Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Klub Miłośników Zegarków SQUALE

Recommended Posts

Archiwalne 📸 ;] 

IMG_20210125_151420.jpg

Edited by lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

;] 

IMG_20230108_121557_367.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z powodu nieoczekiwanej potrzeby finansowej będę rozstawał się ze swoim Squale 1545 GMT (black dial), za bardzo przyjazną cenę. W najbliższym czasie dorobię zdjęć i przejdę tę całą procedurę wystawienniczą, ale z góry informuję, bo a nuż ktoś z fanklubu Squale czekał akurat na taki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 18.01.2023 o 18:44, Sierżant Julian napisał(-a):

Z powodu nieoczekiwanej potrzeby finansowej będę rozstawał się ze swoim Squale 1545 GMT (black dial), za bardzo przyjazną cenę. W najbliższym czasie dorobię zdjęć i przejdę tę całą procedurę wystawienniczą, ale z góry informuję, bo a nuż ktoś z fanklubu Squale czekał akurat na taki.

 

Wersja 40 czy 42mm? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na gnomonwatches.com . Macie promke na squale... spieszcie się. Nie ma za co...

Edited by Graalon

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Graalon napisał(-a):

Na gnomonwatches.com . Macie promke na squale... spieszcie się. Nie ma za co...

Chodzi o te 5% 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Chodzi o te 5% 

Ogólnie ceny, nie są najgorsze. Tak mi się wydaje... Jak za nówki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuję Squale 50 atmos, i namierzyłem pewien egzemplarz. Niestety ale ma lekko porysowany insert bezela. Czy można gdzieś kupić samą oryginalną wkładkę ? Na zagranicznym forum czytałem że u AD można zakupić cały bezel z wkładką. Pzdr

Share this post


Link to post
Share on other sites
59 minut temu, Fifarafa napisał(-a):

Poszukuję Squale 50 atmos, i namierzyłem pewien egzemplarz. Niestety ale ma lekko porysowany insert bezela. Czy można gdzieś kupić samą oryginalną wkładkę ? Na zagranicznym forum czytałem że u AD można zakupić cały bezel z wkładką. Pzdr

Można np na Longislandwatch.com 65$

20230318_152540.jpg

Edited by Rikimaru75

Share this post


Link to post
Share on other sites
21 godzin temu, Rikimaru75 napisał(-a):

Można np na Longislandwatch.com 65$

20230318_152540.jpg

Dziękuję bardzo - też  widziałem te wkładki,  jednak wolę mieć w zegarku wszystko ori. Taki mam wstrzyk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projekt "różowo mi" 😉 Onda z nowym paskiem.

IMG_20230403_132700.jpg

IMG_20230403_170846.jpg

Edited by AK&AK
Dodanie zdjęcia

Małżeństwo i zegarki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

;] 

IMG_20230417_091854.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

melduję się z Klubowym nr 4/35 - jest świetny.

 

Mam przy okazji pytanie - czy ten mesh można przedłużać? Mam po cztery linki po obu stronach mesha i trochę uwiera mnie ta bransoleta, a nie chciałbym jej wymieniać, bo dobrze się prezentuje.

Widzę, ze linki są chyba przykręcane na śrubę i zakładam, że można odkręcić i przynajmniej jeden dołożyć. Próbował ktoś z Was to zrobić?

Przy okazji - gdyby ktoś z kolegów miał niepotrzebny jeden/dwa linki - chętnie kupię.

 

Pozdr,

K.

racelet.jpeg

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 9.05.2023 o 12:24, luk233 napisał(-a):

Cześć,

 

melduję się z Klubowym nr 4/35 - jest świetny.

 

Mam przy okazji pytanie - czy ten mesh można przedłużać? Mam po cztery linki po obu stronach mesha i trochę uwiera mnie ta bransoleta, a nie chciałbym jej wymieniać, bo dobrze się prezentuje.

Widzę, ze linki są chyba przykręcane na śrubę i zakładam, że można odkręcić i przynajmniej jeden dołożyć. Próbował ktoś z Was to zrobić?

Przy okazji - gdyby ktoś z kolegów miał niepotrzebny jeden/dwa linki - chętnie kupię.

 

Pozdr,

K.

racelet.jpeg

Miałem tę bransoletę, tam są wsuwane piny, składające się jakby dwóch części, stąd ich końcówka wygląda jakby można byłoby je odkręcić śrubokrętem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poważnie o nim myślę, pojawił się w dobrej cenie - model z lat 70/80, produkowany przez Squale ze starych części z fabryk, gdzie zalegały. Taki vibe z Wilka z Wall Street troszkę. 😅

 

image.png.2212ef056e5914c830f85766266d592c.png


instagram.com/crownandlume 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozpoczął się sezon na wakacyjne zegarki to wyciągnąłem z pudełka 

20230521-155230.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orzeł wylądował, prosto z Holandii! Teraz tylko skrócić bransoletę i można testować! 😅

WhatsApp Image 2023-06-01 at 18.12.41.jpeg


instagram.com/crownandlume 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.