Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Zenith El Primero Lightweight

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne wcielenie Striking 10th to przede wszystkim bardziej sportowy charakter i nowoczesne materiały hi-tech, dzięki którym udało się odczuwalnie zredukować wagę zegarka.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, dzięki, klasyczna wersja albo jeszcze lepiej limitowana bez porównania ładniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydal. On razu na mysl przychodzi mi ostatni news od SM. Uszczesliwianie na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście idea wystającego dysku daty spod ringu minutowego jest dla mnie trochę dyskusyjna ale rozumiem, że chodzi o pokazanie jak ciekawie zostało to zaprojektowane... 

Mnie też bardziej podoba się wersja klasyczna ale odnoszę wrażenie że do tych nowych materiałów w  zegarkowej pasji trzeba "dorosnąć" jak niektórzy z Nas do Rolexa. :)


Kuba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się nie podoba. Tył ładniejszy od przodu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duży się zrobił... O urodzie nie wspominając...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnoszę wrażenie że do tych nowych materiałów w  zegarkowej pasji trzeba "dorosnąć" jak niektórzy z Nas do Rolexa. :)

 

To jest po prostu tak, jak powiedział mi kiedyś jeden z zagranicznych przedstawicieli jednej z wysoko pozycjonowanych szwajcarskich manufaktur - gust przytłaczającej większości polaków jest trochę jak gust Chińczyków - do bólu poprawny, konserwatywny, bezpieczny... nudny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu tak, jak powiedział mi kiedyś jeden z zagranicznych przedstawicieli jednej z wysoko pozycjonowanych szwajcarskich manufaktur - gust przytłaczającej większości polaków jest trochę jak gust Chińczyków - do bólu poprawny, konserwatywny, bezpieczny... nudny.

Tak z ciekawości, jak Ci się podoba czarny mat od SM? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba... prawdopodobnie wkrótce przetestujemy ten właśnie model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest po prostu tak, jak powiedział mi kiedyś jeden z zagranicznych przedstawicieli jednej z wysoko pozycjonowanych szwajcarskich manufaktur - gust przytłaczającej większości polaków jest trochę jak gust Chińczyków - do bólu poprawny, konserwatywny, bezpieczny... nudny.

Ciekawe co by powiedzial o Szwajcarach :) Strasznie szary, nudny i wyjatkowo zamkniety narod (mam na mysli niemiecko jezyczna czesc)

 

Podoba... prawdopodobnie wkrótce przetestujemy ten właśnie model.

Tego jestem ciekawy, bo te "wloty powietrza" w uszach zapowiadaja sie wyjatkowo niepraktycznie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brzydki nie jest; ale d... nie urywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co by powiedzial o Szwajcarach :) Strasznie szary, nudny i wyjatkowo zamkniety narod (mam na mysli niemiecko jezyczna czesc)

 

Tego jestem ciekawy, bo te "wloty powietrza" w uszach zapowiadaja sie wyjatkowo niepraktycznie :)

 

ad.1 - moja wypowiedz dotyczyła klientów branży zegarkowej - nie społeczeństw w konkretnym kraju.

 

ad.2 - mówiłem o zegarku Speake-Marine, nie o tym Zenicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba... prawdopodobnie wkrótce przetestujemy ten właśnie model.

Dzięki, wszystko rozumiem  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam się z oceną tego zegarka dopóki nie zobaczę go na żywo. Śmiem twierdzić, że na żywo będzie prześwietny.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, mam nadzieję ze trend pustej, nie wypełnionej w środku masą koperty nie stanie się standardem w innych modelach. Jakoś mi to przeszkadza w zegarku nawet jeśli chodzi o uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to ciekawy zegarek,ale osobiście nie przepadam za kopertami wykonanymi z tworzyw ,ceramik itp.Striking w stali kasuje go w przedbiegach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba. Materiał koperty niech sobie będzie, niektórzy takie lubią. Natomiast na tarczy zdecydowanie za dużo się dzieje, szczególnie źle wyglądają moim zdaniem napisy na szkiełku i ring datownika, który wyłazi jak gacie ze spodni.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o tej limitce?

 

El Primero 410.

 

post-27475-0-13729500-1380194532_thumb.jpg

 

post-27475-0-19966200-1380194550_thumb.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na upartego..Jednak do strikinga mu daleko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.