordynowanego z bransoleta - jedynie logo.. no ale jak ktoś jest wyżej w strukturach to nie widzę problemu. Dwójka byłbym na tak gdyby była to multidata a nie chrono, co dodaje zbyt sportowego charakteru niemniej faux pas z pewnością to nie jest.

Jacyków, to Ty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Twoj post wybralem przypadkowo, aby bylo wiadomo do kogo pisze. Bawia mnie wszystkie po rowno. Uwielbiam takie pretensjonalne zadecie :) Nie bierz tego osobiscie, sporo osob to przechodzi po awansie np. z salesmana na account managera. Ciebie to oczywiscie nie dotyczy.Ty przeciez pracujesz z bogaczami, ktorzy teraz sa bezdomni. Jak wiadomo jest ich wszedzie na peczki. Tak ogolnie tylko pisze.

Co do mojej niewiedzy, mysle ze juz i tak jest lepiej. Stylonowe skarpetki do sandalow zastapilem bialymi z frotte. Teraz pracuje nad niewycieraniem nosa w rekaw. Jeszcze niezawsze mi wychodzi, ale sie pilnuje. A w sobote sie kapalem calutenki, z wlosami.

Lece, bo mi sie kaszanka z cebula przypali.

Andrzeju Kolega fajnie napisał kilka postów, ale ten Twój to mistrzostwo, z jedną różnicą - Twój jest niesamowity :lol:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno takich bzdecików nie czytałem.

Mój kolega mówi,że " jak pies nie ma co robić to się po ja...ach liże"- i niektóre wypowiedzi to potwierdzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Username" bez żadnych złośliwości-to tylko refleksja -na Twoim miejscu pojechałbym na wakacje i wyluzował


bo ja ,naprawdę  pamiętam jak przyjeżdżałem do pracy identycznym samochodem jak mój prezes i nikt nie miał z tym problemu..(wtedy był to SAAB 9000) i nie przypuszczam ,żeby mojego ówczesnego(znanego z pierwszych stron gazet) szefa interesowało to czy mam droższy zegarek niż on..ważne było czy wykonuję swoją pracę OK..) jeżeli mam drogi zegarek to znaczy tylko tyle ,że wolę wydawać zarobione pieniądze na zegarki a nie ,telewizory,garnitury,sprzęt audio ,narkotyki  czy (przepraszam) dziwki..moja sprawa ..tyle..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje właśnie kończę o ile pracując na kontraktach można je mieć :) Uwierz, że taki przełożony to rzadkość.. 


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

y60 i dobrze, o ile to nie jest Twoja odpowiedz na firmowy dress code, a raczej sposób na odreagowanie go po pracy  ;)

 

kaktus22 całą kase na ciuchy przehulałeś, ze żona teraz musi latać w podartych spodniach?! 

No trochę krucho teraz

Ale jak to mówią nieszczęścia chodzą  parami,dlatego małżeństwo  to dwoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 "Uwierz, że taki przełożony to rzadkość.. "

 

branża artystyczna.. :) bez korporacyjnej napinki..

 

aha,żeby być uczciwym mój Saab się psuł (używany) ,Prezesa nie..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technologiczno-chemiczna
Nic sie nie psuje bez przyczyny..


Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli OP1 też musi być w kancik

przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko zalecam..więcej dystansu , oczywiście z zachowaniem klasycznej (ale swobodnej) elegancji..

 

Korporacyjnym systemom mówimy..nieagresywne,delikatne..ale jednak STANOWCZE NIE! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacyków, to Ty?

haha trafiony zatopiony :)

tydzień temu byłem na festiwalu w Jarocinie, miałem czerwone spodnie, rozdartą koszulkę, rozczochrane kudły i piłem tani alkohol z butelki:) a wszystko to z niestosownym PAMem na ręce. Teraz siedzę na pod namiotem w Polsce, zajadam pulpety ze słoika i spoglądając na swój nieprzyzwoicie drogi i kłujący w oczy zegarek (aż wstyd się przyznać, że jako biedny polski wyrobnik mam ich kilka), tak sobie myślę.... całe szczęście, że mamy tą wirtualną rzeczywistość, bo w przeciwnym razie nigdy nie dowiedziałbym się o istnieniu tak aroganckich, zadufanych w sobie i bezmyślnych typów jak "Pan" USERNAME.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@karol1302 + :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ,Kłujący nie kujący ,please .. :) 

 

ale zasadniczo ,ja jutro jadę w kurz i błoto na Woodstock i sam nie wiem teraz co zabrać.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ,Kłujący nie kujący ,please .. :)

 

ale zasadniczo ,ja jutro jadę w kurz i błoto na Woodstock i sam nie wiem teraz co zabrać.. :)

Będzie potwornie wiec weź potwora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 PAMem na ręce

 

Którego masz Pama? Jaki by nie był to garaty! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol ,Kłujący nie kujący ,please .. :)

a żebyś wiedział, że napisałem przez "Ł", ale zostałem podkreślony na czerwono i bezmyślnie poprawiłem wedle komputerowej sugestii - i teraz to wyjdę na takiego, co nie tylko zasad ubierania ale i pisowni nie zna :(

kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczytają sie ludzie "Poradnika dla akwizytorów" i mądrzy :D

Ja tam do łóżka nawet z Omegą chodzę i gdzieś mam czy mi do gaci pasuje :D


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol  :) pzdr ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie potwornie wiec weź potwora

 

będzie Lenningrad,to może jakiegoś Ruska? :)  

 

ale też Anthrax..to już sam nie wiem..sorry za offtop..już zakręcam i idę spać..  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie Lenningrad,to może jakiegoś Ruska? :)

 

ale też Anthrax..to już sam nie wiem..sorry za offtop..już zakręcam i idę spać..   :)

Potwora!!

Jak będzie potwornie gorąco to z nim do bajorka wskoczysz.

Jak będzie potwornie to se luma przyświecisz.

a jak będzie potwornie nudno to przyłożysz ucho i cykania posłuchasz ;)

 

EDIT tez ide spac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze dałem plus 1 :) , Michale i nie kupowałeś TV ? :D

U Kolegi Kaktus 22 bieda aż piszczy, brak obuwia to pół biedy ale te gołe ściany...


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, "nadejszla" chwila zalogowac sie na forum bentleya i lacosty czy tez innych drogich marek i zaczac zakupy co by nam wypadalo nosic nasze zegarki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.