Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

A może to tak specjalnie z tym EXII robią? Że to niby taki surowy, męski zegarek dla twardych facetów, co to już swoje przeszedł zanim z fabryki wyszedł🤣?

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie prawnym, jest to towar niezgodny z ofertą 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że kompozycja z halówkami kiepska, ale bawiłem się jednego dnia telefonem i takie coś wyszło

7-E09-CBC2-80-A2-4-CA3-95-BC-6256-AEF2-E563.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krystian napisał(-a):

Wiem, że kompozycja z halówkami kiepska, ale bawiłem się jednego dnia telefonem i takie coś wyszło emoji2371.png

7-E09-CBC2-80-A2-4-CA3-95-BC-6256-AEF2-E563.jpg

Ten zegarek wszedzie świetnie wychodzi… to jest jedyny „sub” ktorego chce miec. Moze jeszcze zloty gmt czarny z nowosci…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten zegarek wszedzie świetnie wychodzi… to jest jedyny „sub” ktorego chce miec. Moze jeszcze zloty gmt czarny z nowosci…
Wszędzie świetnie - malinowy kRól.
e47f39ada867d5fa61224ed795f35220.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Just1MoreWatch napisał(-a):

To malowanie w EXII to po prostu odniesienie do opruszonych śniegiem, oświetlonych słońcem szczytów niezdobytych gór 😅

A może to ma służyć pokazaniu innym, że ten EX właściciela właśnie zaliczył wejście na wszystkie 8-tysięczniki świata, przetrwał ekstemalne warunki pogodowe i taki trochę poturbowany jest, ale to prawdziwy tool watch, za którym stoi prawdziwa historia. Coś jak kupowanie sztucznego błota przez maklerów w Londynie i spryskiwanie nim swoich Range'ów po weekendzie, że niby w terenie szalały😁.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

A może to ma służyć pokazaniu innym, że ten EX właściciela właśnie zaliczył wejście na wszystkie 8-tysięczniki świata, przetrwał ekstemalne warunki pogodowe i taki trochę poturbowany jest, ale to prawdziwy tool watch, za którym stoi prawdziwa historia. Coś jak kupowanie sztucznego błota przez maklerów w Londynie i spryskiwanie nim swoich Range'ów po weekendzie, że niby w terenie szalały😁.

Otóż to, coś w ten deseń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Rolex cdlebration OP to będzie genialny wypust firmy. Po tych balonikach już z daleka będzie widać , kto jest bogaty. No bo takiego suba to mało ktoz  z 1 metra nie odróżni od czegoś tańszego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Czarek03 napisał(-a):

Ale to nie jest kosztowna porcelana , nie pasuje do drogiej Daytony😎

 Nie starczyło już pieniążków🫣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Lukasz23212 napisał(-a):

 Nie starczyło już pieniążków🫣

No i pewnie nie jest to prawdziwa, włoska kawa, tylko rodzima zbożówka 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, sanik napisał(-a):

No i pewnie nie jest to prawdziwa, włoska kawa, tylko rodzima zbożówka 😜

Tak delikatnie napomknę, bo i tak więszkość wie, że kawa we Włoszech jest znacznie tańsza niż w Polsce. Jakby Włoch miał zapłacić tyle ile w takiej Warszawie sobie życzą za kawę (do tego w papierowym kubku🤯), to by się za głowę złapał. A jakby ktoś mu pokazał wynalazki typu Mocha Cookie Crumble Frappuccino, to by zszedł na zawał🤣. Mamy tu Starbucksa, ale po cichy liczymy że szybko zbankrutuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beniowski napisał(-a):

Jakby Włoch miał zapłacić tyle ile w takiej Warszawie sobie życzą za kawę (do tego w papierowym kubku🤯), to by się za głowę złapał.

