Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Nie leżało nawet oryginału. Czy Rolek w ogóle robi zegarki z odkrytym deklem?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Nie zarobię na nim niestety, a też lipa w takiej podróbie wyjść gdziekolwiek. Będzie odpoczywał w szufladzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa to mało powiedziane :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Rolek w ogóle robi zegarki z odkrytym deklem?

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak

Ale chyba niewiele tego jest. Podstawowe modele zawsze widziałem z pełnym deklem.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niewiele i linia która nie jest popularna, czyli Cellini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze z nowym modelem to sie zmieni  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Będzie odpoczywał w szufladzie. 

Bardziej odpowiedzialnie i bezpiecznie będzie go wyrzucić do śmietnika, oczywiście wcześniej traktując młotkiem aby przypadkiem znów tu się nie pojawił  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w internecie jest duży hype na wersję polar, którego ja osobiście nie rozumiem. Ale to fakt, czarny jest bardziej nudny, co dla mnie jest zdecydowanym plusem. Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam na przyszłość to czy nie zamienić go kiedyś na jeszcze nudniejszego Suba :).

 

Zależy jak rozumieć więcej, dla mnie w tej cenie zaoferowali najwięcej :). Szczególnie że już po 2 dniach użytkowania czuję wygodę jakiej nie dała mi żadna z 3 Omeg które miałem do tej pory, dla mnie to silny argument.

Nie piszę o internecie tylko o moich odczuciach i tutaj zdecydowanie Polar wygrywa (oba zegarki miałem w rękach).

Jakie miałeś Omegi do tej pory? Może zapytam inaczej. Jakie miałeś Omegi z tamtych lat, bo teraz to wszystko jest klockowate niezależnie na jaką firmę spojrzysz i jak chwycisz nowego EXP II w ręce to też stwierdzisz, że kolorowo nie jest :)

Edit. Zresztą nieważne. Najważniejsze, że cieszy właściciela. Jeszcze raz gratuluję

Chcę tylko zwrócić uwagę na coś co już bardzo dawno stwierdziłem. Nie można porównywać starych modeli z nowymi, bo to inne światy. Każdy ma swoje plusy i minusy.

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Koniecznie rozważ hesalit gdybyś zdecydował się na Speedmastera, dla mnie on robi z niego zupełnie inny zegarek. Szczerze to Explorer II jest doskonalszy technicznie i ma lepszy brand, ale jednak gdyby mi ktoś przystawił pistolet do głowy i kazał oddać jeden to chyba oszczędziłbym jednak Speediego :).

Pomyliłem strony nie patrząc na zdjęcie, mam speediego w hesalicie właśnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto zwinął mi Suba no date do Warszawy z Katowic  :angry:

 

 Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam na przyszłość to czy nie zamienić go kiedyś na jeszcze nudniejszego Suba  ;).
 

 

Jak najbardziej Tak  :D

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam na przyszłość to czy nie zamienić go kiedyś na jeszcze nudniejszego Suba ;).

No nie poznaje Kolegi...  :blink:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc zorganizowania kilku zupelnie nowych Rolexow.

 

 

 

Nowe, od europejskiego AD, do sciagniecia w okolo tydzien (do potwierdzenia). Bardzo dobre ceny, na poziomie wloskich dostawcow, ktorzy na ogol nie maja towaru od reki.

 

W razie pytan zapraszam na PW.

 

 

 

1. Rolex Submariner Nodate 114060

 

Cena: 6000EUR

 

2. Rolex GMT Master II 116710LN

 

Cena: 7100EUR

 

3. Rolex Submariner Date 116610LN

 

Cena: 7200EUR

 

4. Rolex EXP 1

 

Cena: 5300EUR

 

5. Rolex Seadweller 116600

 

Cena: 8400EUR

 

6. Rolex Deepsea 116660 black

 

Cena: 9400EUR

 

7. Rolex Yacht Master szara tarcza

 

Cena: 9000EUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznać się kto zwinął mi Suba no date do Warszawy z Katowic :angry:

Może małżonka :);)

 

 

iP7


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mozliwosc zorganizowania kilku zupelnie nowych Rolexow.

 

 

 

Nowe, od europejskiego AD, do sciagniecia w okolo tydzien (do potwierdzenia). Bardzo dobre ceny, na poziomie wloskich dostawcow, ktorzy na ogol nie maja towaru od reki.

