Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Rolex dzierzy tytul najbardziej prestizowego zegarka na swiecie (nie wnikajmy, ze dla nas sa bardziej prestizowe i szlachetne manufaktury - mowimy o tym jak jest postrzegany przez wiekszosc ludzi i tyle)

Jednym z podstawowych zalozen i celow statutowych KMZiZ jest krzewienie wiedzy zegarkowej, wiec nie mozna obojetnie przechodzic kolo takich stwierdzen jakoby Rolex byl najbardziej prestizowa marka zegarkową, ba, nawet naszym obowiazkiem jest temu przeczyc, i udzielac prawidłowych informacji, a nie powielac wiedze powszechną, bledną, przyczyniajac się tym do wprowadza w błąd mniej zorientowanych.

 

Rolex to najbardziej rozpoznawalny znak firmowy, nie tylko w branzy zegarkowej, produkujacy dobrze wykonane, trwale zegarki, majacy ogromny wklad w historie zegarmistrzostwa w ostatnich 100 latach.

Tak powinnismy pisać, a nie po cichu się cieszyc ze laicy uwazają go za najlepszego...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przyczepiał kolego Yoda .

Zwycięstwo nad Lego i Disney'em , to świetne zwycięstwo .

W tym świetle to nawet można mówić , że Rolek to super gadżet jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Yoda ma rację....Bardzo lubię markę Rolex i jest to niewątpliwie luksusowa marka bardzo dobrze postrzegana i znana, ale rzeczywiście w zestawieniu z marka np. Patek Philippe to już blednie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie przyczepiał kolego Yoda .Zwycięstwo nad Lego i Disney'em , to świetne zwycięstwo .W tym świetle to nawet można mówić , że Rolek to super gadżet jest .

Ja się nie przyczepiam :)

Piszę tylko jak wyglada prawda ( obiektywna).

Podam przyklad:

Coca cola i Nałęczowianka*

Ktora jest bardziej rozpoznawalna, prestizowa, a ktora 'zdrowsza' dla organizmu-odpowiedz znana i bezdyskusyjna.

 

Wiec co dziecku powiemy- pij colę bo jest bardziej prestizowa?, nie, tłumaczymy ze byc moze lepiej smakuje, ladniej wyglada, jednak woda bedzie lepsza dla zdrowia...

To samo tyczy Rolexa, smakuje :), ładnie wyglada, jednak najlepszy nie jest....

 

 

 

*nawet Nestle wlasciciel Nałeczowianki pozostawił nazwę jako bardziej rozpoznawalna i prestizową w naszym kraju, wiec znak ma znaczenie :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda - nigdzie nie zakrzywiam rzeczywistosci.

Rolex jest najbardziej znana marka zegarkowa, ale czy Ci sie to podoba czy nie (mi nie) ale tak jest i to nie ja czy Ty ale wiekszosc ludzi na pytanie "ktora marka jest najbardziej prestizowa wsrod marek zegarkowych" odpowiada Rolex. Nie rozpoczynajmy tego tematu, bo to bez sensu. Ja w kazdym razie koncze i nie kontynuuje jak ktos nie zrozumial co napisalem wyraznie i jaki mam do tego stosunek.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że ma bardzo fajne proporcje i powinien świetnie wyglądać na ręku


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to bedzie hit i wreszcie SD bedzie proporcjonalnym zegarkiem z nowym mechanizmem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

też sądzę że ma fajne proporcje - aczkolwiek, nadal trochę wygląda jak większy SUB. Ale może akurat o to chodzi  ;)


Ja chciałbym go zobaczyć obok Deepsea 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awi - jak dodadza lupke do DS to bedzie dopiero nowosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Booooożżże nie....chyba prędzej go wyjmą ze sprzedaży...mam nadzieje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda - nigdzie nie zakrzywiam rzeczywistosci.

Rolex jest najbardziej znana marka zegarkowa, ale czy Ci sie to podoba czy nie (mi nie) ale tak jest i to nie ja czy Ty ale wiekszosc ludzi na pytanie "ktora marka jest najbardziej prestizowa wsrod marek zegarkowych" odpowiada Rolex. Nie rozpoczynajmy tego tematu, bo to bez sensu. Ja w kazdym razie koncze i nie kontynuuje jak ktos nie zrozumial co napisalem wyraznie i jaki mam do tego stosunek.

To ze Ty bzdury powielasz nie oznacza ze to prawda.( choc jak sam przyznajesz nie zgadzasz się z tym co piszesz, o ironio :) )

To forum profesjonalne, a to co wypisujesz stawia Cie w jednym rzedzie z kompletnymi laikami i ludzmi nie majacymi pojecia o zegarkach.

To jak mamy dyskutować? :)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem (choc nie czesto to robie), to Ty p.....dzielisz od rzeczy zarzucajac i wciskajac ludziom slowa, ktorych nie napisali.

Nie interesuje mnie co Ty sadzisz o tym co CALY SWIAT sadzi i mysli i wszystkie badania o tym mowia. Ale nie chrzan o profesjonalnym forum, jak sam nie umiesz miec dystansu do tego, co dookola Ciebie sie dzieje. To nie przez takich jak ja a przez takie jak Twoje czy LMeda wypowiedzi to forum jest czesto zenujace. Baw sie dalej w slowka jak nie rozumiesz o czym inni wbrew pozorom myslacy uzytkownicy pisza - milej zabawy - szkoda czasu.

