Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nicon - no gratuluje, ale co Ty teraz bedziesz w tym dziale robic??? Chyba sie zanudzisz...  :D  :P  ;)

Znam takiego człowieka,który przy każdej okazji w męskim gronie docinał znajomym, których żony/panny miały powiększony biust (a trochę takich było). Że to takie sztuczne, fe i w ogóle. Aż któregoś dnia bum, żona jego osobista skoczyła 3 rozmiary w okolicach klatki i gość z miejsca tak urósł, że dostał +23% do macho...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo czytałem od miłośników Apple dla których 4S to był jedyny słuszny rozmiar telefonu i nie chcieli słyszeć o większych, tak długo jak ich ukochana firma nie wyprodukowała szóstki ;). Rozumiem że są zwolennicy jednego i drugiego, ale trochę konsekwencji :).

Tylko krowa nie zmienia zdania  ;)

Poza tym np. ja osobiscie (odnosnie Rolexa) zawsze widzialem SD wiekszego niz Sub, bo ten sam rozmiar przy tej samej bransolecie tylko grubszy byl dla mnie bez sensu, wiec w moim przypadku to tylko spelnienie zyczen a lupka? Historycznie malo sie wpasowuje, jednak jestem w stanie ten fakt zaakceptowac na rzecz uzytecznosci  B)

Co do Appla i telefonu, to rowniez uwazam 5s za ostatni "wygodny" i ergonomiczny rozmiar, jednak jak przyjdzie mi pobiegac po www na wiekszym u zony, to rowniez stwierdzam, iz chyba wolalbym mniej wygodny ale bardziej komfortowy internetowo :) Coz - zycie czesto zmienia postrzeganie przez pryzmat czasu... (czyt. wreszcie dorosles do R :D  :P  ;) )

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Ja też jestem zwolennikiem SD/DS bez lupki. Ale zamówiłem go w Niemczech u znajomego handlarza, bo:

 

- mogę go przymierzyć na żywo nie czekając

- mam możliwość przekazania go kolejnemu gdybym nie chciał

 

Nie sądzę że mi przypada do gustu.....ale ciekawy jestem i tak

 

@nicon - Gratuluje serdecznie! Bardzo dobrze Ci w nim. Teraz tylko szukać dla prze-sympatycznej połówki;)

Edytowane przez awi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Piotrek, gratulacje, jest świetny…no i witamy w klubie, tych nawróconych lubimy tutaj najbardziej ;)

Ps. W miejsce Moona, czy do pary?

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, gratulacje, jest świetny…no i witamy w klubie, tych nawróconych lubimy tutaj najbardziej ;)

Ps. W miejsce Moona, czy do pary?

Obu nie mozna razem przechowywać, w Omedze jest specjalny czip który powoduje rozregulowanie mechanizmu w Rolexie-drogą magnetyczna....

 

 

 

 

 

 

 

:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Czułem, że coś jest na rzeczy… jak kupiłem Moona to mi się Sub zaczął późnić 15 sekund :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

…albo wpadł w depresję i zamknął się w sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…albo wpadł w depresję i zamknął się w sobie ;)

Jak małż...w koncu nurek :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak do pary, to bialy powinien byc, ale ja sie nie znam... :D:P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dzięki! Do pary :), ale wiecej juz nie bedzie, ogłaszam wszem i wobec.

 

 

Oj tam, oj tam…ja bym się nie zarzekał ;)

A zestaw pierwyj sort…chociaż Robert trochę racji ma, z tym PAM'em :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

"Zestaw obowiązkowy" :) -jeszcze wuzetka ;)

W tym wypadku raczej kanapka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi tu takich rzeczy nie opowiadać bo zaraz zawnioskuje o bana na rok ;). Swoją droga dzięki uprzejmości Kolegi chronolnego miałem możliwość przymiarki PAMa 44mm i na szczęście okazał się śmiesznie duży, także na szczęście jestem chroniony ;).

 

 

Piotrek, lepiej się tak nie ciesz.

Przymierzysz 512-kę i przepadniesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, chociaż biały dużo ciekawszy. Co do iPhone to dla mnie idealna była 5 i dlatego do czasu, aż nie wyszło SE nie zmieniałem telefonu :)

Co do Rolexa to przyzwoite zegarki, ale konkurencja jednak oferuje więcej w tych cenach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konkurencja wg Ciebie oferuje wiecej za podobny budzet? Myslisz o chrono w Omedze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystian miał na myśli, że Rolex daje za 30k zaledwie 13 mm zegarka a Omega za 20k całe 16. To daje 2300 za mm bieżący Roleksa i zaledwie 1250 zł za mm bieżący Omegi :)

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie będę się kolejny raz wdawał w tą dyskusję ;)

Takie mam tylko swoje zdanie wyrobione doświadczeniem ;)

Co nie znaczy, że nie lubię Rolexa i nie będę miał w przyszłości zegarków tej marki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Dzięki! Do pary :), ale wiecej juz nie bedzie, ogłaszam wszem i wobec.

 

 

Ha, zaczynam mentalnie płynąc w stronę tego zestawu. Tego po prawej już mam, a ten po lewej co raz bardziej mi się podoba. Mamy podobny gust. :)

Edytowane przez tbn
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś znalazłem zagarek, ale wątpię żeby to był oryginał. Chociaż wykonanie wydaje sie bardzo dobre, może ktoś się wypowiedzieć na ten temat?

 

Dzięki Krystian.

 

2vxna5c.jpg

2hh38nc.jpg

Edytowane przez Kielczanin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.