Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, dzięki :)

Ktoś wie jakie dostępne są wersje kolorystyczne pasków i bezelów? Pozostaje tylko się odezwać do Zibi czy jest gdzieś na świecie inna możliwość w normalnych pieniądzach?

Może dziwny jestem, ale na wakację na plażę chciałbym kolorek neon żółty/zielony, taki jaki występuje w wersji G-Lide GWX-8900C-3D.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bezel nieb, czerw i czarny po 35zl a paski ten sam kolor po 90 w Zibi. Zolty za komplet dwa razy tyle .

 

Dziabnięte z NOTE_3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Jak zwykle pod górkę :/

Dzisiaj byłem pierwszy raz z Rangem na lodowisku i o dziwo nie zaparował jak wszystkie moje poprzednie G. Parowały przeważnie delikatnie w narożniku, tam gdzie najbardziej dmuchało na nie zimne powietrze.

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym przypadkowym wciskaniem przycisku ABC to pewnie zależy od tego jak jest zapięty/noszony - luźno czy ciasno. Ja obecnie Range mam zapiętego raczej luźno (na trzeciej dziurce od końca) i jeszcze nie zdarzyło mi się przypadkowo wcisnąć przycisku ABC, a zegarek od pół roku w zasadzie z łapki nie schodzi przez 24H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICE, pół roku ten sam zegarek na ręce, podziwiam.

Kiedyś byłoby to dla mnie zrozumiałe ale od kiedy się tu na forum pojawiłem to zmieniam zegarki nawet tego samego dnia :)

A z drugiej strony, ten sam zegarek do różnego ubioru? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy pare razy zmieniałem go na mojego nurka (tego z avatara) ale po zsumowani wyszłoby pewnie tylko z tydzień może trochę więcej ;), a poza tymi wyjątkami 24h :) . Ja jestem raczej jednozegarkowcem, przynajmniej w noszeniu - jak coś już raz na nadgarstek wlezie i przypasuje, to długo nie schodzi - a Range bardzo mi pasuje :D . Przed Range ten właśnie nurasek siedział na nadgarstku bez złażenie prawie dwa lata, ale teraz postanowiłem go trochę oszczędzić, tym bardziej, że mam Range.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiedź od Zibi i jeżeli wszystko pójdzie dobrze to będę miał w zapasie niebieskie lub/i żółte przebranie ;)

Czy wiecie jak często na mywatcheshub zmieniają się ceny i aktualizują oferty? A może gdzie najtaniej można kupić G-9300 lub Ryśka?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej w PL sądzę że w outletach TT. Ryśka widzialem za 621 pln.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziś były testy mojego 9400 w warunkach górskich. Oto linki do filmików. Nakręcone telefonem, więc jakość daleko od HD, ale co trzeba, widać. Filmy nakręcone w dogodniejszych momentach, bo większość czasu warunki nie pozwalały na filmowanie.

 

Link 1:

https://www.youtube.com/watch?v=Hc7SXN5UsrQ&feature=youtu.be

 

Link 2:

https://www.youtube.com/watch?v=ricckKvT0yA&feature=youtu.be

 

Mój 9400 nie zawiódł, spisywał się, jakby był stworzony do takich okoliczności. ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna wycieczka :) zazdroszczę :D Jaka temperatura na górze ? 

Byłoby dziwne a wręcz skandaliczne jakby 9400 nie dał rady :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na dole -6, ale na górze odczuwalna -18. Wiatr był taki, że zdjęcie rękawic skutkowało bólem po kości już po kilkunastu sekundach. 9400, jak widać, wystawiony na zewnątrz. Nic mu nie dolegało, nic nie parowało, na ile byłem w stanie dojrzeć, bo bez gogli nic nie widziałem, a gogle miałem nieco zamarznięte od środka. :P

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie popatrzeć na taki filmik, ale musieliby mi dużo zapłacić, żebym nabrał ochoty do wyjścia w góry ;) Ogólnie nie cierpię gór i to nawet latem, chociaż chciałbym spróbować snowboardu, dla mnie tylko morze, plaża, jeziora i inne zbiorniki wodne :)

Jednak na negatywie widoczność/czytelność jest o wiele mniejsza :/


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kwestia charakteru. Dla mnie morze, to tylko freediving. :)  Na plaży nudzę się.

Jak będę testował 9400 pod wodą, to może też wrzucę jakiś filmik. ^_^  Muszę tylko zorganizować jakiś sprzęt do nagrywania. Szczególnie, że do testowania pod wodą mam jeszcze monstera, czyli dwa obiekty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swietne filmiki, az sie zimno robi na sama mysl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taka ciekawostka po wejściu w menu serwisowe. Co mogą oznaczać te cyfry na dwóch zdjęciach

 

By2V5FY.jpg

jsMrAM3.jpg

AyPcMfq.jpg

y6uFfdg.jpg

6PKGw3a.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, ale powiedz jak wszedłeś w to menu :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść w menu serwisowe należy jednocześnie nacisnąć przyciski A C D E wtedy pojawia się w miejscu nazwy dnia tygodnia napis SLR (test panelu solarnego) lub po naciśnięciu przycisku "D" napis TLT (test automatycznego podświetlenia). Z tego co się orientuję w pierwszym teście po zasłonięciu panelu solarnego powinny pojawić się w miejscu godziny 4 ósemki - wtedy jest wszystko ok, natomiast w drugim teście należy wykonać ruch zegarka w kierunku twarzy i jak się pojawią 4 ósemki to też jest ok. Z menu wychodzi się po naciśnięciu przycisku "E".


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie po naciśnięciu tych 4 guzików nic się nie dzieje. Aby wejść w jakieś menu jak już kiedyś pisałem wciskam 2 górne i lewy dolny, ale tam nie mogę zrobić tak, aby wszystko na wyświetlaczu się wyświetliło.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3414 są to cyfry które odnoszą się do modułu matki czy jakoś tak na którym oparty jest moduł w Rangemenie 3410. Dla przykładu w GW-M5610 modul to 3159 a po wejściu w menu serwisowe jest podany numer modułu macierzystego 3150.

Numer 005 niestety nie wiem co oznacza..

Na pozostałych zdjęciach widać test wyświetlacza każdy cyfrowy casio ma podobne menu serwisowe bardziej lub mniej zaawansowane w zależności od funkcji jakie posiada.

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie po naciśnięciu tych 4 guzików nic się nie dzieje. Aby wejść w jakieś menu jak już kiedyś pisałem wciskam 2 górne i lewy dolny, ale tam nie mogę zrobić tak, aby wszystko na wyświetlaczu się wyświetliło.

Bo w menu wchodzi się jednocześnie trzema przyciskami a nie czterema  ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale tak czy inaczej po wejściu do tego menu mam jedynie możliwość testu solaru i czujnika położenia czyli SLR i TLT, a jak zrobić, żeby podświetliły/wyświetliły się wszystkie cyfry?


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj adjust + mode + start

 

Wymazane na Tetce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj adjust + mode + start

 

Wymazane na Tetce

 

To działa :D wyświetla faktycznie wszystkie wskaźniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JacaCb dzięki, działa :)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior możesz mi podać dokładne namiary na osobę od której zamawiałeś bezel i pasek?

Wysłałem w czwartek zapytanie przez formularz kontaktowy na stronie Zibi, a także maila na adres znaleziony na forum ([email protected]) jednak nie dostałem do tej pory żadnej odpowiedzi.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.