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, zwróć uwagę, że Mariusz opisał sytuację wśród społeczeństw a nie deklarował własnych przekonań w przedmiotowej kwestii.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw - ludzie czytaja co chca, tylko dziwi mnie fakt, ze np. taki Marek to wypisuje, bo LMed czy inni jego pokroju to juz mnie nie dziwia...  :unsure::(

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To duże forum, wiele postów, dużo treści. Ciężko czytać i interpretować wszystko bez jednego pudła...

 

Powiedzcie mi proszę jakie są przewidywane korzyści z nowego wychwytu w 3235 i pochodnych?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"Rolex jest najbardziej znana marka zegarkowa". 

 

Wolałbym inną definicję: najbardziej masowo produkowany  towar luksusowy ze Szwajcarii.  Trochę żartując,  jak czekolada Lindt, zresztą świetna.  Ale może Chińczykom lub Hindusom  (oraz reszcie Azji)  bardziej luksusowy i wyrafinowany technicznie wyda się  Sea-Gull 518.937 Rose Gold Designer Series Tourbillon Watch za 5 tys. USD?  Za cenę tego tourbillona można już kupić 1/10 Roleksa.   :) Oczywiście, chylę czoło przed zabójczym marketingiem, logo Rolex  widoczne na ekranach telewizorów przez dwa  tygodnie każdego z czterech turniejów wielkoszlemowych swoje robi. Firmę szwajcarską kosztuje to krocie (bo też  krocie zarabiają tenisiści),  ale przecież  i  tak  Rolex wrzuca te koszty w cenę każdego masowo produkowanego  zegarka, więc końcowy ciężar  finansowy ponosi zadowolony nabywca. Ceny luksusowych zegarków  szwajcarskich wskazuje się studentom ekonomii jako przykład do jakiego stopnia umowną rzeczą jest cena towaru.  Moim zdaniem  kto żyje w pełni świadomie i przypadkiem ma pieniądze, powinien z zasady  omijać Roleksy szerokim łukiem. Zastanawiające jest też w jak  wielu środowiskach noszenie Roleksa jest synonimem obciachu.  

 

 

 

Edytowane przez Euryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kto żyje w pełni świadomie i przypadkiem ma pieniądze, powinien z zasady omijać Roleksy szerokim łukiem.

 

Możesz rozwinąć tę myśl?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Boziu... chyba szkoda czasu na odpowiedz... ;) Nie ma to jak forum milosnikow zegarkow... :D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Czy leci z nami jakiś lekarz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andreas - mysle, ze czas zmienic nazwe tego watku na: "klub milosnikow zegarkow pitupitu", to moze wtedy debile beda omijac je szerokim lukiem i nie beda chcieli wypisywac idiotyzmow bo jak dotad, to chyba sami nie wiedza, jak bardzo podpinajac sie pod marke ktora odniosla sukces chcac zaistniec pisza co im do glowy przyjdzie - no, ale przynajmniej mysla, ze teraz ktos uwage na nich zwroci :D

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem (choc nie czesto to robie), to Ty p.....dzielisz od rzeczy zarzucajac i wciskajac ludziom slowa, ktorych nie napisali.

Nie interesuje mnie co Ty sadzisz o tym co CALY SWIAT sadzi i mysli i wszystkie badania o tym mowia. Ale nie chrzan o profesjonalnym forum, jak sam nie umiesz miec dystansu do tego, co dookola Ciebie sie dzieje. To nie przez takich jak ja a przez takie jak Twoje czy LMeda wypowiedzi to forum jest czesto zenujace. Baw sie dalej w slowka jak nie rozumiesz o czym inni wbrew pozorom myslacy uzytkownicy pisza - milej zabawy - szkoda czasu.

Gustaw - ludzie czytaja co chca, tylko dziwi mnie fakt, ze np. taki Marek to wypisuje, bo LMed czy inni jego pokroju to juz mnie nie dziwia... :unsure::(

Andreas - mysle, ze czas zmienic nazwe tego watku na: "klub milosnikow zegarkow pitupitu", to moze wtedy debile beda omijac je szerokim lukiem i nie beda chcieli wypisywac idiotyzmow bo jak dotad, to chyba sami nie wiedza, jak bardzo podpinajac sie pod marke ktora odniosla sukces chcac zaistniec pisza co im do glowy przyjdzie - no, ale przynakmniej mysla, ze teraz ktos uwage na nich zwroci :D

Jak już cokolwiek będziesz wiedział o zegarkach, napisz, spotkamy sie Mariusz na kawie i pogadamy, a tymczasem pisz na forum co wiesz :) Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza jest niczym w stosunku do wielu na tym forum i nie mowie, ze jest inaczej, jednak uwazam, iz negowanie faktu, ze Rolex na swiecie postrzegany jest przez wiekszosc ludzi jako marka prestizowa i nr 1 jest zwyczajnym wypieraniem rzeczywistosci badz checia trolowania (ostatnie nie do Ciebie).

 

ps

Kawa chetnie - ale po Irlandzku :P

 

ps2

milo, ze po raz drugi napisales co myslisz odrzucajac "negatywne" emocje ;)

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, przestań proszę. Ten pogardliwy ton jest zupełnie niepotrzebny.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.