 

W razie pytan zapraszam na PW.

 

 

 

1. Rolex Submariner Nodate 114060

 

Cena: 6000EUR

 

2. Rolex GMT Master II 116710LN

 

Cena: 7100EUR

 

3. Rolex Submariner Date 116610LN

 

Cena: 7200EUR

 

4. Rolex EXP 1

 

Cena: 5300EUR

 

5. Rolex Seadweller 116600

 

Cena: 8400EUR

 

6. Rolex Deepsea 116660 black

 

Cena: 9400EUR

 

7. Rolex Yacht Master szara tarcza

 

Cena: 9000EUR

1200Eur dopłaty za datę - Rolex wie jak robić biznes. Czy mechanizm jest wykastrowany z trybików tej szczytnej komplikacji czy tylko rozróżnia je wycięty otwór w tarczy ? Tak pamiętam że w tej cenie lupka też nie jest gratis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200Eur dopłaty za datę - Rolex wie jak robić biznes. Czy mechanizm jest wykastrowany z trybików tej szczytnej komplikacji czy tylko rozróżnia je wycięty otwór w tarczy ? Tak pamiętam że w tej cenie lupka też nie jest gratis

To za podwójny AR na lupce - to musi kosztować ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, niewiele i linia która nie jest popularna, czyli Cellini

W obecnej kolekcji chyba już tego zaprzestali i są solidne dekle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Mam mozliwosc zorganizowania kilku zupelnie nowych Rolexow.

 

 

 

Nowe, od europejskiego AD, do sciagniecia w okolo tydzien (do potwierdzenia). Bardzo dobre ceny, na poziomie wloskich dostawcow, ktorzy na ogol nie maja towaru od reki.

 

W razie pytan zapraszam na PW.

 

 

 

 

Prosze o mail do Kontaktu - mam kupców 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w internecie jest duży hype na wersję polar, którego ja osobiście nie rozumiem. Ale to fakt, czarny jest bardziej nudny, co dla mnie jest zdecydowanym plusem. Jedyne nad czym się jeszcze zastanawiam na przyszłość to czy nie zamienić go kiedyś na jeszcze nudniejszego Suba ;).

 

och*jałeś, Kiler?? Po kiego grzyba Ciebie oklepany Sub jak masz takiego zajebistego Explodera?? Do Explodera należy się do pary jakiś lekko błyszczący GMT Master tudzież Datejust w jakiejś zacnej wersji. Albo Jachcik. Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1200Eur dopłaty za datę - Rolex wie jak robić biznes. Czy mechanizm jest wykastrowany z trybików tej szczytnej komplikacji czy tylko rozróżnia je wycięty otwór w tarczy ? Tak pamiętam że w tej cenie lupka też nie jest gratis

 

data z lupką jest warta tej ceny...po pierwsze data, jak w żadnym innym zegarku,  jest bardzo wyraźna i czytelna, po drugie lupka sama w sobie jest cechą charakterystyczną Rolexa... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cechą charakterystyczną, co może też bywać wadą, nadmienić się godzi.

 

Jeszcze jedną wadą lupy jest też to, że jak poprawia dalekowidzom odczyt na wprost, tak utrudnia osobom o zdrowym wzroku odczyt pod wszelaki kątami, większymi niż kilkanaście stopni.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data z lupką jest warta tej ceny...po pierwsze data, jak w żadnym innym zegarku, jest bardzo wyraźna i czytelna, po drugie lupka sama w sobie jest cechą charakterystyczną Rolexa...

Ty tak na poważnie - prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię, sam uważam, że lupka robi bardzo dużo. Jak gwiazda na Mercu. Teraz można sobie wybrać czy gwiazda stojąca, czy znaczek. Ale bez gwiazdy to dziwnie wyglądają.


Soda66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię, sam uważam, że lupka robi bardzo dużo. Jak gwiazda na Mercu. Teraz można sobie wybrać czy gwiazda stojąca, czy znaczek. Ale bez gwiazdy to dziwnie wyglądają.

Zawsze mi mówiono, ze ta gwiazda na masce mercedesa to celownik na lachony!

 

A Rolex bez lupki to tak jak gin bez toniku albo cola bez lodu! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.