Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Gratulacje! I jak pierwsze wrażenia? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie, mam nadzieje że tym razem zostanie ze mną na dłużej.. To mój drugi Rangemen, z poprzednim zbyt szybko się rozstałem i to był błąd bo dałem sobie zbyt mało czasu aby się do niego przyzwyczaić.

Wrażenia jak najbardziej pozytywne tylko portfel pusty. :)

Zegarek zsynchronizował się elegancko w nocy o 3:03 a dziś z rana zafundowałem mu pierwszy wspólny wypad rowerowy, liznoł przy okazji trochę słońca to i kreska wskoczyła mu na High.   ;)  

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Strzelam, że numer mniejszy, czyli... 17,5?

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A nadgarstek jaki ? 18.5 jest?

 

 

17,5cm..

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa to nie jest tak źle, całkiem dobrze leży, a obstawiałem że nie ma co się za niego brać przy nadgarstku mniejszym bądź równym 18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest dobrze, idzie się przyzwyczaić. Też z początku miałem obawy ale w gruncie rzeczy nie jest on aż taki wielki. Kiedyś miałem GD-100,  kupiłem go w ciemno przez allegro nie przymierzając go nigdzie wcześniej. Nosiłem go potem i nie miałem z nim problemu że za duży czy coś choć fakt, był duży ale tak na prawdę rozmiarowo jest on bardzo zbliżony do Rangemena. Na tym filmiku https://www.youtube.com/watch?v=P88Xeo_10RI fwupow robi porównanie w 7min i 45sek widać to dokładnie że rozmiarowo jest to praktycznie to samo, rzekłbym nawet że GD-100 sprawia wrażenie ciut większego.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno idzie się przyzwyczaić, ja jednak w salonie przymierzałem rangemana i mudmana, jeden i drugi wydał mi się duży, wybór padł jednak na tego mniejszego i myślę, że to jest moje maksimum wielkości zegarka tak aby jego użytkowanie było komfortowe.

A łapę mam taką jak Ty albo nawet ciut większą. Ale to oczywiście rzecz gustu i kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem mudmana jeszcze do wczoraj ale go sprzedałem po 5 tyg noszenia ale tylko dlatego ze skusilem się na rangemana w wersji zielonym negatywie☺ mam 17.5 o nosiło mi się go dobrze zobaczymy jak wypadnie gw 9400☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich wiem ze watek polskiej instrukcji byl juz poruszany ale potrzebuje instrukcje do gw9400 gdyz kompas nie wskazuje mi polnocy :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc w trybie kompasu wciśnij dłużej przycisk adjust aby przejść do kalibracji. Pojawi eis napis CALIBRATION i jedynka na dole. Połóż zegarek  na płaskiej powierzchni z rozpiętym paskiem i wciśnij prawy górny klawisz, pojawi się napis TURN 180 i 2, przekręć zegarek o 180 stopni i ponownie wciśnij prawy górny przycisk. Po tym zabiegu kompas powinien się skalibrować i już poprawnie wskazywać północ.

Pamiętaj aby robić to z dala od pól magnetycznych, telewizorów, radia, głośników, lodówki. Najlepiej na zewnątrz na płaskiej powierzchni, podczas kalibracji staraj się nie poruszyć zegarkiem.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Git bit :-) juz dziala jak nalezy :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu spróbowałem przełożyć adaptery od g-2300 do rangemana i niestety nie pasują.

post-69446-1428919595,6967_thumb.jpeg

Na pierwszym zdjęciu wszystko wygląda nawet ładnie i pasuje na szerokość.

Jednak nie pasuje na głębokość, bo wnęka na pasek rangemana jest bardzo głęboka i śruby mocujące nie trafiają w otwór w adapterze. post-69446-1428919879,1977_thumb.jpeg

Na drugim zdjęciu chciałem to pokazać ale jakość nie jest najlepsza.

Trzeba poszukać innego dawcy albo wyciąć coś z tych adapterów, żeby weszły głębiej.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A mógłbyś jeszcze zrobić zdjęcie tego adaptera od strony elementu który wchodzi w koperte - chodzi o to, czy da się wyciąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-79372-1429111877,7865_thumb.jpeg to i ja się pochwale nowym nabytkiem po sprzedaży mudmana:) teraz próbuje go rozkminic pomału bo jest tych funkcji trochę.mój nadgarstek to 17.5 i po przesiadce na GW 9400 stwierdzam że jest spory i cięższy od mudmana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do metalowego bezela-na razie lipa, fucha na takiej maszynie nie wchodzi w grę a firma niedaleko mnie dopiero robi testy i nie ma jeszcze przygotowanej oferty ani wycen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do metalowego bezela-na razie lipa, fucha na takiej maszynie nie wchodzi w grę a firma niedaleko mnie dopiero robi testy i nie ma jeszcze przygotowanej oferty ani wycen.

Szkoda. :( Ale wielkie dzięki za info i poświęcony czas. :)

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. A mógłbyś jeszcze zrobić zdjęcie tego adaptera od strony elementu który wchodzi w koperte - chodzi o to, czy da się wyciąć.

Przepraszam, że tak długo robiłem to zdjęcie ;)

post-69446-1429132345,5093_thumb.jpeg

Trzeba by było wyciąć ten klin, który opiera się o dekielek w g-2300, żeby adapter wszedł do miejsce paska w rangemanie. To spowodowałoby, że nie trzymałyby się sztywno, chyba że udało by się tylko trochę je przypiłować pilnikiem i jakoś wepchnąć ale to wymaga metody prób i błędów.

Mam nadzieję, że zdjęcie obrazuje sytuację i nie razi syfem, który się uzbierał w zakamarkach g-2300.


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała dziewiątka w jednym miescu

 

GW-9400jp_weanhex.jpg

Zoltka ubrac w bezel "jedynki" i dla mnie ideał zegar:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że tak długo robiłem to zdjęcie ;)

 

Trzeba by było wyciąć ten klin, który opiera się o dekielek w g-2300, żeby adapter wszedł do miejsce paska w rangemanie. To spowodowałoby, że nie trzymałyby się sztywno, chyba że udało by się tylko trochę je przypiłować pilnikiem i jakoś wepchnąć ale to wymaga metody prób i błędów.

Mam nadzieję, że zdjęcie obrazuje sytuację i nie razi syfem, który się uzbierał w zakamarkach g-2300.

 

 Dzięki, lepiej późno niż wcale ;). Czyli wychodzi na to, że da się zrobić, więc trzeba zakupić adaptery i coś się wymyśli. Jak ogarnę pasek na rzep w Range to się pochwalę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W naturze połączenie koloru czarnego i żółtego ma charakter ostrzegawczy. ;) Przykład:..

 

 

 

osa.jpg

 

Dlatego zegarek w tych barwach nigdy nie będzie dyskretnym i stonowanym. Będzie rzucał się w oczy i przyciągał uwagę. Po prostu... będzie go widać! :D

 

 

 

 

To tytułem wstępu, a dziś na moim nadgarstku:

 

xeno_yellowGW_8.JPG

 

 

xeno_yellowGW_9.JPG

 

 

... i jest to opcja, którą widać na łapie od razu. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.