I co, może jeszcze powiesz że bariści we Włoszech nie muszą mieć brody, czapki i wytatuowanych rękawów? spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sanik napisał(-a):

No i pewnie nie jest to prawdziwa, włoska kawa, tylko rodzima zbożówka 😜

Z ekspresu kolbowego wiec strasznie zaszalałem… a co do zbozowki to czasem pije z mlekiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, meinard napisał(-a):

I co, może jeszcze powiesz że bariści we Włoszech nie muszą mieć brody, czapki i wytatuowanych rękawów? 

No nie muszą i raczej nie mają, choć kto tam ich wie, może się polskimi baristami inspirują. W Polsce to już chyba wszyscy robiący kawę to bariści? Tak jak nie ma już kwiaciarek a są florystki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma fryzjerów tylko barberzy. Ale barman nie mógłby liczyć 15 za kawę jak barista. Burgery też są tylko "kraftowe" xD.

 

1636179686_ksnsxw_600.jpg


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, beniowski napisał(-a):

Tak delikatnie napomknę, bo i tak więszkość wie, że kawa we Włoszech jest znacznie tańsza niż w Polsce. Jakby Włoch miał zapłacić tyle ile w takiej Warszawie sobie życzą za kawę (do tego w papierowym kubku🤯), to by się za głowę złapał. A jakby ktoś mu pokazał wynalazki typu Mocha Cookie Crumble Frappuccino, to by zszedł na zawał🤣. Mamy tu Starbucksa, ale po cichy liczymy że szybko zbankrutuje. 

W Polsce wszystko jest droższe niż w EU…popatrz na Rolexy…ale premier mówi, że bez łaski, „my” nie potrzebujemy mieć jak w EU …także to przez „ nas samych” jest tak drogo…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, desmo napisał(-a):

W Polsce wszystko jest droższe niż w EU…popatrz na Rolexy…ale premier mówi, że bez łaski, „my” nie potrzebujemy mieć jak w EU …także to przez „ nas samych” jest tak drogo…

Na takiej Białorusi Baćka Calatravę nosi, w Rosji Putin ma całą kolekcję zacnych marek. We Włoszech nic ciekawego u prezydenta, nasz chyba też nie za bardzo. Więc chyba rację ma nasz premier, w jakim kierunku powinniśmy się udać😂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

Tak delikatnie napomknę, bo i tak więszkość wie, że kawa we Włoszech jest znacznie tańsza niż w Polsce. Jakby Włoch miał zapłacić tyle ile w takiej Warszawie sobie życzą za kawę (do tego w papierowym kubku🤯), to by się za głowę złapał. A jakby ktoś mu pokazał wynalazki typu Mocha Cookie Crumble Frappuccino, to by zszedł na zawał🤣. Mamy tu Starbucksa, ale po cichy liczymy że szybko zbankrutuje. 

Czyli sa bardzo biedni Ci Włosi? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, nicon napisał(-a):

Nie ma fryzjerów tylko barberzy. Ale barman nie mógłby liczyć 15 za kawę jak barista. Burgery też są tylko "kraftowe" xD.

 

 

Mój tzw. barber (bo to poczciwy fryzjer, który także brody przycinał) brał 32 euro za przystrzyżenie włosów i brody. Jak poszedł na emeryturę, to przeniosłem się do fryzjera (tylko włosy), który bierze euro 17 za usługę. Chyba nie ma co do Polski wracać, jak widzę🤣. Choć z drugiej strony, moja żona płaci za jedną wizytę tyle, ile ja przez 3 lata na fryzjera wydaję😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sądziłem , ze to biedny Kraj biednych ludzi . ( tam gdzie mieszka Pan Beniowski)
Ktos wspominał wcześniej o katalogach: 

Dostałem za darmo, czego bardzo nie lubię 😝

230D414A-39EB-41FA-A1C0-12E230B34948.jpeg

7E5AEDFE-8F7F-4390-9C4F-A97E1E7149C1.jpeg

4A9F1243-3213-450A-9C08-0E7D3F7061DB.jpeg

371E4354-D139-4A31-AF46-D63BDE83146E.jpeg

E2AC2DB7-0593-418C-BC0A-0B93254DAA79.jpeg

Edytowane przez Czarek03

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.